امروز، جلسه ی دهم از کلاس Set ۱ در رده ی سنی نوجوانان را گزارش خواهیم داد. چرا که زبان آموزان کم سن و سال این کلاس در میان همه ی بچه ها بخاطر داشتن شور و هیجانی که حتی در زمان هایی به غیر از زمان رسمی کلاس دارند، حسابی استاد و تمامی کسانی که با این کلاس همراه می شوند را به وجد می آورد. البته که حضور استاد زهرا رحیمی به عنوان مدرس این کلاس اصلا بی تاثیر نخواهد بود. چرا که استاد رحیمی از دانش آموختگان برگزاری کلاس های آنلاین به شیوه ی راکت می باشند و این مهم باعث شده تا با حضور ایشان در  هر کلاسی، زبان آموزان شایسته ای را در امر آموزش بتوان دید.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

در اولین پیام های ارسالی خواهیم دید که نیم ساعت قبل از شروع کلاس بچه ها ویس های از پیش تعیین شده ای که مبنی بر خواندن ریدینگ کتاب Teen ۲ Teen ۱ می باشد را ارسال می کنند. تمرین آن ها برای درست خوانی از روی متن به خوبی نمایان گر این بوده که همگی آماده ی شروع کلاس جدید هستند.
پس از تشویق هر یک توسط استاد از آن ها خواسته شده تا به فعالیت های این بخش در کتاب پاسخ داده شود و در گروه ارسال کنند. از فعالیت ها می شد فهمید که درس امروز تکرار و تمرین کاربرد  is , are در جمله و شکل منفی آن ها می باشد که با چک کردن هر یک از تصاویر مشخص می شود که هیچ گونه ایرادی در کار بچه ها نبوده و استاد با خیال راحت به سراغ اصلی ترین بخش آموزش کلاس امروز می رود.

و اما این بخش مهم از فعالیت استاد با ارسال یه فایل صوتی از مکالمه ی کتاب شروع خواهد شد. در همین حین استاد به زبان آموزانش توضیح می دهد که باید از روی این متن به بهترین شکل ممکن خوانده شود، در واقع بدون داشتن حتی یک غلط در ادای شکل صحیح کلمات و اینکه با کوچک ترین اشتباهی آن ها به مرحله بعد خواهند رفت و دوباره باید این کار تکرار شود. مدت زمان تعیین شده برای انجام این تسک ۱۵ دقیقه می باشد و استاد به آنها یاد آوری می کند که هیچ گونه عجله ای برای تمرکز بر تمرین این بخش را نداشته و با دقت بر صدای ارسال شده در مکث کلمات، بالا بردن صدا یا پایین آوردن آن و تند خوانی در طول مکالمه یک ویس بی نقض را از هر یک از اعضا دریافت کند .

 

بیشتر بخوانید:

 

تمرین لحجه در زبان انگلیسی و تقویت مهارت اسپیکینگ از ارکان مهم یک آموزش جامع می باشد که  این امر در تمامی کلاس های آنلاین استاد رحیمی به خوبی به آن پرداخته می شود. نکته ی حائز اهمیت نحوه ی آموزش و چگونگی کاربردی کردن این مهارت ها در رده های سنی پایین تر است، چرا که این امر می بایست به شیوه ای جذاب صورت پذیرد.
در آموزش این بخش دیدید که استاد چگونه یک بازی راه انداخته تا هر یک از اعضا علاوه بر سایرین با خود برای بهتر شدن به رقابت بپردازند و این اتفاق با تلاششان نمایان می شد. اما این روند کار و سرعت بخشیدن به هر یک از فعالیت ها در کلاس آنلاین برخلاف کلاس های حضوری باعث شده تا اساتید زمان بیشتری را در اختیار داشته باشند برای این که به صورت انفرادی با هر فرد تمرین کرده و در نهایت هر زبان آموز در پایان هر جلسه پیشرفت چشمگیری را در خود احساس کنند.

 

بیشتر بخوانید:

 

در بخش آخر استاد از زبان آموزانش می خواهد تا به سوالات مربوط به مکالمه ی گفته شده پاسخ دهند که این فعالیت به خوبی ، تمرین مهارت رایتینگ در زبان انگلیسی را نشان می دهد، علاوه بر این که، این تمرین ها شامل بخش هایی با عنوان گزینه های صحیح و غلط تشکیل شده که با پاسخ درست افراد در این بخش، استاد از فهم این مکالمه و کاربرد آن توسط هر فرد اطمینان حاصل می کند و در نهایت انرژی زبان آموزان در پایان کلاس را شاهد هستیم که با صدایی که نشانه از حس رضایت و خوشحالی می باشد با یکدیگر خداحفظی می کنند.

 

بیشتر بخوانید:

 

آموزش زبان انگلیسی در دوره های ترمیک آنلاین به شیوه ای کاملا نو و با طراحی سیستم آموزشی رامیت با قابلیت این که هر فرد بتواند در هر کجای این کره ی خاکی که باشد تنها با در دست داشتن یک  تلفن همراه هوشمند و  اینترنت همراهی در منزل، سرکار یا مسافرت ها به راحتی در یک جمع گروهی شرکت داشته باشد و نیز با این اتفاق دیگر نیازی نیست تا سالانه میلیارد ها میلیارد درخت قطع شده و  یا دیگر نیازی نیست تا بر اثر ترددات غیر ضروری هر روزه میزان زیادی آلودگی محیطی را تحمل کنیم.
برگزاری کلاس های آنلاین 
باعث شده تا فرد همه روزه نتایج بیشتری را نسبت به کلاس های حضوری کسب کرده و مسیر یادگیری را هدفمند تر پیش ببرد.
شما نیز اگر علاقه مند به شرکت در کلاس های ترمیک آنلاین زبان انگلیسی هستید، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.