توصیف کلاس Primary ۶ ، یکی از گزارشات لذت بخشیست که می توان به آن اشاره کرد، چرا که دوره ی Primary ، ویژه ی نونهالان است و به همین دلیل، انرژی کودکانه ی آن ها در کلاس، هر فردی را به وجد می آورد. این دوره، شامل ۹ ترم مجزاست که کودکان پیش دبستانی با پشت سر گذاشتن آن ها، می توانند مدرک دوره ی پیشرفته زبان انگلیسی ویژه نونهالان را دریافت کنند.
کلاس Primary ۶ به تدریس خانم تبعه امامیه، در روزهای یکشنبه و سه شنبه و رأس ساعت ۱۸:۳۰ برگزار می شود.
کلاس آنلاین امروز نیز مانند روزهای دیگر، رأس زمان مقرر، بدین گونه شروع شد که مدرس، پیام صوتی سلام و احوالپرسی خود را در گروه ارسال کرده و سپس زبان آموزان، در پاسخ ایشان، پیامی به همین مضمون فرستادند.
بنابراین، با اولین تکلیف ارسالی، کلاس، رسماً شروع شد. در تمرین اول، از زبان آموزان خواسته شد تا جملاتی بسازند که بعضی از کلماتشان دارای حرف (F) باشد و در ادامه به آنان یادآوری شد که اگر در جمله سازی مشکل داشتند، کلماتی مثال بزنند که حرف مورد نظر، در آن ها استفاده شده باشد.

IELTS7 Banner 01 8

بیشتر بخوانید:

 

سپس کلیپی داخل گروه بارگزاری شده و از زبان آموزان خواسته شد، سوال خود را در مورد ویدیو ارسالی، بپرسند. در ادامه تفاوت استفاده از (is) و (are) برای آن ها شرح داده شد. در زیر مثال های استفاده شده در کلاس به منظور درک بهتر زبان آموزان، آورده شده است. توضیح مدرس بدین صورت بود که؛ ما در گذشته با (it) آشنا شدیم و می دانیم که برای یک عدد از هر چیزی مورد استفاده قرار می گیرد ولی کلمه ی (they) برای بیش از دو عدد، استفاده می شود. پس افعال آن ها هم با یکدیگر متفاوت است، برای (it) از فعل (is) و برای (they) از (are) ، استفاده می کنیم مانند
? Where are the tables
.They are next to the ball
پس از این توضیحات، از زبان آموزان خواسته شد که با توجه به کلیپ، در این مورد مثال هایی ارائه دهند.

 

بیشتر بخوانید:

 

سپس از زبان آموزان خواسته شد، فعالیت کتاب را انجام داده و مانند ویسی که مدرس در گروه ارسال کرده بود، تلفظ صحیح مربوط به تصاویر را بفرستند.
در ادامه، کلیپی ارسال شده و از زبان آموزان خواسته شد با توجه به آن، صفحه ی مرتبط با کلیپ از کتاب کارشان را انجام داده و برای مدرس در گروه ارسال کنند.
پس از اینکه زبان آموزان تکالیف انجام شده ی خود را ارسال کردند، زمان کلاس پایان یافته و مدرس، ضمن تشکر از تلاش بچه ها و اعلام تکالیف جلسه ی بعدی، از آنان خداحافظی کرد.
لازم به ذکر است، مدت زمان کلاس آنلاین نونهالان، یک ساعت، در نظر گرفته شده است ازین جهت که، زبان آموزان احساس خستگی و کسلی در روند کلاس نداشته باشند و بهتر بتوانند مطالب آموزش داده شده را به ذهن، بسپارند.

 

بیشتر بخوانید:

 

 

بیشتر بخوانید:

 

از جمله نکات مورد توجه در روند کلاس، صبور بودن مدرس است چرا که تدریس به کودکان پیش دبستانی، علاوه بر لذت بخش بودن، کمی دشوار است و صبر و خلاقیتی چند برابر نسبت به آموزش رده های سنی بالاتر دارد.
این نکته که هر تکلیف ارسال شده توسط زبان آموز در گروه، در ابتدا، دیده شده، مورد تشویق قرار گرفته و سپس اشکالات آن، تک به تک، گفته شود تا زبان آموز آن ها را اصلاح کرده و سپس دوباره پاسخ خود را بفرستد. از این جهت که اشتباهات و اشکالات زبان آموزان در این رده ی سنی، باید یک به یک، گفته شود و سپس اصلاحات مورد نیاز انجام گرفته تا پاسخ صحیح به طور کامل دریافت شود، مدرس باید صبور و بسیار خلاق باشد. از طرفی، زبان آموزان در این رده ی سنی باید بلافاصله پس از انجام تکلیف و ارسال آن، توجه و تشویق مورد نیاز را دریافت کنند تا از ادامه ی تکالیف باز نمانده و انرژی لازم برای ادامه ی کلاس را داشته باشند.

 

بیشتر بخوانید:

 

از این جهت، آموزشگاه زبان بهین دانش، با بکارگیری تفکر سیستم آموزشی رامیت و همچنین تربیت مدرسینی که دوره های راکت را پشت سر گذاشته و از دستاورد های آن بهره می برند، اقدام به برگزاری کلاس آنلاین و استفاده از آموزش آنلاین، نموده است. شایان ذکر است، گزارش دوره های آموزش زبان، علاوه بر مورد استفاده قرار گرفتن مدرسین برای بالا بردن سطح نحوه ی تدریسشان، می تواند شما را از نحوه ی برگزاری کلاس آنلاین در آکادمی بهین دانش، مطلع سازد. شما نیز می توانید، جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی آموزش آنلاین زبان، با همکاران ما تماس گرفته و یا مشخصات و شماره تماس خود را در کادر زیر برای ما بفرستید تا از مشاوره رایگان ، بهره برده و ما را به پاسخ گویی و خدمتگزاریتان، مفتخر گردانید.