گزارش امروز مربوط به کلاس Primery ۶ دوره نو نهالان است. زمانی که این کلاس را برای بررسی برگزیدم حدس میزدم که شیوه تدریس در آن بسیار متفاوت است. چرا که زبان آموزان این کلاس بین سنین ۴ تا ۷ سال هستند که نزدیک به یکسال است مشغول فراگیری زبان انگلیسی هستند و حالا در سطح پیشرفته در حال طی این مسیر پر پیچ و خم هستند. دوره آموزش زبان انگلیسی به نونهالان شامل ۹ ترم است که پس از گذراندن آن بچه ها وارد سطح Starters می شوند که سطح مقدماتی گروه سنی کودکان است.
مدت زمان کلاس در این رده سنی ۳۰ دقیقه کمتر از سایر لول ها است. به دلیل اینکه فرصت طلایی یادگیری در خردسالان محدود تر است. خانم تبعه امامیه با مهارت و تجربه خاصی که در زمینه آموزش به گروه سنی کودکان را دارند به خوبی از این زمان طلایی استفاده می کنند تا مهارت های مختلفی را به زبان آموزان نونهال خود بیاموزند.

IELTS7 Banner 01 8

نحوه آموزش در سطح نو نهالان باید به شکلی باشد که بچه ها به شکل غیر مستقیم مطالب را دریافت می کنند به شکلی که حتی گاهی متوجه دریافت موضوع نمی شوند ولی به خوبی آن را دریافت و اجرا می کنند. خانم تبعه امامیه مهارت خاصی در برقراری ارتباط با بچه ها دارند و زمانی که مشغول تدریس به بچه ها هستند آنها کلاس را مشابه یک بازی جذاب و دوست داشتنی می بینند. آنها پس از اتمام یک تمرین بلافاصله در خواست می کنند که چالش و بازی جدیدی به آنها ارائه داده شود.
آنچه در این کلاس ها نکته منفی به حساب می آید پرسش و پاسخ از زبان آموزان است، بهتراست آنها را با روش هایی همچون طرح فعالیت های بازی مانند مورد سنجش قرار داد.
مثلا تکلیف این جلسه به این صورت است که بچه ها هر کدام با تهیه یک فیلم درمورد یکی از اسباب بازی هایشان چند جمله به زبان انگلیسی بگویند و به کلاس ارسال کنند.
تمرین دیگر مرتبط با مزه ها بود هر شخص در فیلمی که تهیه کرده بود چند خوراکی به همراه داشت که مزه آنها را معرفی می کرد. مثلا ایلیا یک سیب را برای مزه شیرین و آلوچه را برای مزه ترش معرفی کرد.

در ساعت مقرر استاد وارد کلاس شده و به بچه ها سلام کردند. زبان آموزان کلاس نیز با استفاده از آهنگ شاد و جذاب Hello Hello با استاد خود سلام و احوال پرسی کردند متن شعر به این شکل بود:
?Hello Hello How are you
?Hello, Hello, How are you
?How, are, you today
.I am fine, I am great
.I am fine, I am great
.I am very well today
سپس استاد با انرژی فراوان از ایلیا تشکر کرد. بقیه بچه ها نیز شعر را خوانده و صدای خود را به کلاس ارسال کردند.

حالا کلاس باز هم به موضوعات خوراکی ها و مزه ها کشیده شد. در صفحه ۳۹ کتاب Big fun  برای هر مزه یک بخش تخصیص داده شده بود. مزه های ذکر شده شامل ترش، شیرین، شور و تلخ بود. حالا بچه ها باید برای هر عنوان خوراکی را نقاشی می کشیدند و جمله ای را به شکل ویس بیان کرده و به کلاس می فرستادند.
تمرین های عرشیا به این شکل انجام شد:
Sweet (به همراه نقاشی یک سیب)
.I have tow apples
Salty (به همراه نقاشی یک ظرف تخمه آفتاب گردان)
.I like sunflower seed
Sour (به همراه نقاشی چند آلوچه)
.I have five plum
Better (به همراه نقاشی یک فنجان قهوه)
. My father likes cffee

دوره های آنلاین زبان انگلیسی ویژه نونهالان!

 زبان انگلیسی دانشی فرار مخصوصا برای کودکان محسوب می شود و اگر با استمرار دنبال نشود خیلی زود به فراموشی سپرده می شود.
انسان همواره درپی رفع نیازهای خودوفرزندان خویش است .یکی ازنیازهای فرزندان آموختن علم ودانش وکسب مهارت است تا هم بتواننددرآینده ازآن استفاده کنندوهم عطش یادگیری که دروجود هر انسانی هست اندکی فروکش کند.نیاز به آموختن زبان دیگری غیر از زبان مادری برای برقراری ارتباط بامردم دنیا وتبادل علم ومهارت بسیارلازم وضروری است.پر واضخ است که اگر این آموزش ازکودکی آغازگردد بسیارمفیدفایده بوده ومزایای فراوانی برای فرد به دنبال دارد ۰درراه رسیدن به این هدف عالی بابهره بردن از وجود استادان مجرب،،کاردان وباتجربه نیمی از راه رامیتوان به راحتی پیمود . موسسه ی آموزش زبان بهین دانش کودکان شما را در رسیدن به آینده ای درخشان یاری مینماید و با استفاده از استادان مجرب به آموزش زبان های خارجی به نیکو ترین وکارآمدترین روش ممکن به کودکان می پردازد.متدآموزش زبان به کودکان درموسسه ی زبان بهین دانش از مدرنترین وکارآمدترین متدهای آموزش درجهان است. با ثبت نام در سایت احمدرضا ابراهیمی یا ارتباط با پشتیبان ۲۴ ساعته سایت می توانید با دسنرسی بسیار آسان از امکانات آموزشی موسسه بهره مند شوید.