آموزشگاه زبان ابراهیمی در زمینه آموزش زبان انگلیسی به شکلی تخصصی پرداخته است. این آموزشگاه علاوه بر زبان انگلیسی آموزش زبان آلمانی را نیز در بر می گیرد که اصولا در دوره های مکالمه آلمانی فعالیت می نماید.
کادر مجرب، آموزش حضوری و آموزش به صورت تخصصی در دو حوزه زبانی را می توان از مزیت های آن برای افرادی که علاقه مند به رفت و آمدها و حضور در کلاس ها را دارند، دانست.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های ویژه آزمون های بین المللی
دوره های بین المللی  شامل دوره های زیر می باشند که هر یک برای دوره ای خاص تهیه و مهارت های بسیاری را در زمینه تحصیلی و کاری ازآن زبان آموزان نمایند.

 

زبان انگلیسی

 دوره مکالمه انگلیسی
 CAE
 FCE
 آزمون آیلتس IELTS
 آزمون تافل (TOEFL IBT)

زبان آلمانی

  آموزش زبان آلمانی سطح A۱
• آموزش زبان آلمانی سطح A۲
• آموزش زبان آلمانی سطح B۱
• آموزش زبان آلمانی سطح B۲
• آموزش زبان آلمانی سطح C۱
• آموزش زبان آلمانی سطح C۲

 

این دوره ها همگی به صورت ترمیک و فشرده در دست هستند و زبان آموزان می توانند بنا به نیاز خود در هر دوره ثبت نام نمایند. این دوره ها همگی در تمامی سطوح تهیه و زبان آموزان با تمامی سنین می توانند در دوره مربوط به خود ثبت نام نمایند.
دوره های ترمیک نیاز به تعیین سطح دارند و زبان آموزان در هر سنی می توانند بعد از شرکت در آزمون تعیین سطح و بررسی مهارت های خود توسط کارشناسان در دوره و کلاس مربوط به خود شرکت نمایند.

 

دوره ها در آموزشگاه زبان بهین دانش اما به صورت کاملا غیرحضوری برگزار و در دو نوع خصوصی و فشرده ارائه می گردد. دوره خصوصی آموزش زبان به عنوان دوره همیاد زبان شناخته می شود که یک دوره کاملا آنلاین است و شما می توانید با انتخاب استاد، زمان کلاس و محتوای آموزشی خود روند یادگیری خودتان را مشخص نمایید. مشخصات دوره را می توان به این صورت بیان نمود:
– کاملا خصوصی
– به صورت کاملا غیرحضوری
– انتخاب زمان و روز کلاس ها با زبان آموزان
– انتخاب محتوای آموزشی با زبان آموز
– انتخاب استاد و پشتیبان با استاد

دوره های راکت اما یک دوره فوق فشرده زبان است که زبان را در ۵۰ روز آموزش می دهد و شما می توانید به صورت آنلاین و با ۶۰ جلسه خصوصی آنلاین زبان و ۳۰ جلسه عمومی آنلاین زبان، زبان را فرا بگیرید.  این دوره ها با پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته خود می توانند حمایتی تمام عیار را برای زبان آموزان رقم بزنند.

– کاملا غیرحضوری
– انتخاب روز و ساعت کلاس ها با زبان آموز
– دارای ۶۰ جلسه آنلاین خصوصی زبان
– دارای ۳۰ جلسه آنلاین عمومی زبان
– بهره گیری از اساتید راکت زبان

در صورت تمایل به شرکت در دوره ها از طریق اینستاگرام و یا سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و مشاوره های رایگان را دریافت نمایید. دوره ها همگی دارای پشتیبانی آنلاین هستند و شما می توانید از ابتدا تا انتهای دوره را با حمایت و مشاوره کارشناسان به انجام برسانید.