موسسه زبان ابراهیمی در شهر زیبای اصفهان به صورت تخصصی به تدریس زبان آلمانی می پردازد. این آموزشگاه، بسیار مناسب علاقه مندان به زبان آلمانی است زیرا که آلمانی را به صورت تخصصی به دانشجویان، تجار و صاحبان کسب و کار آموزش می دهد تا آسان تر و بهتر بتوانند ارتباط برقرار کنند و دغدغه ای از این بابت نداشته باشند. موسسه زبان ابراهیمی پس از تعیین سطح افراد و ارائه ی مشاوره به آموزش آن ها می پردازد.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های این موسسه از پایه ترین مباحث برای افراد مبتدی و همچنین دوره های پیشرفته برای افراد حرفه ای است که توسط اساتید مجرب و با سیستم آموزشی هوشمند تدریس می شوند. منابع آموزشی موسسه زبان آنجل مناسب زبان آموزان آلمانی است و با تدریس از کتاب Menschen توانسته است در امر آموزش زبان آلمانی موفق باشد همچنین از روش های آموزش دیگر مثل فیلم ها ، مجلات و موسیقی های آلمانی در راستای آموزش هدفمند خود استفاده می کند.

این موسسه با فراهم کردن محیطی مناسب آموزش و با تجهیزات کامل آموزشی آماده ی آموزش زبان آلمانی به علاقه مندان است، پس از اتمام دوره های آموزشی مدرک معتبری که مورد تایید سفارت ها و دانشگاه هاس است به نام مدرک ÖSD(Österreichsches Sprachdiplom Deutsch) به عنوان دیپلم زبان آلمانی به زبان آموزان تحویل داده می شود.

 

 

موسسه احمدرضا ابراهیمی، با هدف ارائه بهترین کیفیت، سیستم آموزشی رامیت را برای برگزاری دوره های مختلف زبان های زنده دنیا مانند انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی، عربی، چینی و …. برنامه ریزی و ابداع کرده است تا زبان آموزان به بهترین شکل ممکن به آموزش زبان بپردازند.
در این موسسه دوره های آموزش زبان های خارجه، تحت عنوان دوره های راکت و همیاد به صورت آنلاین برگزار می شوند. این دوره های همگی با سیستم آموزشی رامیت برگزار می گردند و از ویژگی های مشترک این دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– آموزش آنلاین زبان
– آموزش خصوصی زبان
– بهره گیری از اساتید راکت
– نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– دستیابی به محتوای آموزشی نامحدود مختص به موسسه احمدرضا ابراهیمی
– دستیابی به اپلیکیشن ARE
– آموزش با متدهای آموزشی نوین

اگر تمایل به شرکت در دوره های آموزشی در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی را دارید می توانید با ما از طریق بخش زیر و ثبت مشخصات خود ارتباط حاصل نمایید. همکاران ما همه روزه به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.