سلام بر شما مشتاقان یادگیری علم و دانش. من نرگس طالبی هستم. اگر به دنبال این هستید که زبان چینی و یا هر زبان دیگری را در مدت زمان کم با روش های جذاب یادبگیرید به شما پیشنهاد میکنم این گزارش از کلاس فشرده (راکت) زبان چینی با استاد ابراهیمی را بخوانید تا بیشتر با روش های تدریس اثتثنائی استاد آشنا شوید.
کلاس من ساعت ۳ بعد از ظهر شروع میشد. قبل از کلاس من از ساعت ۱۲ تا ۱ مشغول ارسال تکالیف و تسک هایی بودم که استتاد جلسه پیش به من گفتند که انجام دهم.
استاد هم همه ی سوالات مرا جواب میدادند و اشکالات تکالیفم را با روش های حیرت انگیز برطرف میکردند.
مثلا یکی از اشکالات من این بود که کلیپ هایی که من میفرستادم ضعیف بود و استاد میخواستند که کلیپ ها در مورد این باشند که چگونه یک مکالمه بسازیم در هتل, در رستوران و … ولی کلیپ های من در مورد این بود که چگونه زبان چینی را تدریس کنیم و کلیپ های ضعیفی بودند. این یکی از اشکالات تکالیف من بود.
بعد از رفع اشکالات من استاد تسک اول این جلسه من را توضیح دادند. تسک اول این جلسه من کاری بود که جلسه پیش با خانم طباطبایی انجام دادیم. من باید کار جلسه پیش را انجام میدادم ولی این دفعه با خانم هانیه رهنما.
استاد مرا به گروه خانم رهنما اضافه کردند تا تسک امروز را انجام دهیم.

IELTS7 Banner 01 8

بعد از اضافه کردن من به گروه خانم رهنما کلاس من و خانم رهنما شروع شد. بعد از احوالپرسی گرم خانم رهنما, کاری که من باید میکردم را به من گفتند.
کاری که من باید الان انجام میدادم این بود که کلیپی که خانم رهنما ارسال کردند را ببینم سپس از هر تنسی یک عبارت اصلی را ارسال کنم. من هم این کار را انجام دادم و برای خانم رهنما ارسال کردم.
اما همه ی جملات من هم درست نبودند. پس بعد از رفع اشکالات من هانیه تسک بعدی من را توضیح داد. ولی من تسک را
کامل متوجه نشدم. پس هانیه دوباره تسک را برای من توضیح داد. تسک هانیه این بود که برای جمله های اصلی تسک قبل سه مثال واقعی در مورد خودم یا خانواده ام بنویسم.
من هم تسک هانیه را با دقت تمام انجام دادم و منتظر این بودم که هانیه بگوید که آیا من اشکالی داشتم یا نه. هانیه به من گفت که من اشکالی به جز چند اشکال تلفظی نداشتم. سپس استاد گفتند که حالا نوبت این است که جای معلم و دانش آموز عوض شود.
من و هانیه هم کاری که راستاد گفته بودند را انجام دادیم. اول کلاس من دوباره با هانیه سلام کردم و کاری که باید میکرد را توضیح دادم.

من برای هانیه یک لینک از یوتوب ارسال کردم و گفتم این کلیپ را ببینید و از داخلش جمله هایی را انتخاب کنید, تغیرشون بدید و جمله ای را که تغیر میدهید را بفرستید سپس جمله ی اصلی را هم با ویس و اسکرین شات بفرستید.
هانیه کاری که من از او خواستم را درست و دقیق انجام داد سپس من تسک بعدی را برایش شرح دادم. هانیه باید کاری را که با کلیپ قبلی انجام داد را در مورد این کلیپ جدید هم انجام دهد.
زمانی که هانیه تسکش را انجام میداد من هم میان ویس هایش تشویقش میکردم تا روحیه بیشتری بگیرد و روحیه بیشتری هم میگرفت.
از ویس هایش که کم کم پر نشاط تر میشد میشد فهمید که روحیه گرفته.
بعد از اینکه هانیه کاری که باید انجام میداد را انجام داد, کلاس من و هانیه به پایان رسید.

حالا نوبت شماست

خب این هم گزارش کلاس فشرده زبان چینی در ۵۰ روز با استاد احمدرضا ابراهیمی. حالا شما هم اگر به دنبال یادگیری زبان های, چینیاسپانیاییآلمانیعربی, انگلیسی و ترکی هستید به شما پیشنهاد میکنم با پر کردن فرم پایین در کلاس های ما شرکت کنید.
اگر به دنبال یادگیری زبان با شیوه های صحیح هستید با پر کردن فرم پایین در کلاس های ما شرکت کنید.
اگر فکر میکنید خاص هستید
 و توانایی زیادی در خودتان میبینید در کلاس های خاص فشرده ما شرکت کنید.
اگر وقت یادگیری زبان به صورت ترمیک را ندارید و میخواهید سریع زبان مورد نظر خود را یادبگیرید به شما پیشنهاد میکنم در کلاس های ما شرکت کنید.
– به امید دیدار شما دوستان خاص و اثتثنائی-