کلاس آنلاین Aim ۳ امروز در رده ی سنی نوجوانان با تدریس استاد احمد میرلوحی در ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه برگزار می شود.
استاد میر لوحی  با تسلط بر دو زبان انگلیسی و عربی تا کنون در آموزش به زبان آموزان عملکرد عالی داشته و دانش آموختگان با استعدادی را تربیت نموده اند و  نیز در خصوص ارتباط با شاگردانشان بسیار صمیمی و خوش برخورد می باشند.
همین موضوع باعث شد تا علاقه ی من برای حضور در این کلاس دو چندان شود و بطور آنلاین با کلاس همراه شوم.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

با جمله ی ? Hi guys,How is it going، سلام و احوال پرسی میان یکدیگر شکل گرفته و از انرژی صدای هر یک می شد حدس زد که تا چه اندازه خود را برای کلاس آماده می دیدند.
برای اولین فعالیت با در نظر گرفتن بخشی از ریدینگ کتاب، استاد توضیح می دهد که با گوش کردن به فایل صوتی مربوط به آن بخش باید دقیقا به همان شکل، هر یک از اعضای گروه با رعایت اصول خواندنی از روی متن بخوانند. پس از ارسال ویس های بچه ها حتی با کوچکترین اشتباهشان از آنها خواسته می شود تا دوباره تلاش کنند و آنها نیز با تمام جدیت و به تعداد دفعات زیاد به این کار استمرار بخشیده تا به نتیجه ی مطلوبی برسند تا جایی که در نهایت هیچ گونه ایرادی در نحوه ی  تلفظ صحیح کلمات و عبارات نماند.
اما اتفاق جالبی که در بین پیام ها دیده شد ارسال کلمات زیر در ادامه ی فعالیت های این بخش می باشد.
Insu Fati/soccer player /Spain
اما هدف چیست ؟

 

بیشتر بخوانید:

 

زیرا در این حالت استاد به شیوه ای کاملا متبحرانه سعی داشته تا به زبان آموزان بفهماند با جمله ای رو به رو هستند که دارای یک الگوی زبانی می باشد و با تطبیق دادن هر یک از این کلمات با کلمه ای که در این جملات وجود دارند، می توان جمله ی جدیدی را ساخت و سپس از زبان آموزان خواسته می شود تا با جایگزین کردن کلمات، ویس جدیدی را در گروه ارسال کنند و این یعنی تکرار و تمرین یک بخش از جهات مختلف.
الگو یابی در زبان انگلیسی یکی از بهترین روش ها در یادگیری و آموزش این زبان می باشد چرا که افراد با در اختیار داشتن تنها یک الگو می توانند تعداد بیشماری مثال با تفاوت معنایی برای خود در نظر بگیرند تا با بکارگیری استعداد خود در کوتاه مدت با داشتن دایره لغات و تسلط بیشتر برای صحبت کردن به این زبان آماده شوند این شیوه ی آموزشی به خوبی در کلاس های آنلاین استاد میرلوحی دیده می شد. برای همین است که خلاقیت در یادگیری بین زبان آموزان این کلاس زبانزد همه می باشد.

 

بیشتر بخوانید:

 

در فعالیت بعد نوبت به درک مفهوم رسیده و آقای میر لوحی از همگی خواسته تا به سوالات مربوط به بخش ریدینگ پاسخ دهند و یا با انتخاب درست میان گزینه های داده شده یکی از آنها را ارسال کنند. در این تمرین بچه ها با تقویت مهارت رایتینگ در زبان انگلیسی، به خوبی از پس انجام آن بر آمده و استاد با خاطری آسوده از فراگیری درس در این بخش به سراغ قسمت های دیگری خواهد رفت .
در کلاس های آنلاین بر خلاف کلاس های حضوری زمان برای حل تمرین های بیشتر و تکرار مداوم وجود داشته و همین امر باعث شده تا ثبت مطالب در همان بازه ی زمانی کلاسی تاثیر گذار باشد.

 

بیشتر بخوانید:

 

در فعالیت بعدی با شروع درس جدید کتاب ۳ Teeen ۲ Teen با موضوع ( Compare musical tastes ) به خواندن اولین مکالمه توسط استاد پرداخته می شود و از بچه ها میخواهند تا در ابتدا هر یک با طرح سوالی برای این درس دوستان خود را به چالش بکشد. بخشی از سوالات شامل موارد زیر می شد
? Why did’n see the Michael Bublèe concert on TV last night
? How is more his style
و پس از پاسخ کامل هر یک از اعضا حالا باید مهارت ریدینگ خود را با دقت به همه ی نکات در فایل صوتی مربوط به این بخش به رخ کشیده و همانند یک مسابقه از یکدیگر در درست خوانی مکالمه پیشی بگیرند.

 

بیشتر بخوانید:

 

امروزه آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان باید با روشی صحیح و با مهارت بسیار شکل بگیرد تا بچه ها در ادامه ی مسیر از فراگیری امر آموزش دلسرد نشده و با تمام علاقه شان بتوانند با هیجان و انرژی کار کلاس های خود را پیش ببرند.
اما انتخاب یک کلاس زبان خوب مستلزم چه چیزی می باشد؟
آموزشگاه زبان بهین دانش
 با بهره مندی از سیستم آموزشی رامیت، کلاس های ترمیک به صورت آنلاین را به گونه ای طراحی کرده تا شما عزیزان با هر بار حضورتان در بازه ی زمانی یک ساعت و نیمه ی کلاس ها به تفاوت در نوع یادگیری خود پی خواهید برد پس اگر شما علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین و ترمیک زبان انگلیسی هستید یا تمایل دارید که در این دوره ها، فرزندان خود را ثبت نام نمایید، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.