امروز افتخار این را داشتیم تا در کلاس آنلاین Set ۱ دخترانه در رده ی سنی نوجوان حضور داشته باشیم و از نحوه ی آموزش آنلاین و نوع یادگیری مطالب برای شما توضیح دهیم. از آنجایی که استاد رحیمی مدرس این کلاس می باشند و مسلط به سیسم آموزشی راکت هستند اشتیاق من برای حضور در کلاس دو چندان بود. راس ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه با سلام و احوال پرسی گرم استاد با زبان آموزانش به زبان انگلیسی، کلاس شروع شده و با ارسال اولین تصویر از کتاب Teen ۲ Teen ۱ سریعا به سراغ اولین فعالتشان میروند.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

در این فعالیت به معرفی افراد با ملیت های متفاوت پرداخته می شود و از بچه ها خواسته شد تا با شنیدن فایل صوتی کتاب دقیقا با لحجه ی آمریکایی آن را تکرار کنند که هر یک به خوبی با صدایی رسا و تلفظ دقیق کلمات از پس این تمرین بر آمدند.

در قدم بعدی برای تسلط به این درس استاد به تمرین در نظر گرفته شده ی کتاب اکتفا نکرده و از بچه ها خواست تا یک مکالمه سه نفره را برای معرفی افراد با رعایت اصول نوشتاری یعنی بزرگ نویسی حرف اول در جملات و استفاده از علایم نگارشی با بکارگیری دانش خود در ده دقیقه نوشته و سپس به بهترین شکل از روی متنشان بخوانند. در این میان یک نفر سوال می پرسد:

?Theacher Chine is true or Chinese

و استاد با ارسال یک مثال تفاوت این دو را به خوبی بیان می کند.

.She is from China

.She’s Chinese

 

بیشتر بخوانید:

 

در زبان انگلیسی برای اطلاع از ملیت یک فرد سوال زیر پرسیده می شود:
?What is your nationality
و برای این که بدانید او اهل کدام کشور است و در حال حاضر کجا زندگی می کند از جمله ی
?Where are you from or where do you come from
استفاده می شود هنگامی که میخواهید ملیت خود را به کسی بگویید برای مثال باید گفت:
I’m Canadian (اهل کانادا هستم )
و جمله زیر صحیح نیست
My nationality is Canadian   (ملیت من کانادایی است )
معرفی اسامی برخی کشور ها:
country           Nations            کشور
Afghanistan       Afghan      افغانستان
Albania        Albanian           آلبانی
Algeria           Algerian         الجزیره
Andorra        Andorran          آندورا
Angol           Angolan            آنگولا
Argentin    Argentinian       آرژانتین
Armenia       Armenian        ارمنستان
Australia     Australian         استرالیا
Austria         Austrian             اتریش
Azerbaijan     Azerbaijani     آذربایجان
Bahamas       Bahamian       باهاما
Bahrain         Bahraini             بحرین
Banglades   Bangladeshi      بنگلادش

 

بیشتر بخوانید:

 

پاسخ کوتاه در زبان انگلیسی!

نکته ی مهمی که در این کلاس به وضوح دیده می شد ادای درست کلمات و عبارات و گرفتن لحجه به خود در اسپیکینگ زبان آموزان بود که باعث شده با تقویت این مهارت بچه ها به خوبی و اعتماد به نفس بالا صحبت کنند همانطور که به تقویت مهارت رایتینگ آنها نیز پرداخته می شد.

 

بیشتر بخوانید:

 

در مرحله ی بعد، استاد به بچه ها می گوید که تا به اینجای کار سه درس ارایه شده است و این بار به عنوان یک تمرین از شما می خواهم تا با پیشنهاد خودتان در ۵ دقیقه فعالیتی را در نظر بگیرید تا مروری داشته باشیم بر این دروس. از ویس های ارسالی بچه ها می توانست حدس زد که هر کدام به خودی خود معلم های آینده ی آموزش زبان خواهند بود. در این میان با ترکیب ایده های همه ی زبان آموزان توسط استاد، قرار بر این شد تا فعالیتی به صورت طرح پرسش و پاسخ همراه با کشیدن تصاویر مربوط به آن سوال از درس اول تا سوم به ترتیب در گروه ارسال شود و هر یک در مدت زمان تعیین شده رهبری گروه را با پرسش هایشان از اعضای گروه برعهده بگیرند. حال می شد دلیل محبوبیت کلاس های آنلاین زبان انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش را میان عام درک کرده و با اطمینان از شیوه ی آموزش فرزندان خود با بکارگیری استعداد و توانایی هایشان در امر یادگیری با ثبت نام آنها در کلاس های ترمیک آنلاین، قدمی برای پیشرفت و افزایش مهارت هر یک برداشته شود.

 

بیشتر بخوانید:

 

طراحی کلاس های آنلاین با در نظر گرفتن موقعیت هر فرد در هر کجای این دنیا که باشد حتی در دور افتاده ترین مناطق بدون داشتن دسترسی به امکانات آموزشی و یا فردی که خواستار آموزش و یادگیری به شکل متفاوتی هستند این امکان را فراهم آورده که با بهره مندی از سیستم آموزشی رامیت بهترین نتیجه از این دوره ها گرفته شوند و افراد با تلاش و پشتکار خود در مسیر رشد و چند زبانه شدن قرار گیرند. اگر شما علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین و ترمیک زبان انگلیسی هستید یا تمایل دارید که در این دوره ها، فرزندان خود را ثبت نام نمایید، می توانید با با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.