کلاس آنلاین امروز راس ساعت ۱۶:۴۵ شروع شده اما گویی بچه های این کلاس تمام مدت با اشتیاق وصف نشدنی یه دنبال یادگیری زبان انگیلیسی هستند. چرا که فقط ساعاتی بعد اتمام کلاس تا دقایقی قبل از شروع جلسه ی آینده، ارسال تکالیف در گروه توسط زبان آموزان به انجام رسیده و خانم آقاجانی در هر زمان از شبانه روز با دیدن پیام های بچه ها آنها را برسی کرده و هیچ گونه اشکالی را برایشان باقی نمی گزارند. به همین دلیل است که در رده ی سنی نوجوانان کلاس Set ۱  دارای زبان آموزان قوی می باشد البته حضور خانم هاجر آقاجانی بعنوان مدرس و مهارت تدریس ایشان در روند آموزشی بی تاثیر  نخواهد بود.با ما در این گزارش همراه باشید!

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

در فعالیت اول خانم آقاجانی از زبان آموزانش خواسته تا به سراغ صفحه ی ۳۱ کتاب بروند و مکالمه آنرا بخوانند سپس به سوالات ارسال شده توسط استاد درباره ی مفهوم آن پاسخ های صحیح بدهند. در اولین قدم همه ی زبان آموزان بدون هیچ گونه خطایی در نوشتن پاسخ های خود و نحوه ی صحیح نوشتاری در جملات حسابی با تشویق معلمشان رو به شدند. در ادامه ی این فعالیت بچه ها می بایست درباره ی خلاصه ای از مکالمه صحبت می کردند تا تمرین بر مهارت های ریدینگ، رایتینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ تنها در سی دقیقه ی اول کلاس به خوبی شکل بگیرد.تلاش بچه ها در داشتن لحجه در صدای خود بی نظیر بود.

در دومین تمرین هر یک از بچه ها باید با توجه به فعالیت کتاب جملاتی را  با معرفی کلاس ها و ساعات آن بنویسند و سپس از روی جملات خود بخوانند. با این حال تعدادی از زبان آموزان حرف اضافه ی at قبل از نوشتن ساعت را فراموش کرده و یا در تلفظ برخی لغات اشکالاتی وجود داشت اما خانم آقاجانی با ارسال ویس خود و تکرار کلمات از آنها خواست تا دوباره تمرین کرده و ویس های خود را ارسال کنند.در فعالیت بعد با ارسال یک ویدیوی آموزشی توسط استاد، حالا باید به پارت اول آن گوش می دادند و هر چه را که می شنیدند در دفتر خود یاداشت می کردند . با دیدن کلیپ می شد فهمید که درس امروز راجب اعلان ساعات و کاربرد آنها می باشد.
تقویت مهارت لیسنینگ
 به کمک فیلم های آموزشی از دیگر تمرین هایسیت که در کلاس های آنلاین به خوبی شکل گرفته و داشتن زمان کافی برای بررسی تمام تسک های اعضای گروه باعث شده تا هر یک به طور چشمگیری در تمامی مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی پیشرفت کنند.

 

بیشتر بخوانید:

 

پاسخ کوتاه در زبان انگلیسی!

در ادامه در صفحه ی ۳۳ کتاب Teen To Teen ۲ در بخش سوم باید جملات در هم ریخته خوانده می شد و بر اساس معنای هر یک، پاسخ های متناسب به سوال های مربوطه متصل می شدند و از روی آن خوانده می شد. اما در آخرین تمرین، هر یک از زبان آموزان باید در باره ی ساعات کلاسی و زمان تشکیلشان و همچنین فعالیت های روزانه ی خود در اوقات متفاتی از شبانه روز صحبت می کردند چرا که بهترین روشی که افراد می توانند با هیجان درباره ی آن به زبان انگیسی حرف بزنند زمانیست که موضوع اصلی خودشان باشند و بتوانند انگلیسی را در زندگی روزمره خود وارد کرده و بکار گیرند.همین شیوه ی تدریس باعث شد تا همگی با جدیت و پرانرژِی به بهترین شکل ممکن آخرین فعالیت خود را به ثمر برسانند.

 

بیشتر بخوانید:

 

در زبان انگلیسی زمانی که بخواهیم از کسی بپرسیم “ساعت چند است؟ باید سوال خود را چگونه مطرح کنیم؟
به دو روش می توان زمان را پرسید. به دو شکل از سوال و جواب های زیر دقت کنید:
۱)
?Sara: What’s the time    ( سارا: ساعت چنده؟ )
Emily: It’s ۹:۳۵  ( امیلی: ساعت نه و سی و پنج دقیقه ست )
۲)
? Jack: What time is it ( جک:ساعت چنده؟ )
Mike: It’s ۹:۱۵ ( مایک: ساعت نه و ربعه. )

تعدادی از لغات کلیدی در مکالمه های زمانی:

۱۲ ظهر           noon
۱۲ شب        midnight

زود                 early
دیر                  late

۱۲ شب تا ۱۲ ظهر فردا               a.m.
۱۲ ظهر تا ۱۲ شب                     p.m.

یک ربع                                 quarter
نیم (نیم ساعت)                         half
وقت استراحت کوتاه                 break

 

بیشتر بخوانید:

 

با برگزاری کلاس های ترمیک آنلاین زبان آموزان بسیار به خصوص نوجوانان با داشتن تمرکز بیشتر در خانه های خود در محیطی آرام بازده یادگیری و تاثیرات بیشتر آموزش را برخود دیده اند البته که کمک آنها به محیط زیست و همچنین صرف هزینه های اضافی از دیگر مزایای کلاس های آنلاین می باشد تا هر فرد بتواند سهم خود را در توسعه ی شهری و نیز اتلاف انرژی با حضور در این کلاس ها ادا کنند. آکادمی بهین دانش با سیستتم آموزشی رامیت در نظر دارد تا شما عزیزان بهترین و متفاوت ترین تجربه آموزشی را برای فرزندان خود رقم بزنید.
اگر شما علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین و ترمیک زبان انگلیسی هستید یا تمایل دارید که در این دوره ها، فرزندان خود را ثبت نام نمایید، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.