آموزشگاه زبان ایران آکسفورد، آموزشگاهی در تهران با سابقه ی خوب و قدمتی بالا است، که طی چند سال از نظر زبان آموزان بهترین آموزشگاه زبان شناخته شده. این آموزشگاه برای ۲۰ زبان زنده دنیا کلاس های آموزشی برگزار می کند، زبان هایی مثل انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، ترکی استانبولی ، آلمانی ، روسی ، چینی، ژاپنی، ایتالیایی و… همچنین کلاس هایی با اهداف خاص برای بعضی زبان ها برگزار می کند مانند انگلیسی تجاری، خلبانی و … .
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه در ایران است که عضو اصلی کانون دبیران دانشگاه آکسفورد و عضو مرکز آمادگی دانشگاه کمبریج می باشد و با تغییرات به موقع در روش های آموزشی و آزمون ها خود را به روز نگه می دارد.

این آموزشگاه از شعار به خصوص خود یعنی زبان شما شخصیت شماست پیروی می کند و به زبان آموزان این اعتماد به نفس را می دهد که بتوانند با زبان دومی که انتخاب می کنند به درستی ارتباط برقرار کرده و پس از آموزش، شجاعت استفاده از آن را داشته باشند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کیفیت را فدای کمیت نمی کند و به زبان آموزان به کیفیتی آموزش می دهد که از زبان دوم خود به صورت عملی استفاده کنند همین امر موجب می شود که زبان آموزان پس از گذراندن دوره مورد نظر خود نتیجه مطلوبی از کلاس ها داشته باشند و به همین علت این آموزشگاه را به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های ایران می دانند.

 

دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

  • دوره های آزمون های سفارت های آلمان، فرانسه، اسپانیا و…
  • دوره های آزمون های بین المللی زبان های خارجی مثل آیلتس، تافل، PTE
  • کلاس های عادی و نیمه فشرده و فوق فشرده
  • کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی
  • کلاس های اهداف خاص مانند انگلیسی هوانوردی و …
  • کلاس های آنلاین

 

شما می توانید پس از تعیین سطح رایگان به صورت آنلاین و حضوری در دوره ای که تمایل دارید ثبت نام کنید. شرایط برگزاری کلاس هایتان مثل روز، ساعت برگزاری و… به انتخاب خودتان است؛ با گذراندن دوره های این آموزشگاه مدرک معتبر قابل ترجمه برای خارج از کشور را دریافت می کنید. در ضمن این آموزشگاه برای کسانی که استطاعت مالی ندارند به صورت رایگان کلاس های زبان را برگزار می کند.
موسسه ی احمدرضا ابراهیمی
 نیز با هدف ارائه بهترین کیفیت، سیستم آموزشی رامیت را برای برگزاری دوره های مختلف زبان های زنده دنیا برنامه ریزی و ابداع کرده است تا زبان آموزان به بهترین شکل ممکن به آموزش زبان بپردازند ، در این موسسه دوره های آموزش آنلاین زبان های مختلف خارجه به شکل تخصصی و با سابقه بیش از ۱۲ سال برگزار می شود. دوره فوق فشرده این موسسه تحت عنوان دوره های راکت به صورت آنلاین برگزار می شود، شما می توانید پس از شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان در این دوره های آموزش آنلاین شرکت کنید.