سلامی گرم خدمت شما خوبان.
آموزش آنلاین به صورت فشرده و معمولی(بر اساس خواسته و نیاز زبان آموز) در موسسه ی احمدرضا ابراهیمی برگزار می شود.دوره های فشرده زبان ویژه ی بزرگسالان در پنجاه روز پایان می یابد.این دوره ها برای زبان های انگلیسی, ترکی, اسپانیایی, عربی, آلمانی, روسی و چینی در حال برگزاری است.
در آموزش زبان به صورت فشرده ویژه ی بزرگسالان زبان آموز نیاز دارد که هر روز حداقل دو ساعت زمان برای تمرین زبان مورد نظر خود بگذارد و برنامه ی آموزشی خود را دقیق اجرا کند تا به نتیجه ی دلخواه خود برسد.
اساتید بسیاری در این موسسه مشغول فعالیت هستند که زیر نظر استاد احمدرضا ابراهیمی در دوره های مختلف تربیت مدرس شرکت کرده اند و با توان بالا به آموزش زبانهای مختلف و همچنین پشتیبانی زبان آموزهای دوره های فشرده می پردازند.

IELTS7 Banner 01 8

در این قسمت به جلسه ی بیست وپنج از دوره های فشرده ی بزرگسالان زبان ترکی می پردازیم و نگاهی داریم به روند آموزشی در این جلسه همراه آقای ابراهیمی و زبان آموز کوشایشان خانم زهرا اکبری.

جلسه بیست و پنجم پس از سلام و احوالپرسی به زبان ترکی همراه با بررسی اسکرین شات ها و جملات و ویس هایی که زهرا ارسال کرده است شروع میشود.
در این بررسی ها به نکات ریز دستوری و معنایی جملات ترکی اشاره می شود و تمامی ایرادات و نکاتی که باید رعایت شود برای زهرا توضیح داده میشود و زهرا به کمک آقای ابراهیمی جملاتش را تصحیح میکند و بعد دوباره تایپ میکند.
زهرا بعد از این مرحله جملاتی را که کامل درک کرده در مورد خودش به کار میبندد و بعد از تایپ و رفع اشکالات به صورت خوانداری نیز ارسال میکند.
بعضی از جملات پر کاربرد بیشتر کار میشود چرا که موقعیت آنها در زندگی بیشتر پیش می آید و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

بعضی از جملاتی که زهرا در مورد خودش (با الگو برداری از جملاتی که از داخل کلیپ) بیان میکند را می توانید ببینید.

.Ben her dakika şöyle düşünüyorum

.Ben bazen şöyle düşünmüyorum

زهرا پس از نشان دادن توان خود و تایپ جملاتش و همچنین خواندن جملات و ارسال ویس مربوط به آنها از نظر تلفظ هم مورد بررسی استاد قرار میگیرد و آقای ابراهیمی ایشان را مورد تشویق قرار می دهند.
انرژی زهرا بیشتر از پیش می شود و ادامه ی مسیر برایش هموارتر به نظر میرسد و با انگیزه ای مضاعف بقیه ی جملات را هم به همین صورت بیان میکند.

زهرا باید ده جمله دیگر پیدا کند و این جملات را شخصی سازی کند و در مورد خودش بنویسد و ویس آن را هم ارسال کند.این فعالیت زهرا باید تا قبل از شروع جلسه ی بعد انجام شود.
گاهی برای صرف فعل, جملات برای اشخاص مختلف نوشته می شود و بررسی لازم صورت می گیرد تا شکل اصلی فعل و پسوندها و پیشوندهای افعال در زبان ترکی مورد توجه ویژه قرار بگیرد.این کار کمکی است که در مواقعی که زهرا الگو در دسترس نداشته باشد طبق عادت بتواند جملات را همراه این پسوند و پیشوندها به کار ببرد.
پس از مشخص شدن فعالیت بعدی کلاس به پایان می رسد.

در دوره های آموزشی احمدرضا ابراهیمی به صورت آنلاین توجه ویژه ای بر روی تلفظ کلمات به زبان اصلی می شود که زبان آموز موظف است صدایی که برای استاد ارسال می کند تا جای ممکن شبیه به لهجه ی مردم بومی کشور مورد نظر باشد.
شاید شما هم یکی از راهکارهای قدیمی در یادگیری زبان و خوب صحبت کردن را از طرف اساتید زبان شنیده باشید, می خواهم به شما بگویم که راه درستی است که اکنون با سیستم آنلاین به خوبی جواب می دهد و شما با مشاهده ی روند یک کلاس به راحتی آن را حس می کنید.
وقتی شما صدای خود را ظبط و ارسال می کنیدبه راحتی می توانید آن را دوباره گوش کنید و با صدای اصلی که در کلیپ یا فایل صوتی در اختیار دارید مقایسه کنید. حتی اگر خیلی اینکار را انجام نداده باشید در سیستم آموزشی احمدرضا ابراهیمی شما با تمرین و تکرار به نقاط ضعف خود پی خواهید برد و همچنین راهکارهایی برای بهتر صحبت کردن دریافت خواهید کرد.زبان ترکی مانند هر زبان دیگر نیاز به تمرین و تکرار روزانه دارد و وقفه در روند آموزشی شما تمرین های طولانی قبلی شما را به دست فراموشی می سپارد.
دوره های آنلاین با توجه به در دسترس بودن استاد در هر زمان و مکان شرایط ویژه ای فراهم می کند و باعث می شود تا زبان آموزان بتوانند با استمرار به یادگیری ترکی مشغول شده و در هر فرصت در طول شبانه روز با استاد خود ارتباط داشته باشند و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.این امتیاز بزرگ آموزش آنلاین است که شما را از بند زمان و مکان رها می سازد.
اگر شما علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان ترکی هستید یا تمایل دارید که در این دوره ها، فرزندان خود را ثبت نام نمایید، می توانید با با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره مند شوید.