هم زمان با شروع آخرین ماه از پاییز کلاس خصوصی زبان آلمانی در آکادمی زبان بهین دانش آغاز شد و ما توانستیم در اولین جلسه از این دوره برای تهیه گزارش بر سر این کلاس حضور بیابیم. دوره های خصوصی زبان آلمانی در اصفهان علاقه مندان بیشتری نسبت به دوره های ترمیک زبان آلمانی را به خود اختصاص داده است.

گزارش های مرتبط

 

 

بیایید با هم بخش کوتاهی از گزارش این کلاس را دنبال کنیم.

 

شروع کلاس با طرح یک سوال

 ساعات اولیه آکادمی زبان بهین دانش با کلاس خصوصی زبان آلمانی شروع کرد. این کلاس که با تمرکز بر چهار مهارت اصلی و با هدف تقویت این چهار مهارت در زبان آموزان شکل گرفته است، حول مبحث جمله ی پرسشی” Was für ein ” به مکالمه و پرسش و پاسخ پرداخت.

 

IELTS7 Banner 01 8

 

مکالمه ای به رنگ و بوی اینترنت!

در کلاس مثل همیشه موضوعی برای مکالمه انتخاب شد. موضوع این جلسه در رابطه با ” اینترنت” و تاثیراتی که این تکنولوژی شگفت انگیز در زندگی ما انسان ها نهاده است، بود. استاد ابراهیمی و زبان آموز خود ساعت ها به مکالمه پرداختند . که هدف از این مکالمه طولانی تقویت مهارت صحبت کردن در زبان آلمانی زبان آموزان بود.

 

 

به چالش کشیدن مهارت شنیداری

در ادامه کلاس برای تقویت قدرت شنیداری در زبان آلمانی ( horen ) فیلم هایی آموزش به زبان آلمانی پخش شد. که باید به این موضوع اشاره کرد که این فیلم های آموزشی در ابتدا فیلم هایی ساده مانند کارتون یا فیلم هایی مانند D-plus و Deutsch بودند اما فیلم ها پس از مدتی از حالت های آموزشی و ساده به فیلم های سخت تر برای به چالش کشیدن مهارت شنیداری زبان آلمانی آموزش تبدیل شدند.

 

نبوغ یک درصدش الهام است و نود و نه درصدش تلاش و پشتکار…

 

 

پایانی سرگرم کننده…

در این میان نیز از کتاب ” Einfache Deutsche Grammatik ” تمریناتی به زبان آموز داده شد و زبان آموز و استاد ابراهیمی کلاس سرگرم کننده و فان خود را با حل این تمارین به پایان رساندند.
حل تمرین در کلاس زبان آلمانی در روند پیشرفت زبان آموزان تاثیر مثبتی دارد و زبان آموزن می توانند در حین تدریس و آموزش با مشکلات خود آشنا شده و با کمک استاد به رفع مشکل خود بپردازند و مشکلات خود را تا داغ داغ است حل کنند.
رفع اشکال در همان شروع ترم و قدم به قدم بهترین راه برای آسان کردن مسیر یادگیری زبان آلمانی و پیش از آزمون نهایی است.
انسان های موفق مشکلات و نیازهای خود را جمع نمی کنند بلکه با هر قدمی که بر می دارند مسیر را برای خود هموار می کنند و سنگریزه های جلوی پای خود را کنار می زنند. شما برای بهتر یاد گرفتن زبان آلمانی به چه شیوه ای عمل می کنید؟