امروز به سراغ کلاس Set ۳ در رده ی سنی نوجوانان خواهیم رفت. در این سطح آخرین بخش از کتاب Teen To Teen ۱ درس داده می شود که در پایان منجر به این شده تا بچه ها، کتاب جدیدی را آغاز کنند. همین موضوع برای سرعت بخشیدن به کار خود  برای تجربه ی سطحی جدید، ایجاد انگیزه کرده و باعث شده تا با توجه به فرصت مناسب کلاس های آنلاین در تمامی ساعات، اشکالات موجود در سراسر این کتاب را جمع آوری کرده و رفع کنند تا بدون هیچ گونه ابهامی، آماده ی ترم بعد شوند.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

این کلاس با تدریس استاد هاجر آقاجانی با تسلط ایشان بر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی شکل گرفته که با وجود مهارت ایشان در اداره و کنترل کلاس های خود و همچنین سابقه ی خوب تدریس به نوجوانان اشتیاق ما برای حضور در کلاسشان و گردآوری گزارش بیشتر و بیشتر شود.
راس ساعت شش و نیم بعد از ظهر روز سه شنبه طبق عادت همیشه سلام و احوال پرسی میان استاد و زبان آموزانش اینبار بعنوان اولین فعالیت در نظر گرفته برای بچه ها خانم آقاجانی از آنها خواست تا در مدت زمان مشخصی دو درس داده شده در جلسات قبل را با در نظر گرفتن تمرین های آخر فصل مرور کرده و هر مشکلی که وجود دارد یا تمرینی که حل نشده را مطرح کنند تا دوباره توسط استاد تکرار شود و با شروع درس جدید در این جلسه همه ی مطالب تا به الان به خوبی فراگرفته شده باشند.
با این روش سوال های بچه ها با صبر و حوصله داده شده و تمرین جا مانده از هر بخش تماما حل شدند.

 

بیشتر بخوانید:

 

در تمرین بعد با شروع درس جدید، استاد از زبان آموزانش می خواهد تا فقط با توجه به تصویر مکالمه ی صفحه ی ۷۶ کتاب به سوالات استاد پاسخ دهند. سوالات شامل موارد زیر می باشد:
? How many people can you see in the pictures
? What are they doing? Are they watching TV
و همین سوالات مقدمه ای بود بر آنچه که در این مکالمه آموزش داده می شد و بچه ها با جواب های کامل خود همانند .No,They are not.They are playing the drums بار دیگر توانایی های خود را بدون داشتن کوچکترین ایرادی نشان می دادند. سپس باید به فایل صوتی مربوط به مکالمه خوب گوش داده می شد و دقیقا شبیه به همان را با در نظر گرفتن نکات صحیح خواندن، تکرار می کردند. در این میان یکی از بچه ها در تلفظ کلمه ی Careful بی دقتی کرده اما خانم آقاجانی با دادن تمرین نوشتن فونتیک این کلمه و ارسال آن از او خواست تا بار دیگر با دقت بیشتری از روی آن بخواند و پس از شنیدن صدای مهدی توضیح داد که در برخی از فونتیک ها وجود یک خط روی یک حرف نشانه از استرس آن حرف بوده و باید در تلفظ آن تاکید بیشتری شود.

 

بیشتر بخوانید:

 

زمان حال استمراری در زبان انگلیسی!

یکی از کاربرد های جمله ای با ساختار زمان حال استمراری:
مهمترین استفاده از آن زمانیست که اتفاقی در همان لحظه در حال انجام شدن باشد. برای مثال، سوال آن به صورت شکل زیر پرسیده می شود.
? What are you doing (داری چیکار می کنی ؟)

حالت های ساخت جمله با سه شکل متفاوت:

جملات مثبت          فاعل + am/is/are + فعل ing دار
She is eating lunch ( او در حال  ناهار خوردن است )

جملات منفی        فاعل + am/is/are not + فعل ing دار
She is not eating lunch ( او در حال خوردن ناهار نیست )

جملات سوالی          Am/Is/Are + فاعل + فعل ing دار
? Is she eating lunch آیا ( او در حال خوردن ناهار است؟ )

صرف فعل در جملات با توجه به فاعل آن شکل می گیرد.

I                    am        driving
You, We, They           are      driving
He, She, It             is         driving

 

بیشتر بخوانید:

 

در آخر از اعضای کلاس خواسته شده تا با توجه به آنچه که در مفهوم این مکالمه بوده خلاصه ای از آن را به استاد ارسال کنند و همچنین توضیحات داده شده بر مبنای این می باشد که این فعالیت باید به گونه ای انجام شود که فرضا شما در حال مکالمه  با فردی هستید که از اطلاعاتی که شما در اختیار دارید هیچ چیزی نمی داند و نیز شما باید به گونه ای توضیح دهید که همه ی مطالب به خوبی عرضه شده و نکته ی قابل توجه آن است که هیچ گونه یاداشتی در کتابتان نباید صورت گیرد تا مهارت اسپیکینک شما به خوبی تقویت شود و سپس بچه ها با فرستادن ویس های خود اینبار هم خانم آقاجانی را شگفت زده کرده و خیلی سریع به سراغ تمرین بعد خواهند رفت.

در ادامه با رو به رو شدن با کلمات جدید در صفحات آتی، می بایست با توجه به فایل صوتی کتاب به درستی از روی آنها خوانده می شد و نیز به انتخاب هر زبان آموز هر تعداد کلماتی که دارای تلفظ سخت تری هستند به همراه فونتیک در دفتر خود یاداشت کرده و آنرا ارسال کنند و سپس با تکرار دوباره استاد و زبان آموزان بر اساس یاداشت ها در این تمرین نتایج فوق العاده ای کسب شد.

با شکل گیری کلاس های ترمیک به صورت آنلاین هر کسی در هر کجا که باشد می تواند خود و یا فرزندش را در محیط آرام خانه به فراگیری آموزش و یادگیری یک زبان جدید با بهترین و تخصصی ترین کادر آموزشی در آکادمی زبان بهین دانش با در نظر گرفتن سبک جدیدی  با عنوان سیستم آموزشی رامیت، تجربه ای متفات را داشته باشند و نیر با تلاش و پشتکار هر فرد بهترین نتایج در طول دوره ها و در پایان هر جلسه کسب شود.
اگر شما علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین و ترمیک زبان انگلیسی هستید یا تمایل دارید که در این دوره ها، فرزندان خود را ثبت نام نمایید، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.