به دوستان سلام و به یاران سلام                                       بیابان خشک و به باران سلام
در این محفل پرگل و پرنشاط                                            به گل ها سلام و گلستان سلام
سالام ای دوستان اثتثنائی و شگفت انگیز. همانطور که میدانید دوره آموزش زبان چینی در ۵۰ روز یکی از چندین دوره ای هست که استاد احمدرضا ابراهیمی برگزرار میکنند.
به غیر از دوره فشرده (راکت) زبان چینی استاد دوره های فشرده زبان ها فرانسوی, انگلیسی, آلمانی, ترکی, عربی و اسپانیایی است. شما هم میتوانید در این دوره ها شرکت کنید.
شرکت در این دوره ها نیازمند این است که شما هر روز حداقل ساعتی دو یا سه ساعت برای کلاستان کار کنید. شما باید در این زمان تمرین هایتان را نیز انجام بدهید.

IELTS7 Banner 01 8

این کلاس ها برای افرادی هستند که زمان یادگیری کلاس های ترمیک را ندارند و میخواهند در زمان کمی زبان مورد نظر خودتان هستند.
شما هم اگر جزو این دسته افراد هستید و میخواهید در زمان کمی زبان یادبگیرید به شما پیشنهاد میکنم در کلاس های ما شرکت کنید.
امروز در خدمتتون هستم با گزارش کلاس فشرده زبان چینی در ۵۰ روز نرگس طالبی و استاد احمدرضا ابراهیمی.
من به شما پیشنهاد میکنم اگر دوست دارید تا با نحوه آموزش استاد در این کلاس ها بیشتر آشنا شوید و اطلاعات بیشتری داشته باشید.

گزارش این جلسه از کلاس به شرح زیر است:
قبل از کلاس نرگس تسکی را که استاد جلسه پیش به او گفته بود را انجام میداد و برای استاد ارسال میکرد. استاد هم اشکلات نرگس را با ذکر دلیل رفع میکردند.
یک از مهم ترین نکات تدریس این است که استاد میبایست اشکالت دانش آموز اش را با دلیل رفع کند تا دانش آموزش متوجه شود و دفعه بعد دیگر این اشتباه را تکرار نکند.
بعد از ارسال کردن تسک نرگس و رفع اشکالت استاد با روش های خاص کلاس نرگس و استاد راس ساعت سه بعداز ظهر شروع شد.
راس ساعت سه استاد ابراهیمی با نرگس احوالپرس گرمی کردند. مطمئن هستم هر دانش آموزی مشتاق این است که استادش با احوالپرسی گرمی داشته باشد, زیرا این کار باعث میشود دانش آموز احساس مهم بودن کند.
بعد از این احوالپرسی گرم و بی همتا استاد ابراهیمی به نرگس گفتند: اکنون تسکی را میخاستمادامه بدهی را باز هم ادامه بده تا من اینجا ببنیم اون چیزی که من میخواستم هست یا نه.
نرگس هم به استاد گفت اگر میشود خودتان برای من چند کلیپ جدید ارسال کنید تا من نیز شروع به کار کنم. استاد هم ویسی برای نرگس ارسال کردند و گفتند با کلیپ هایی که برای مکالمه دفعه قبلی استفاده کردی شروع کن.

نرگس هم حرف استاد را گوش کرد و به سراغ کلیپ های مکالمه دفعه قبلی رفت,
لینکش را برای استاد ارسال کرد و تایید استاد را گرفت و به نوشتن تسکش
پرداخت.
بعد از دقایقی نرگس تسکش را ارسال کرد و از استاد ابراهیمی پرسید که این کلیپ
جملاتش را من قبلا نوشته بودم و برای شما ارسال کرده بودم و اینکه الان همین
کلیپ را ادامه بدهم.
استاد هم به نرگس گفتند این کلیپ در قسمت های جلو تر جملات خوبی دارد و
فعلا همین کلیپ را ادامه بده.
ولی نرگس به استاد گفت من جملات جلوتر را چون سخت هستند متوجه نمیشوم,
پس استاد هم لینک جدیدی برای نرگس ارسال کرد.

استاد که کلیپ جدید را ارسال کردند نرگس کلیپ را دید و شروع کرد به ارسال تکالیفش. نرگس تکالیفش را با دقت انجام داد که استاد تسک بعدی را اعلام کرد. استاد ابراهیمی به نرگس گفتند: یک جمله را انتخاب کن و فقط بگو منظورش چیه؟
نرگس هم همانطور که جملات را با معنی هایشان ارسال میکرد استاد ابراهیمی هم اشکالتش را میگفت. بعد از این تسک کلاس نرگس و استاد به پایان رسید.