دوره های ترمیک آکادمی زبان بهین دانش که این روزها به صورت آنلاین در حال برگزاری است، محبوبیت ویژه ای در میان زبان آموزان دارد. پیشرفتی که زبان آموزان طی کلاس های آنلاین، در خود احساس کرده اند یکی از دلایل محبوبیت آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین است و آنها از ما خواسته اند که دوره های ترمیک آموزشگاه به همین سبک آنلاین ادامه پیدا کند. دوره های ترمیک در آکادمی زبان بهین دانش با ۱۸ جلسه ۱ ساعت و نیمه، همراه است و زبان آموزان زمان کافی را برای یک یادگیری قدرتمند در دست خواهند داشت.
این کلاس های آنلاین، در کنار دوره راکت زبان انگلیسی، به شکل ویژه به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند. آکادمی زبان بهین دانش با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجه و آموزش حضوری، با روش سیستم آموزشی رامیت و راکت انگلیسی، شکل جدید و کاربردی تری از دوره های آموزش زبان انگلیسی را به زبان آموزان و علاقه مندان به آموزش، معرفی نمودند و در این راه بسیار موفق عمل کرده اند.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

کلاسی که امروز سعادت بازدید از آن را داشتم، در آکادمی زبان بهین دانش تحت عنوان دوره Effectual ۶ انگلیسی ویژه بزرگسالان بود و استاد یزدانی مدرس این دوره بود. استاد یزدانی با تخصص ویژه و گذراندن دوره های تربیت مدرس انگلیسی از بهترین اساتید آکادمی زبان بهین دانش است و به خاطر انرژی و علاقه که ای که به تدریس زبان انگلیسی و زبان آموزانش دارد، توانسته محبوبیت بسیار زیادی در میان زبان آموزان کسب کند. استاد یزدانی در کلاس های خود از متد های دوره ی راکت استفاده می کند و همین امر باعث جذابیت کلاس های او شده است.
کلاس Effectual ۶ راس ساعت ۱۸:۳۰ برگزار شد. سلام و احوالپرسی به انگلیسی و از طریق ویس که یک بخش الزامی در کلاس های آکادمی زبان بهین دانش است، در کلاس های استاد یزدانی با شور و حالی بسیار زیادی صورت می گیرد و باعث تبادل انرژی میان بچه ها و استاد می شود.

 

بیشتر بخوانید:

 

موضوع درس امروز حول محور تعطیلات و آداب و رسوم به انگلیسی بود. استاد کلاس خود را با سوالی درباره آداب و رسوم شروع کرد و بعد از آن روند کلی کلاس به این صورت پیشرفت که استاد متنی از کتاب را درگروه ارسال می کرد و از بچه ها میخواست با لهجه ی آمریکایی و بدون اشتباه از روی متن بخوانند و ویسشان را ارسال کنند. آنها برای ارسال ویس هایشان ۱ دقیقه زمان داشتند و در مواقع لازم به آنها فرصت دوباره ای می داد تا بیشتر تلاش کنند. با این روش استاد یزدانی چالشی برای زبان آموزان ایجاد می کرد و آن ها را به تکاپو و تلاش دعوت می کرد و همین موضوع شاید یکی از دلایل جذابیت کلاس های او بود. استاد پس از هر فعالیتی، در گروه نتیجه ی چالش را اعلام می کرد و مشخص می کرد که کدام یک از بچه ها به درستی فعالیت را انجام داده اند.
استاد در هر قسمت بعد از ویس بچه ها، سوالی در رابطه با متنی که خواندند ارسال میکرد و از آنها می خواست تا جواب خود را به صورت ویس در گروه ارسال کنند.

 

بیشتر بخوانید:

 

استاد جنب و جوش بسیار زیادی در کلاسش ایجاد کرده بود و با جدیت، تمام انرژی خود را برای یادگیری بچه ها به کلاس اختصاص داده بود.
بعد از اتمام فعالیت قبل، استاد از بچه ها خواست بیش از ۳۰ ثانیه درباره ی تعطیلات و رسم و رسوم در ایران صحبت کنند.
انجام این تسک ها در کلاس های حضوری غیرممکن است چراکه در کلاس حضوری زمان زیادی برای انجام تسک ها هدر می رود. اما در کلاس آنلاین تمامی زبان آموزان به طور همزمان و ویس خود را در گروه ارسال می کنند و نهایت استفاده را از زمان می کنند.

 

بیشتر بخوانید:

 

در فعالیت بعدی استاد از بچه ها خواست ویس مکالمه ی کتاب را با دقت گوش دهند و به سوالاتی که در گروه ارسال می شود به صورت دقیق پاسخ دهند و حتی یک نقطه را از قلم نیندازند. برای انجام این تسک هم زمان محدودی برای آن ها در نظر گرفته شد. بچه ها جواب های خودشان را ارسال می کردند و استاد تک به تک پاسخ هارا چک می کرد و به آنها در جهت یافتن فرم درست جواب کمک می کرد.
و در آخر هم طبق روال همیشه کلاس های آنلاین آکادمی زبان بهین دانش، تمرین های انگلیسی برای منزل، در گروه ارسال شد. این تمرین ها به شکلی طراحی می شد که باعث تقویت تمامی مهارت ها در کنار هم می شد. از تمرین گرامر انگلیسی گرفته تا تمرین آشنایی با فونتیک های انگلیسی و تلفظ انگلیسی.

 

بیشتر بخوانید:

 

از اهداف دوره های آموزش غیر حضوری زبان این است که تمامی افراد در جای جای ایران و جهان بتوانند از این آموزش ها بهره ببرند و در روستا هایی که مؤسسه زبانی وجود ندارد، افراد بتوانند به راحتی از خدمات ما استفاده کنند و آکادمی زبان بهین دانش را به خانه های خود ببرند.