آموزشگاه زبان بهین دانش در سال ۱۳87 در اصفهان دایر گردید. در این آموزشگاه زبان های خارجه از جمله زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه و همچنین آموزش زبان ترکی در راستای کار قرار گرفت و این دوره ها به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار گردید.
این آموزشگاه با ایجاد موقعیتی مبنی بر تعیین سطح آنلاین و همچنین آزمون پایان ترم آنلاین توانسته است نیاز علاقه مندان از راه دور را نیز برطرف نماید و موقعیتی همه گیر را رقم بزند.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره های آموزش زبان  تمامی سطوح را در بر می گیرند و البته که بسیاری از این دوره ها تنها به یک مهارت اصلی در زبان های خارجه، اعم از مهارت مکالمه یا نوشتاری می پردازند. این دوره ها دلیلی بر این موضوع است تا افرادی که برای موقعیت کاری و سفرهای تفریحی به یادگیری سریع مکالمه نیاز دارند بتوانند با صرف زمان کمتر و صرفه جویی در زمان و هزینه، این مهارت را کسب نموده و به هدف خود دست یابند.

– دوره های آیلتس زبان انگلیسی
آیلتس یکی از مهم ترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است که کاربرد آن را می توان در مهاجرت آسان به کشورهای اروپایی، تحصیل در بهترین دانشگاه ها و همچنین استخدام در کشورهای معتبر خلاصه نمود. این دوره در مراکز آموزش زبان که به دنبال کیفیت و موقعیت سازی برای زبان آموزان هستند برگزار می شود و در صدد دستیابی زبان آموزان به نمره های حداکثری در این آزمون هستند.

– دوره مکاله زبان های خارجه
همانطور که قبلا هم اشاره نمودیم دوره های مکالمه زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و… به صورت جداگانه و برای دستیابی به هدفی خاص تهیه گردیده است که این دوره قطعا از دوره های محبوب سایرین است. البته که بسیاری که به زبان کشور هدف مسلط هم هستند پس از مدتی برای تقویت این مهارت مجدد نیاز به آموزش در این مهارت نیز پیدا می کنند.

– دوره های کوتاه مدت زبان 
دوره های کوتاه مدت را می توان به عنوان دوره های فشرده زبان های خارجه نیز یاد کرد. البته که دوره های فوق فشرده زبان نیز جز این دوره هستند و می توان گفت که حذف آنها از سایر دوره ها امکان پذیر نیست. دوره های کوتاه مدت اگرچه یک نیاز محسوب می شوند اما اگر با آموزشهای درست همراه نباشند نمی توان نتیجه مثبت بدست آورد.
آموزشگاه زبان بهین دانش این دوره را برای سایر زبان ها در نظر گرفته است و شما می توانید با توجه به شرایط و علاقه خود در دوره زبان مورد علاقه خود شرکت نموده و به تمرین و تکرار بپردازید. این دوره ها اصولا ۳ ماهه یا ۶ ماهه هستند.

– دوره های بلند مدت زبان های خارجه
دوره های بلند مدت یا ترمیک زبان های خارجه در رشته های انگلیسی، ترکی استانبولی و… تهیه دیده شده است و به صورت حضوری طراحی گردیده اند. این دوره ها اصولا در مدت زمانی ۲ ساله به طول می انجامند و زبان آموزان موظف هستند هر دوره را پس از دیگری به صورت کامل بگذرانند. البته برای شرکت در دوره های ترمیک نیاز به تعیین سطح است که زبان آموزان موظف هستند این آزمون را گذرانده باشند.

 

 

در آموزشگاه زبان بهین دانش نیز این دوره ها همگی شامل دوره های آنلاین زبان های خارجه هستند که از صفر تا صد آنه به صورت آنلاین برگزار می شود. مراحل ثبت نام در آموزشگاه شامل موارد زیر می باشد:

– ثبت نام آنلاین
ثبت نام آنلاین با هدف آسایش و راحتی تمامی فارسی زبانان صورت می پذیرد و شما در هر کجای این کره خاکی باشید می توانید با ارسال مدارک از طریق پست به راحتی در دوره های دلخواه خود ثبت نام نمایید.

– تعیین سطح آنلاین
این تعیین سطح شامل دوره های همیاد زبان است که به صورت تخصصی دوره های خصوصی زبان را ارائه می دهند. دوره های راکت زبان اما نیاز به تعیین سطح ندارد و شما برای شرکت در این دوره تنها نیاز به داشتن دو فاکتور دارید. از فاکتورهای مهمی که برای شرکت در این دوره ها نیاز است، جدیت و تلاش زبان آموزان است.

– کلاس های آنلاین
کلاس ها به صورت کاملا غیرحضوری برگزار می گردند و شامل کلاس های خصوصی زبان و کلاس های فشرده زبان هستند. این کلاس ها همگی با سیستم آموزشی رامیت ارائه می گردند که در نوع خود حائز اهمیت هستند. کلاس های آنلاین علاوه بر راهبران و اساتید دوره، دارای پشتیبان نیز هستند که پشتیبانی آنلاین را در راستای خود قرار داده اند.

– آزمون پایان ترم آنلاین زباندوره های راکت و همیاد همگی دارای آزمون پایان ترم هستند و شما می توانید این آزمون ها را به صورت آنلاین و با استفاده از استانداردهای بین المللی ارائه می گردند. دوره های پایان ترم آنلاین همگی نیاز به تدبیر و استاندارد دارند که این آزمون در موسسه آموزش زبان بهین دانش در اپ بهین دانش صورت می پذیرد و شما می توانید پس از ۴۸ ساعت کارنامه خود را بر روی سیستم شخصی خود ببینید.

– مشاوره ثبت نام
مشاوره ثبت نام از دو طریق اینستاگرام و سایت احمدرضا ابراهیمی صورت می پذیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به ثبت مشخصات خود در بخش زیر اقدام نموده و با ارتباط با کارشناسان ما اطلاعات کامل را کسب نمایید.