آموزشگاه زبان ابراهیمی با بیش از یک دهه فعالیت، امروزه نیز به صورت تخصصی در حوزه آموزش زبان انگلیسی فعالیت می  نماید. این آموزشگاه در کلان شهر اصفهان دایر گردیده است و با مدیریت و روشی که در برگرفته است، موفقیت های بسیاری در حوزه آماده سازی آزمون های بین المللی از جمله ماک آیلتس پرداخته است.
دوره های مربوطه در این آموزشگاه به صورت آنلاین و حضوری تهیه دیده شده است که از جمله آموزش های آنلاین آن ارائه پکیج های آموزشی زبان انگلیسی است. دوره ها همگی در بر گیرنده هر چهار مهارت اصلی در یادگیری زبان انگلیسی هستند که همه در جای خود مهم و کاربردی هستند.
البته که زبان آموزان می توانند برای تقویت هر مهارت به صورت مجزا مهارت مورد نظر را انتخاب و به یادگیری آنها بپردازند. این دوره ها شامل دوره های لیسنیگ انگلیسی، رایتینگ انگلیسی، اسپیکینگ انگلیسی و ریدینگ انگلیسی هستند که دوره های مکالمه از محبوبیت و کاربرد بیشتری نسبت به سایر مهارت ها برخوردار است. در ادامه به معرفی بهتر و دقیق تر این دوره ها می پردازیم…

IELTS7 Banner 01 8

آموزشگاه ابراهیمی علاوه بر دوره های آموزش زبان دوره های ماک آیلتس و ماک PTE را نیز ارائه داده است که در واقع  دوره های مبنی بر آماده سازی زبان آموزانی است که علاقه مند به شرکت در دوره های بین المللی آموزش زبان انگلیسی هستند. هر یک از این دوره ها برای هدفی خاص تهیه دیده شده اند و زبان آموزان می توانند قبل از آزمون اصلی در دوره های آماده سازی آن شرکت نمایند.

– دوره های ترمیک آموزش زبان
دوره های ترمیک شامل دوره های بلندمدت آموزش زبان انگلیسی هستند که اصولا در بازه ای ۱ سال و نیمه تا ۲ سال به طول می انجامند. زمان این دوره ها البته بسته به توانمندی زبان آموزان متغیر است و بسیاری توانسته اند این دوره را در کمتر از یکسال هم طی نمایند.

– دوره های فوق فشرده زبان
این دوره ها همگی سرعت در یادگیری را افزایش و برای شرایط خاصی تهیه دیده می شوند. دوره های فشرده اکسیر همگی در حوزه های مختلف زبان انگلیسی تهیه دیده شده اند که این دوره ها شامل دوره تقویت مهارت شنیداری، تقویت مهارت خواندن، تقویت مهارت مکالمه و تقویت مهارت نوشتن در زبان انگلیسی است.

 

 

– دوره های تی تی سی 
دوره تی تی سی مختص به زبان انگلیسی است و یکی از دوره های تربیت مدرس محسوب می شود. این دوره به صورت تخصصی در زمینه آموزش اساتید جهت آموزش زبان انگلیسی تهیه دیده شده است که بسیاری از علاقه مندان به تدریس در این دوره شرکت و در نهایت در حوزه تدریس و آموزش فعالیت می نمایند.

اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری زبان دوم هستید می توانید در دوره های مرتبط با شرایط و اهداف خود ثبت نام به عمل آورید و با آگاهی کامل این دوره ها را سپری نمایید. این دوره ها در موسسه زبان بهین دانش شامل دو نوع دوره راکت زبان های خارجه و دوره های همیاد زبان های خارجه نیز هستند.
دوره های راکت زبان یکی از دوره های فشرده در جامعه آموزشی زبان است که زبان را در کمتر از ۲ ماه به جای دو سال به علاقه مندان یاد می دهد و به عنوان دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز نیز شناخته شده است. دوره های راکت به صورت کاملا آنلاین برگزار می گردند و شما می توانید خودتان ساعت و روز کلاس هایتان را انتخاب نمایید. این دوره نیازی به تعیین سطح ندارد و در واقع از مهم ترین فاکتورهایی که برای این منظور لازم است، جدیت و تلاشی است که نیاز این دوره است.
دوره های همیاد اما یک دوره خصوصی آموزش زبان  است که به صورت کاملا غیرحضوری برگزار و به زبان آموزان اجازه داده می شود که تعداد جلسات و زمان و روز کلاس هایشان را خود انتخاب نمایند. این دوره از مزیت های دیگری که دارد دخیل بودن زبان آموز در انتخاب محتوای آموزشی است که برای بسیاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در صورت علاقه به شرکت در این دوره ها، مشخصات خود را در بخش زیر ثبت نمایید و منتظر مشاوره رایگان کارشناسان ما در اسرع وقت باشید. ارتباط با ما از طریق اینستاگرام و سایت احمدرضا ابراهیمی امکان پذیر خواهد بود.