کلاس Essential ۶ استاد آزاده یزدانی از جذاب ترین کلاس های ترمیک آنلاین در رده ی سنی بزرگسالان می باشد چرا که با انرژی که به طور تمام وقت به زبان آموزان داده می شود، انگیزه آنها را برای یادگیری هر جلسه، بیشتر و بیشتر می کند. امروز را مهمان این کلاس بودیم تا از روند آموزشی کلاس، شما را مطلع سازیم. با ما همراه باشید !
راس ساعت ۳ بعد از ظهر، استاد با ارسال پیامی پر از انرژی مثبت از بچه ها درباره ی حالشان می پرسد و از آنها می خواهد تا حدس بزنند چرا حال ایشان امروز به این اندازه خوب است و پس از گمان های هر یک، توضیح می دهد که با دیدن تکالیف بی نقض جلسه ی پیشتان ، تلاش، جدیت و آمادگیتان قبل از شروع کلاس بخاطر داشتن زبان آموزانی همچون شما بسیار خرسندم و سپس اولین فعالیت خود را با شروع درس جدیدی آغاز می کند.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

 درس  با عنوان On Vacation می باشد و اولین کاری که استاد برای توضیح درس انجام می دهد این است که در بخش اول در س با طرح سوالاتی از بچه ها می خواهد با توجه به متن به هر یک پاسخ دهند. تعدادی از سوالات شامل موارد زیر می باشد:
? When does the tour fly
? Where does the tour fly to after London
و سپس با آوردن کلمه ی Destination و سایر کلمات در سوال های خود بچه ها را با معنا و مفهوم آنها آشنا خواهد کرد.
برای مثال استاد سوال خود را اینگونه مطرح می کند :
? The first destination is London. Where is the last destination
و یا برای توضیح کلمه ی  Colosseum یک عکس بعنوان نمونه ارسال می کند.
اما پس از پاسخ های زبان آموزان به تمامی پرسش ها، استاد به آنها توضیح می دهد که تمامی سوالات، شامل کلمات جدید این درس با نوع تلفظ صحیحشان بوده و از آنها می خواهد تا با توجه به ویس های استاد به طور دقیق و بدون هیج اشکالی یکبار دیگر از روی متن بخوانند و در گروه ارسال کنند.

 

بیشتر بخوانید:

 

تلفظ صحیح کلمات و تقویت مهارت اسپیکینگ در زبان انگلیسی یکی از مهم ترین مهارت هایی است که در کلاس های آنلاین ترمیک آکادمی زبان بهین دانش به خوبی روی آن تاکید می شود اما نکته ی قابل توجه این است که شکل صحیح آموزش توسط اساتید برای بخش هایی از کتاب که شامل فایل صوتی نمی باشد چگونه شکل می گیرد تا بار ها و بار ها تکرار شده و در ذهن بچه ها باقی بماند. در این بخش به خوبی شاهد این خواهیم بود که چگونه زبان آموزان از پس این تمرین بر آماده و با لحجه ی آمریکایی، استعداد خود را نمایان می کنند.

 

بیشتر بخوانید:

 

در تمرین بعد استاد از  زبان آموزانش می خواهد تا درباره سفر مورد علاقه ی خود و چگونگی رفت و آمد در این سفر توضیحاتی داده شود و بگویند برای آنها سفر با کشتی یا یک سفر هوایی چه مزیت هایی را خواهد داشت ؟

این فعالیت به خوبی باعث می شد تا با درک مفهوم  کلی درس جدید به طور ناخودآگاه هر فرد بتواند زبان انگلیسی را در وقایع زندگی خود کاربردی کرده و  به خوبی شیوه ی بکار بردن کلمات در جملات را فرا گیرند. تلاش و جدیت زبان آموزان در ارائه ی این بخش و تمامی بخش های شبیه به آنرا می توان دلیل خوبی برای مهارت بی نظیر آن ها در مکالمات دانست.

 

بیشتر بخوانید:

 

و در آخرین فعالیت خانم یزدانی از بچه ها می خواهد تا قسمت رایتینگ پایین صفحه را نوشته و آن را ارسال کنند تا در این میان بچه ها در دانش مهارت نوشتاری هیچ گونه مشکلی نداشته باشند و نیز در ادامه توضیح می دهد که برای جلسه ی بعد باید برای کلمات جدیدی شبیه به
,…Incredible, Awesome, cool
فونتیک های خود را ارسال کرده و به فایل صوتی کتاب Top notch ۱ گوش فرا داده و مثل همیشه با آمادگی در کلاس حضور پیدا کرده تا در پایان بهترین نتیجه کسب شود.
چرا که با وجود تمرین های در منزل کمکی به تکرار و تمرین به صورت هدفمند برای زبان آموزان در اوقات بیکاری و یا مطالعه بیشتر آن ها در نظر گرفته می شود.

 

بیشتر بخوانید:

 

هدف دوره های آنلاین زبان انگلیسی ویژه کودکان!

با پیشرفت همه روزه ی جامعه و شرایط اشتغال جوانان با حضور آنها در هر فعالیتی، دانش ، مهارت و دانستن زبان انگلیسی امری الزامی و کاربردی می باشد. پس چه بهتر که آنها را در سنین پایین و یا حتی در سنین نوجوانی با فراگیری این علم آشنا کرده و با آگاهی بسیار یک کلاس زبان با سیستم آموزشی جدید و یادگیری با روش های نو را برای خودمان و او انتخاب کنیم تا زحماتمان بی نتیجه نمانده و از بودن در مسیر یادگیری، نهایت لذت را ببریم. کلاس های ترمیک آنلاین آکادمی بهین دانش در صدد است تا با بهره گیری از سیستم آموزشی رامیت دغدغه هایی از جمله نداشتن پیشرفت روز افزون ، هزینه های اضافی و یا مکان زندگی شما و نبود امکانات آموزشی را حل کرده و با دریافت مطلوب ترین نتیجه آینده ی درخشان شما را با تلاش و استقامتتان نیز تضمین کند.

اگر شما علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین و ترمیک زبان انگلیسی هستید یا تمایل دارید که در این دوره ها، فرزندان خود را ثبت نام نمایید، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.