تشکیل کلاس های ترمیک زبان انگلیسی به صورت آنلاین باعث شده تا فرد با تمرکز کامل بر ذهن و حواس خود به صورت انفرادی در یک محیط آرام مانند خانه با یک گروه کلاسی همراه شود و لذا در بحث یادگیری بازده بیشتری داشته باشد. برای همین است که این روز ها خواست افراد در شکل گیری کلاس های آنلاین به مراتب بیشتر و بیشتر  است.
امروز در کنار استاد مریم دهخدا و زبان آموزانش در کلاس ۳ Essential  متوجه خواهیم شد که تا چه حد فضای آموزش آنلاین برای هر یک از اعضا قابل درک بوده و آن را بستری برای رشد بهتر خود می دانند.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

ساعت ۱۶:۴۵ استاد با سوال ? How ‘s everything  از اوضاع و احوال زبان آموزان مطلع شده و اولین فعالیت خود را با ارسال دو فونتیک /i/, /ɪ/ شروع کرده و از بچه ها می خواهد تا با توجه نوع تلفظ کلمات زیر ، فونتیک های مختص به هر کدام را مشخص کنند. .read, did, need, drink, think 
دانش فونتیک ها
 در زبان انگلیسی برای زبان آموزان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، چرا که اصلی ترین راه برای دانستن اینکه کلمات در زبان انگلیسی چطور تلفظ می‌شوند، شناخت و استفاده از نشانه‌های فونتیک زبان انگلیسی( Phonetic Symbols ) می باشد با اینکه بیشتر آموزشگاه های زبان، تاکیدی بر آموزش فونتک ها نداشته و بیشتر با شنیدن کلمات و تکرار آن ها برای تلفظ صحیح تلاش دارند.

شناخت برخی فونتیک ها و صدای آن ها:

/ɪ/         صدای “ای” کوتاه               Sit
/ɛ/         صدای ” اِ ” کوتاه                let
/æ/        صدای ” اَ “                    math

/ɑ/        صدای ” آ “                   father
/:ɔ/       صدای ” اُ ” کشیده          ought
/ʊ/       صدای “او” کوتاه            book

/:i/        صدای “ای” کشیده        seem
/e/      صدای ” اِ ” کشیده            say
/a/ صدای ” آ ” کشیده               aisle

 

بیشتر بخوانید:

 

پس از انجام فعالیت قبل حالا با مراجعه به مکالمه ی صفحه ی ۸۹ کتاب Top nutch باید هر کدام پارتنری را برای خود انتخاب کنند و سوالات مربوط به آن بخش را از یکدیگر بپرسند. از دیگر تمرین های این مکالمه آن بود که بچه ها باید دقیقا با لحجه ای مشابه به فایل صوتی کتاب و یا ویس استاد آن را تکرار می کردند و رعایت نکردن نکات در تلفظ باعث می شد تا استاد فونتیک مربوطه را ارسال کند و بارها آن را تکرار کرده و در مثال های خود به کار گیرد تا در ذهن بچه ها تثبیت شود. تلاش و جدیت افراد گروه در انجام تمرینات خود به بهترین شکل با صبر و محبتی که خانم دهخدا از خودشان نشان میدادند باعث می شد که هیچ مطلبی نمانده باشد که به صورت پایه ای آموزش داده نشود.

 

بیشتر بخوانید:

 

در مرحله بعد استاد به معرفی افعال و شکل گذشته ی آنها می پردازد که در واقع اینگونه افعال در زبان انگیسی با اسم افعال بی قاعده شناخته می شوند (Irregular Verbs )
افعالی که شکل گذشته ی آنها ed نمی گیرد و متفاوت از فعل می باشد و اینجا به معرفی دو مورد از آنها میپردازیم
۱) افعال بی قاعده ای که حال و گذشته ی آنها به یک شکل است :
Read = Read
Put = Put
Read = Read
۲) فعالی که به دوشکل متفاوت نوشته می شوند :
Give = Gave
Got = Get
Go = Went
Have = Had
Keep = Kept
Leave = Left

 

بیشتر بخوانید:

 

و در نهایت با ارسال یک پاراگراف در بکارگیری افعال گذشته توسط استاد باعث شد تا از بهبود کیفیت ادای شکل صحیح کلمات زبان آموزان اطمینان حاصل کرده و ادامه ی فعالیت خود را با طرح سوالات زیر پیش ببرد :
? What day was it two days ago
?Who went to the hospital
?When did I go to my aunt’s house
?How did I go there
?Were did my mom go at night
?Did I do the laundry
?Who was busy two days ago
که پاسخ کامل بچه ها به سوالات با رعایت نکات گرامری با تشویق استاد همراه شده و در همین حین کلاس به ساعات پایانی خود می رسد.

 

بیشتر بخوانید:

 

آکادمی زبان بهین دانش در صدد است تا با برگزاری کلاس های آنلاین ترمیک  بزرگسالان قدمی برداشته شود در جهت رشد گام به گام زبان آموزان بدون پرداخت هزینه های اضافی و یا حتی تخریب محیط زیست با از بین بردن کاغذ ها و یا آلودگی هوا بر اثر تردد افراد. شما عزیزان می توانید در هر نقطه از این جهان که باشید حتی در نقاط محروم و مناطقی که در آن ها آموزشگاه های زبان انگلیسی وجود ندارند، تنها با روشن کردن کلید دیتا تلفن همراه خود در کلاس های آنلاین شرکت کرده و با بهره مندی از سیستم آموزشی رامیت بهترین نتیجه را کسب کنید.همچنین می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.