در این روزها با توجه به نزدیک شدن به جلسات پایانی کلاس های آموزش آنلاین، شاهد رشد بی وقفه و داشتن انگیزه ی مضاعف میان زبان آموزان هستیم اما امروز با حضور در کلاس Movers ۱ در رده ی سنی کودکان شور و اشتیاق میام بچه ها آنقدر زیاد بوده که واقعا تهیه ی گزارش از این کلاس یکی از هیجان انگیز ترین لحظات ما را رقم می زد.
با تدریس استاد هاجر آقاجانی در کلاس های ویژه ی کودکان کمتر از این را نمی شد توقع داشت چرا که آنقدر ارتباط ایشان با زبان آموزانش صمیمی بوده که بسیاری از آنها بی وقفه در تلاشتند تا خود را به معلمشان ثابت کنند و مورد تشویق و تایید استاد قرار بگیرند. دقایقی پیش از شروع کلاس با ارسال انبوهی از تکالیف بچه ها، می توانست به راحتی فهمید که آنها خود را برای شروع کلاس جدید و درس جدید آماده کرده اند.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

با شروع کلاس اولین فعالیت بچه با ارسال ده لغت استاد در گروه شکل می گیرد به شکلی که هر یک از آنها می بایست هر لغت را را با مکان آن در خانه تطبیق داده و در دفتر خود می نوشتند پس از انجام این تمرین در ادامه خانم آقاجانی از آنها می خواهد تا با توجه به وسایل موجود در خانه با کلمات داده شده به کمک  There is , There are جمله سازی شود.
برای مثل با استفاده از کلمه ی lamp می توان گفت: .There are tow lamps in the living room
آموزش قسمت های مختف در خانه به اینجا ختم نشده و استاد با ارسال یک ویدیو برای کودکان از آنها خواست تا به مدت پنج دقیقه با دقت آنرا ببینند و لغات را برسی کنند.
در اینجا به معرفی تعدادی از وسایل خانه و مکان ها مختلف خانه می پردازیم.

Living room       اتاق نشیمن                   House                خانه

Hall                       راهرو                     Bedroom           اتاق خواب

Kitchen              آشپزخانه                     Garden                باغچه

Mirror                    آینه                           Sofa                  مبل

Fridge                 یخچال                        Lamp                 چراغ

در فعالیت با توجه به مکالمه ی کتاب Big English ۲ هر یک از زبان آموزان باید به فایل صوتی کتاب گوش می دادند تا چگونگی صحیح خواندن از روی جملات را به خوبی فرا می گرفتند اما با تدبیر معلمشان این تمرین به بخش های کوچک تری تقسیم شد به صورتی که هر جمله به شکل مجزا توسط ایشان در گروه ارسال شده و از بچه ها خواسته شد تا تنها با تمرکز روی جمله ی مورد نظر دقیقا همان چیزی که می شنوند را تکرار کنند. با این وجود با ارسال هر جمله بچه ها عالی عمل کرده و بدون هیچ گونه خطایی تکرار و تمرین می کردند.
آموزش زبان انگلیسی به کودکان
 تنها توسط اساتیدی شکل گرفته که به شکل خلاقانه باعث رشد قدم به قدم بچه ها شده و انگیزه ی  آنها را در فراگیری مهارت های زبانی دو چندان کند. در پایان این فعالیت انرژی خوب هر یک از اعضا در ویس هایشان مورد تشویق استاد قرار گرفته و با اطمینان از رعایت مهارت خواندن آنها به سراغ تمرین بعدی خواهند رفت.

 

بیشتر بخوانید:

 

در قدم بعد برای تقویت رایتینگ و نوشتن شکل صحیح کلمات و همچنین درک مفهوم لغات استفاده شده در مکالمه باید فعالیت در کتاب توسط بچه ها انجام شده و عکس آن در گروه ارسال شود اما بحث درباره ی افراد خانواده تمام نشده که خانم آقاجانی از همگی می خواهد تا درباره ی اعضای خانواده ی خود و اینکه چند خواهر یا برادر دارند، توضیح دهند. با وارد کردن زبان انگلیسی به زندگی بچه ها امر یادگیری و کاربرد آن به خوبی انجام شده و در تعدادی از ویس ها استاد تاکید می کند که برای گفتن من دو برادر دارم باید از کلمه ی Have استفاده شود و همچنین به جای کلمه ی Brother آن را جمع بسته و بصورت Brothers استفاده کنند. به این شکل همه ی زبان آموزان بارها و بارها ویس خود را ارسال کرده و تلاش آنها برای ادای درست کلمات بی نظیر بود.

 

بیشتر بخوانید:

 

در اینجا به معرفی برخی از اعضای خانواده در دو بخش اشاره خواهیم کرد:
۱) بستگان درجه یک:

parents: والدین         father: پدر      mother: مادر           siblings: خواهر و برادر                   brothers: برادرها

sisters: خواهرها         Children: فرزندان            son: فرزند پسر              Daughter: فرزند دختر

step-father: پدرخوانده      step-mother: مادرخوانده        step-brothers: برادر ناتنی          step-sisters: خواهر ناتنی

husband: شوهر            Wife: زن

بستگان درجه دوم:

aunt: عمه، خاله                  uncle: عمو، دایی             cousins: بچه­ های عمو، دایی، خاله، عمه

nephew: فرزندان مذکر برادر و خواهر                           niece: فرزندان مونث برادر و خواهر

 

بیشتر بخوانید:

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان یکی از مهمترین بخش های آموزشی محسوب می شود اما با توجه به آنکه همه روزه ارتباطات میان افراد به شکل مجازی بیشتر و بیشتر شده و همه ی آموزش ها شکل آنلاین به خود گرفته اند با آشنا کردن هر کدام از فرزندانمان با کلاس های مجازی و سیستم اینترنتی در واقع آنها را آماده برای موقیعیت هایی که در آینده پیش رو دارند خواهیم کرد. از این رو با ثبت نام آنها در کلاس های ترمیک آنلاین، فرزندان شما نه تنها یادگیری به روش های خلاقانه را فرا می گیرند بلکه با یک تیر دو نشان زده می شود.
اگر شما علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین و ترمیک زبان انگلیسی هستید یا تمایل دارید که در این دوره ها، فرزندان خود را ثبت نام نمایید، می توانید با با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.