با سلام و آرزوی سلامتی برای شما.
دوره ی فشرده ی زبان های ترکی یکی از دوره های خاص موسسه ی احمدرضا ابراهیمی ویژه ی بزرگسالان است.
این دوره ها در زبان های آلمانی, روسی, عربی, انگلیسی, اسپانیایی و چینی نیز برگزار می شود.
کشور ترکیه از جمله کشور هایی است که به عنوان مقصدی برای گردشگری ایرانیان مورد توجه مردم قرار گرفته است.جدا از جنبه ی تفریح و گردشگری این کشور در زمینه تجارت نیز با ایران همکاری های زیادی داشته است. لذا یادگیری زبان ترکی استانبولی بیشتر از پیش مورد توجه قرار گرفته است.
شرکت در این دوره ها نیازمند تمرین هر روز زبان آموزان می باشد و در پنجاه روز برگزار می شود.این دوره ها تحت پوشش سیستم رامیت که از ابداعات آقای ابراهیمی است می باشد و توسط ایشان برگزار می شود همراه با تیمی از اساتید توانمند به آموزش و پشتیبانی زبان آموزان می پردازند.

IELTS7 Banner 01 8

امروز همراه شما عزیزان وارد جلسه ی بیست و ششم آموزش زبان ترکی می شویم.

زهرا تکلیف جلسه ی قبل را صبح ارسال کرده است. آقای ابراهیمی جملات زهرا را چک کردند و ایراداتی که در جملات زهرا وجود داشت را به او گوشزد کرد و زهرا با راهنمایی استاد به تصحیح آنها پرداخت.
مکالمه ای که زهرا آن را تمرین کرد و جملاتش نیز کامل شدند الان به عنوان یک الگو برای ساختن یک مکالمه ی جدید در مورد خودش به کار گرفته می شود. آقای احمد رضا ابراهیمی در دوره های فشرده زبان ترکی به زبان آموزان خاطر نشان می کنند که باید ابتدا الگوی صحیح پیدا و نوشته شود بعد به صورت گفتاری تمرین شود.
زهرا پس از تلاش دو سه ساعته در ابتدای روز توانست مکالمه ی خود را کامل و بدون نقص بنویسد و در آخر استاد از او می خواهد که مکالمه را به صورت ویس در گروه ارسال کند.
استاد در اینجا کلیپ جدیدی برای زهرا ارسال می کنند تا زهرا فرصت کافی داشته باشد قبل از کلاس آن را دانلود و تماشا کند و آمادگی لازم را برای کلاس پیدا کند.
کلاس زهرا طبق برنامه ی او ساعت پنج با سلام و احوالپرسی گرم بین استاد و زهرا شروع میشود.

کلیپ مورد نظر در مورد گردش در یکی از شهر های ترکیه است. استاد از زهرا می خواهند که از داخل کلیپ جملاتی را که میتواند به ایران و یکی از شهر های آن تغییر دهد و متناسب با کشور خودمان جملات را بازنویسی کند.
زهرا شروع به تلاش می کند روند کار مانند گذشته اسکرین شات, نوشتن جمله ی تغییر داده شده, بررسی و در نهایت ارسال ویس است.کلیپ مورد نظر کمی برای زهرا مشکل ایجاد می کند که طبق نظر استاد محتوای آموزشی عوض می شود و متنی در اختیار او قرار می دهند و زهرا باید طبق متنی که مربوط به ده مکان دیدنی در استانبول است جملاتی را بنویسد.
زهرا باز هم این اختیار را دارد که با هر محتوایی که بهتر ارتباط برقرار کرد کارش را ادامه دهد یا اگر مشکل اینترنت داشت متناسب با شرایط او استاد کلاس را در مسیر مناسب قرار می دهند به طوری که به آموزش لطمه ای وارد نشود.

زهرا تا پایان کلاس مشغول انجام کار بر روی این کلیپ بود و استاد نیز زهرا راهمراهی و تشویق کردند.
یکی از جملات زهرا به زبان ترکی تغییر داد این بود :

.Belediye otobüsleri ile Ortaköyé geçebilirsiniz

زهرا پس از نوشتن چندین جمله سرعت بیشتری به کار خود داد.

اگر شما در موقعیتی هستید که علاقه مند و یا نیازمند به یاد گیری زبان ترکی هستید می توانید بر اساس نیاز خود با بهره مندی از مشاوره رایگان سیستم آموزشی احمدرضا ابراهیمی برنامه ی خود را دریافت کنید و به موفقیت دلخواه خود برسید.
همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.
این دوره ها برای افرادی که فرصت کمی در اختیار دارند یا یک موقعیت شغلی دارند نیازمند به یادگیری سریع زبان ترکی هستند و یا شرایط کاری آنها وقت ثابتی برایشان باقی نمیگذارد که بخواهند در تایم مشخصی در کلاس حاضر شوند بسیار سودمند خواهد بود.به امید موفقیت شما خوبان.