تشکیل کلاس های ترمیک زبان انگلیسی به صورت آنلاین در مدت زمان کوتاهی باعث شد تا شیوه ی برگزاری این کلاس ها، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده و همه ی زبان آموزان خواستار ادامه ی آموزش به سبک آنلاین باشند.
این روزها نکته ی بسیار مهمی که نظر من را به خود جلب می کند نحوه ی آموزش زبان آموزان در کلاس های آنلاین است که همین موضوع باعث شد تا این بار نوبت به کلاس Essential ۴ با تدریس خانم جعفری برسید تا در جمعشان باشیم و از روند کار، شما عزیزان را مطلع کنیم.
خانم جعفری یکی از اساتید برجسته ی آکادمی زبان بهین دانش هستند که نه تنها زبان انگلیسی بلکه مسلط به زبان اسپانیایی نیز می باشند و قطعا تجربه ی ایشان در بحث آموزش مسبب داشتن زبان آموزان پرانرژی و با انگیزه خواهد بود.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

کلاس دقیقا ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه با ارسال اولین پیام استاد شروع می شود پس از احوال پرسی زبان آموزان با یک دیگر و استاد اولین فعالیتی که برای آن ها در نظر گرفته شده، ارسال فایل صوتی کتاب است تا بچه ها آن را شنیده و با توجه به سه مکالمه ی موجود در آن جملات کاملی را که مربوط به زمان گذشته حال و آینده هستند تایپ کرده و در گروه ارسال کنند.
مطمئنا با ارسال متن های تایپی توسط هر زبان آموز قدمی ماثر برداشته شده برای تقویت مهارت رایتینگ زبان انگلیسی.

 

بیشتر بخوانید:

 

فعالیت بعدی به صورت پرسش و پاسخ های ارسالی از ویس استاد است که بچه ها باید سوال ها را فهمیده و سعی بر این داشته باشند تا فقط جواب هاب درست با رعایت اصول قواعدی در نظر بگیرند و آن ها را به گروه ارسال کنند اما این تمرین تا به اینجای کار تمام نشده و در قدم بعدی استاد از همه خواست تا ایشان را یک پارنتر برای خود در نظر بگیرند و هر کدام با انتخاب یکی از سه گذینه ی زمان حال ، گذشته و آینده ده سوال را برای استاد طراحتی کرده و در یک ویس بپرسند سوالات ارسالی بچها شامل:
?Where were you born
?Where did you grow up What do you do
?What would you like to do in the next tow years
می شد که در این میان استاد به نازنین یادآوری کرد که تلفظ دو Grow up , Grew up شبیه به هم نیستند و با در نظر داشتن این که کلمه ی اول نشان دهنده ی زمان حال و کلمه ی دوم زمان گذشته است باید دقت بیشتری داشته باشد. تلاش هر یک برای تصحیح متن خود توسط نکات گفته شده در این بخش از درس بی نظیر بوده و این باعث می شد تا اشتیاق استاد برای ارائه ی مطالب بعدی بیشتر و بیشتر شود.

 

بیشتر بخوانید:

 

انجام این گونه فعالیت ها به دلیل چند جانیه بودن آن ها از جمله کار کردن روی لیسنینگ و رایتینگ و اسپیکینگ … نیاز به زمان بسیار زیادی در کلاس های حضوری دارد و همین موضوع باعث شده تا به انجام کامل فعالیت ها توسط دو یا سه نفر اکتفا شود اما در کلاس های آنلاین با ارسال مطالب توسط زبان آموزان در تایم تعیین شده به روند کار سرعت بخشیده و شرایط انجام تمرین های بیشتر را فراهم می سازد.

 

بیشتر بخوانید:

 

در تمرین بعد با ارسال سه عنوان زیر توسط استاد

.Talk about your last weekend
.Talk about your dreams for the future
.Talk about your plans for the weekend
هر یک از اعضای گروه موظف شده تا یک مورد را به دلخواه انتخاب کنند و درباره ی آن یک مکالمه بسازند که پس از مدت زمان کوتاهی هر کدام به خوبی از عهده ی این مسئولیت بر آمدند و اشکالات جرئی آن ها توسط استاد برطرف می شد. در وقت پایانی کلاس، آنقدر استاد به یادگیری زبان آموزان مطمین شد که تنها تکلیف در منزل بچه ها این بود که فایل صوتی درس جلسه ی آینده شنیده شود و با تمرین لحجه ی آمریکایی خود را آماده درس جدید کنند.

 

بیشتر بخوانید:

 

یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین باعث شده تا هر یک از شما عزیزان در سراسر این کره ی خاکی تنها با روشن کردن داده های تلفن همراهتان یکی از اعضای خانواده ی بهین دانش باشید و با احتساب حفظ محیط زیست، مدیریت هزینه های اضافی و زمان هدر رفته برای کلاس های حضوری با شرکت در کلاس های آنلاین قدمی موثر جهت رشد و توسعه ی عام برداشته باشید.
این مجموعه با ارائه ی جدید ترین متد آموزشی با عنوان رامیت این امکان را به افراد می دهد تا یادگیری برای هر شخص در یک کلاس گروهی مثمر ثمر واقع گردد.
اگر شما علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین و ترمیک زبان انگلیسی هستید یا تمایل دارید که در این دوره ها، فرزندان خود را ثبت نام نمایید، می توانید با با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.