معرفی کتاب های آموزش زبان کره ای برای افرادی که تازه شروع به یادگیری نموده اند، یک نیاز محسوب می شود. در واقع شناخت کتاب ها و انواع محتواهای آموزشی، موضوعی است که ذهن بسیاری از علاقه مندان را به خود جلب می کند و ما به همین جهت در صدد برآمدیم تا به معرفی کتاب های آموزشی زبان کره ای پرداخته تا پاسخی مناسب را برای سوالات شما ارائه دهیم.
کتاب های کمک آموزشی نه تنها در یادگیری زبان کره ای، بلکه در یادگیری سایر زبان ها، یک نیاز است و آگاهی در این زمینه می تواند کمکی باشد در جهت کوتاه کردن مسیر و سرپوش گذاشتن به دغدغه های جانبی در یادگیری زبان. اگر شما نیز با این دست از سوالات مواجه شده اید که؛ چه کتابی بخوانیم؟ بهترین کتاب های آموزش زبان کره ای کدامند؟ و برای تقویت مهارت خواندن و مکالمه کردن به تهیه کدام کتاب ها رجوع کنیم؟ با ما تا پایان این مقاله همراه شوید.

IELTS7 Banner 01 8 معرفی کتاب های آموزش زبان کره ای,بهترین کتاب های آموزش زبان کره ای,زبان کره ای

 

معرفی کتاب های آموزش زبان کره ای:

بهترین کتاب های آموزش زبان کره ای روز به روز در حال افزایش هستند اما ما نه فرصت مطالعه ی آن ها را داریم و نه نیازی به این کار است. ما در ادامه بهترین کتاب های آموزش کره ای را به شما معرفی خواهیم کرد.

۱-  korean Words for Beginners:
این کتاب آموزشی در برگیرنده بیش از ۲۰۰۰ کلمه کلیدی زبان کره ای است که در کنار هر یک از این لغات اسم، صفت و یا فعل بودن آنها مشخص شده است. در این کتاب شما لغات را در جملات فرا می گیرید که در واقع بهترین روش یادگیری لغات کره ای است.
از مزایای این کتاب طبقه بندی بر اساس موضوعات است که در جای خود این موضوع بسیار حائز اهمیت است. طبقه بندی بر اساس موضوعات به شما کمک خواهد کرد که در صورت نیاز، به راحتی کلمه یا جمله مورد نظرتان را پیدا نمایید و بتوانید به راحتی به این موضوعات اشراف پیدا کنید.
از مزایای دیگر این کتاب آموزشی این است که تلاش شده مطالب کاربردی در آن گنجانده شود و از گزافه گویی و پرداختن به موضوعات نه چندان مهم خودداری کند. این مزایا می توانند در اثربخشی یادگیری مثمر ثمر بوده و در نتیجه انتخاب خوبی را برای شما عزیزان رقم بزند.

۲- Korean Grammar:
اگر به دنبال یادگیری بهتر گرامر هستید، ما به شما این کتاب را معرفی می نماییم. در واقع این کتاب با ۳۷۶ صفحه تمامی گرامر کره ای را با روش های مختلف به علاقه مندان آموزش داده است. شما می توانید با انتخاب این کتاب گرامر را از سطح مبتدی تا پیشرفته فرا گرفته و در نهایت در کیفیت بخشیدن به مکالمات و نوشتار خود تاثیرگزار باشید. شما با مطالعه این کتاب می توانید به راحتی به تمامی موضوعات گرامری آزمون تاپیک ۱ و ۲ اشراف پیدا کرده و تمرین مناسبی را در جهت آماده سازی برای خودتان رقم بزنید. این کتاب هر آنچه را که نیاز شما در گرامر زبان کره ای است را برآورده خواهد نمود و کتابی جامع در جهت بهبود مهارت گرامر شما خواهد بود.

۳- Korean Made Easy:
همانطور که از اسم این کتاب مشخص است، Korean Made Easy برای افرادی که در سطوح مقدماتی یادگیری زبان کره ای هستند، کاربردی است. این کتاب دارای ویژگی هایی از جمله ساده سازی مطالب گرامری، بهره از لغات پرکاربرد کره ای و… است که برای افرادی که مبتدی هستند، بسیار حائز اهمیت است. این کتاب به همراه یک سی دی آموزشی زبان کره ای به علاقه مندان ارائه می گردد و در واقع به شما در شکل درست ادای کلمات و همچنین تلفظ درست آنها کمک خواهد کرد. تعداد صفحات کتاب Korean Made Easy، به ۱۹۲ صفحه می رسد که به دلیل حجم کم می تواند برای زبان آموزان ایجاد سردرگمی نکرده و در واقع آنها را تنها به بخش های مهم در یادگیری زبان کره ای، برساند.

۴- Korean For Foreigners:
این کتاب از جمله کتاب هایی است که برای افراد مبتدی بسیار کاربردی است. کتاب Korean For Foreigners موضوعات مهمی از جمله یادگیری الفبای کره ای، آشنایی با رنگ ها و… را در بر می گیرد و در ادامه به مباحث مهم در مکالمه برقرار نمودن و یادگیری گرامر کره ای می پردازد. حجم این کتاب به ۲۸۳ صفحه می رسد که در واقع برای افرادی که علاقه مند به داشتن کتاب جامعی در یادگیری زبان کره ای هستند می تواند کاملا کاربردی و ایده آل باشد.

یادگیری با کتاب های کمک آموزشی تا جایی می توانند تاثیرگزار باشند که شما از مطالبی که در این کتاب ها آموخته اید، در جهت مکالمه برقرار نمودن و نوشتن به زبان کره ای، بهره ببرید. این کتاب ها در واقع به این جهت تهیه گردیده اند تا بتوانند شما را از ترس های طبیعی ای که در یادگیری زبان کره ای دامنتان را می گیرد رهایی بخشیده و به شما در افزایش دایره لغات، شکل درست تلفظ کلمات و به کار بردن مطالب گرامری کره ای، یاری رسانند.
در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی معرفی کتاب ها، روش های آموزشی و حتی دوره های آموزش آنلاین زبان کره ای، با  توجه به سبک یادگیری زبان آموزان صورت می پذیرد و شاید بتوان گفت که شخصی سازی در آموزش زبان کره ای به شکلی صورت گرفته شده است تا زبان آموزان بتوانند زبان را با کیفیت و سرعت بیشتری فرا بگیرند. آموزش زبان کره ای و دیگر زبان ها در سایت احمدرضا ابراهیمی با سریال های مختص به آن زبان آموزش داده می شود. آموزش زبان با سریال های کره ای، یکی از روش های کارآمد و بسیار مفید برای افرادی که علاقه زیادی به نیتیو لایک شدن دارند، می باشد. دوره های راکت با استفاده از این روش به آموزش زبان آموزان اقدام میکند. در واقع فراگیران در کنار سرگرمی به آموزش نیز مشغول هستند.
البته که در کنار مشاوره های لازمه و طراحی دوره هایی از جمله آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز و یا ۵۰ جلسه  و هم چنین پشتیبانی آنلاین، مسیر به خودی خود رو به همواری می رود و علاقه مندان به این زبان می توانند شکلی نوین از آموزش را به همراه کیفیت و سرعت، تجربه نمایند. زبان کره ای نیاز به تمرین و تکرار نیاز دارد. در ادامه باید گفت که همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره دوره های ارائه شده، زمان ثبت نام و همچنین آشنایی شما با دوره های تخصصی آموزش زبان کره ای در موسسه احمدرضا ابراهیمی هستند.
با ما از طریق پشتیبانی سایت و یا تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در بخش زیر ارتباط حاصل نمایید.