امروز را با حضور در کلاس Draw ۲ با تدریس خانم دهخدا به شما گزارشی خواهیم داد بر مبنای  چگونگی شکل گیری کلاس های آنلاین در رده ی سنی نوجوانان و  همچنین جدیت و تلاش زبان آموزش در امر یادگیری و پیشروی در مسیر آموزشیشان.
در بیش از نیمی از جلسات تشکیل شده کلاس، استاد اشرف دهخدا در تدریس به نوجوانان و ارتباط برقرار کردن با آنها بسیار خوب پیش رفته اند و تهیه ی گزارش برای کلاس ایشان شانسی دوباره است تا آن را با شما به اشتراک بگذاریم.
شاید شماهم منتظز این باشید تا شروع کلاس اینبار هم در راس ساعت با اولین پیام از طرف استاد آغاز شود اما باید بگویم که برخلاف تصورمان ده دقیقه مانده به شروع کلاس نازنین با اولین پیام خود به دوستانش سلامی داده و با شور و شوق بسیار خبر از این می دهد که امروز  روز تولدش می باشد و بسیار بابت این موضوع خوشحال است. همه ی بچه های کلاس به او تبریک گفته و سپس آماده ی شروع درس می شوند.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

در اولین فعالیت خانم دهخدا یا پرسش سوال ? What do you do on Fridays  از بچه ها خواست تا درباره ی کارهای انجام شده ی خود در روز جمعه توضیح دهند. پس از شنیدن ویس های ارسالی، استاد از آنها می خواهد تا این عمل بر عکس شده و این بار آنها سوالات خود را در این باره از استاد بپرسند. این روش باعث شده تا در وهله ی اول هر یک با نحوه ی سوال پرسیدن  آشنا شده و دوم اشکالات پاسخ هایشان را در جواب های استاد و تاکید ایشان بر کلمات، متوجه شده و آن را اصلاح کنند و در ادامه این تمرین برای جمله سازی بچه ها به عنوان سوم شخص سوال خود را به ? What does your father on Fridays تغییر داده و از اعضای گروه خواسته تا جواب های خود را به صورت متنی ارسال کرده و سپس از روی آن بخوانند.

در فعالیت بعد نوبت به صفحه ی ۵۴ کتاب Teen To Teen ۲ رسیده و بچه ها باید با توجه به پارت دوم و خواندن آن قسمت تفاوت انجام کارهایشان را در گروه نوشته و ارسال کنند.تمرین چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی در کلاس های حضوری به دلیل کمبود وقت باعث می شد تا این امر به خوبی صورت نگیرد. با این حال در کلاس های آنلاین به دلیل سرعت زبان آموزان در حل تمرین ها و چک شدن آنها توسط استاد در همان لحظه و رفع اشکال های مداوم دلیلیست تا تمرین های بیشتری صورت گرفته و  رعایت اصول تمام قواعد در هر یک از زمینه ها به خوبی رعایت شود.
شاید همین موضوع که هیچ گونه ابهامی در پایان کلاس برای هیچ یک از افراد باقی نمانده و پیشرفت خود را بیش از پیش احساس می کنند، توجیهی برای در خواست آنان در شکل گیری کلاس های آنلاین است.

 

بیشتر بخوانید:

 

نحوه کاربرد S سوم شخص:
در  زمان حال ساده، هر وقت بخواهیم ۳ ضمیر he/she/it را استفاده کنیم بایستی به فعل های آنها S اضافه کنیم، برای مثال:

He goes
She gives

گرامر do و does در انگلیسی:

برای ایجاد سوالاتی بکار می روند که جواب yes/no دارند.کاربرد do/does با توجه به فاعل جمله تعیین می شود. هرگاه فاعل ما I, you, we یا they باشد از do استفاده می کنیم. هرگاه فاعل ما he, she یا it باشد از does استفاده خواهیم کرد. بعنوان مثال:

?Do you come from Iran ( آیا شما اهل ایران هستید؟ )
?Does she have a bike ( آیا او یک دو چرخه دارد )

 

بیشتر بخوانید:

 

به عنوان تمرین آخر خانم دهخدا با تاکید بر پاسخ سوال هایشان توسط بچه ها از متن ریدینگ کتاب از آنها خواسته تا جواب های کامل خود را در یک ویس ارسال کنند تا با تقویت مهارت خواندن و صحبت کردن به زبان انگلیسی مسلط تر باشند.
تعدادی از سوال های استاد شامل موارد زیر می باشد:
? Who goes to school by boat
? Who never walk to school
در جملات زبان آموزان بسیاری از نکات و قواعد برای تلفظ صحیح کلمات توسط استاد گفته شد. برای مثال در تلفظ کلمه ی Walk خانم دهخدا به مریم گفت تا دقت داشته باشد که حرف L  در این کلمه خوانده نمی شود و دوباره برای انجام این تسک تلاش کند.

 

بیشتر بخوانید:

 

هدف دوره های آنلاین زبان انگلیسی ویژه کودکان!

شیوه ی تدریس زبان انگلیسی در رده ی سنی نوجوانان یکی از مهم ترین بخش های آموزش می باشد چرا که ادامه ی وضعیت یادگیری و کارکردن نوجوانان در این زمینه بسته به انگیزه و مهارت های کسب شده در این سنین می باشد، حال اینکه بخش اعظمی از زندگی بچه ها در شغل آینده و تحصیلاتشان  در گرو این آموزش هاست باعث شده تا آکادمی زبان بهین دانش با بهره مندی از سیستم آموزشی رامیت در برگزاری کلاس های ترمیک با داشتن اساتید مجرب این نگرانی را برطرف کرده و به شما در آموزش به سبک نو این اطمینان خاطر را بدهد که نتیجه ی مطلوبی را کسب خواهید کرد.
اگر شما علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین و ترمیک زبان انگلیسی هستید یا تمایل دارید که در این دوره ها، فرزندان خود را ثبت نام نمایید، می توانید با با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.