کلاس های ترمیک آموزش آنلاین زبان انگلیسی این روز ها به نحوی تدریس می شود که بازده یادگیری در افراد هر روزه بیشتر شده و در مدت زمان کوتاهی متقضیان برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین رو به افزایش است. حال برای این که بدانیم شیوه ی آموزش و یادگیری در این کلاس ها به چه نحوی است اینبار به سراغ کلاس Free ۳ می رویم و برای شما گزارشی از لحظه ی شروع تا پایان کلاس را تهیه می کنیم.
این کلاس با استاد نگین عظیمی برگزار خواهد شد. استاد عظیمی از برجسته ترین اساتید در آکادمی زبان بهین دانش، مسلط به سیسم آموزشی راکت و همچین شیوه ی آموزش آنلاین، همیشه کلاس های فوق العاده ای را برای زبان آموزانش رقم زده و اعضای گروه به طور حیرت آوری با استاد در پیش بردن کلاس ها همراه می شوند، پس به هیچ عنوان گزارش امروز را از دست ندهید!

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه استاد و بچه ها در کلاس حضور یافته و با تمام شور و هیجانی که در صدایشان نمایان است شروع به احوال پرسی کرده و از اوضاع یکدیگر در آن روز با خبر می شوند.
در وهله ی اول استاد درس خود را با پرسش این سوال شروع می کند که اگر قرار بود به سفر بروید چه وسایلی را با خود به همراه می بردید؟ پول، جواهرات، لباس و … و بچه ها با توضیحی درباره ی لوازم غیرضروری و اجناسی که ممکن است دزدیده شوند به کمک استاد لیستی از آن ها تهیه می کنند.
سوال بعد این گونه بیان شده که:
? Do you think is it a good idea to walk and hangout at nights
بسیاری نظر مخالف داشتند و بسیاری دیگر مخالف بودند اما واقعا این پرسش و پاسخ و این به چالش کشیدن زبان آموزان به چه منظور بود !
درس امروز با ارسال عکسی در قالب از سفر خود لذت ببرید که شامل ۵ آیتم می باشد شروع خواهد شد.
استاد از بچه ها می خواهد تا به با خواندن اولین باکس و شرح آن در گروه ویسی را ارسال کنند وبه ترتیب این اتفاق برای تمام آیتم ها تکرار می شود.
هدف اصلی شرح موارد خواسته شده بدون نوشتن مطالب یا خلاصه کردن آن ها برای تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی می باشد و بچه ها با گرفتن لحجه ی آمریکایی به خود برای تلفظ درست کلمات و جملات به صورت بداهه به بهترین شکل ممکن از عهده ی انجام این وظیفه برآمده و استاد بدون گرفتن هیچ ایرادی از آن ها به سراغ دومین تمرین خود می رود.

 

بیشتر بخوانید:

 

در فعالیت بعدی استاد با ارسال تصویری از کتاب Teen ۲ Teen ۴ از بچه ها می خواهد تا به فایل صوتی مربوط به آن قسمت گوش بدهند و پس از انتخاب گزینه ی صحیح، جواب ها را در گروه ارسال کنند. اما همه چیز با ارسال پاسخ ها توسط زبان آموزان پایان نمی پذیرد و برای این بخش همانند فعالیت قبل تمرین دیگری در نظر گرفته می شود چرا که با توضیح تک تک موارد توسط هر زبان آموز، می توانند به غیر از تمرین اسپیکینگ توانایی خود را در فهم لیسنینگ مهک بزنند.
هر یک از اعضا با داشتن چهار گزینه ی پیش رو بسیار پر تلاش تر و با انگیزه تر از قبل به ادامه ی فعالیت پرداخته و به راحتی می شد این را در کلاس های استاد عظیمی فهمید که تا چه اندازه بر تلفظ و لحجه ی تاکید شده تا بتوانند این گونه توانای اسپیکینگ خود را به نمایش بگذارند و شبیه به یک مسابقه در رقابت از یکدیگر پیشی بگیرند.

 

بیشتر بخوانید:

 

اما نوبتی هم که باشد می دانیم که هنوز تمرین نوشتاری برای زبان آموزان صورت نگرفته است و استاد عظیمی این بار  به تکمیل یک مکالمه در کتاب به صورت متنی و ارسال آن در گروه می پردازد و بعنوان آخرین تمرین از اعضای گروه می خواهد تا از روی آن بخوانند و ویس خود را ارسال کنند.
واقعا که شور و نشاط زبان آموزان کلاس Free ۳ در ارئه ی تمرینات خود و ویس های ارسالیشان بی نظیر بوده و تجربه ی بودن در کنار آن ها بسیار لذت بخش خواهد بود و آدمی را به وجد می آورد.
برای درک بهتر این موضوع فایل صوتی  زیر را بشنوید…

 

بیشتر بخوانید:

 

دانش و تمرین مهارت های چهارگانه ی زبان انگلیسی و تقویت همه ی آن ها با هم، اعم از ریدینگ ( خواندن )، اسپیکینگ (گفتن )، رایتینگ ( نوشتن )، لیسنینگ ( شنیدن ) در یک کلاس زبان عالی اصلا بعید نیست اما نحوه ی ارائه ی مطالب و یادگیری زبان آموزان از مهمترین بخش های این کلاس را شامل می شود.
گرچه در کلاس های حضوری تمرین هر چهار  مهارت ممکن بوده اما به دلیل محدود بودن زمان، شانس اینکه هر فرد بتواند به طور مستقل به انجام تمامی تمرین ها بپردازد و به طور مداوم توسط استاد چک شود، بسیار کم خواهد بود اما دقیقا برعکس این موضوع در کلاس های آنلاین با داشتن همان مدت یک ساعت و نیمه، دیگر مشکل زمان را نخواهیم داشت، چرا که ارسال تسک های اعضای گروه در مدت زمان تعین شده ی اساتید باعث شده تا ما زمان کافی را برای سرمایه گزاری به صورت انفرادی در یک جمع گروهی به طور تمام وقت داشته باشیم.

 

بیشتر بخوانید:

 

یادگیری زبان انگلیسی در همه حال نیاز به جدیت، تلاش و پشتکار شما خواهد داشتت. البته که از  مهمترین رکن های یک یادگیری هدفمند، داشتن علاقه، تکرار و تمرین می باشد تا مطالب فرا گرفته شده از قبل و جدیدترین آن ها در ذهن تثبیت شوند و هیچگونه وقفه ای به دلیل ایجاب شرایط برای یک فرد از عوامل متعدد که باعث شده تا فرد نتواند در کلاس های حضوری شرکت کند نباید اتفاق بیوفتد. چرا که با تشکیل کلاس های ترمیک آنلاین هر یک از اشخاص در دور یا نزدیک، هر جای این کره ی خاکی که باشند تنها با روشن کردن دکمه ی دیتای تلفن همراه خود در منزل، می توانند با داشتن پارتنر آموزشی و بهره مندی از سیستم آموزشی رامیت در کلاس های ترمیک بهترین نتیجه را کسب کنند.
شما نیز اگر علاقه مند به شرکت در کلاس های ترمیک آنلاین زبان انگلیسی هستید، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.