معرفی کتاب های آموزش زبان کره ای برای افرادی که تازه شروع به یادگیری نموده اند، یک نیاز مبرم محسوب می شود. در واقع شناخت کتاب ها و انواع محتواهای آموزشی، موضوعی است که ذهن بسیاری از علاقه مندان را به خود جلب می کند و ما به همین جهت در صدد برآمدیم تا به معرفی کتاب های آموزشی زبان کره ای پرداخته تا پاسخی مناسب را برای سوالات آنها ارائه دهیم.
کتاب های کمک آموزشی نه تنها در یادگیری زبان کره ای، بلکه در یادگیری سایر زبان ها، یک نیاز است و آگاهی در این زمینه می تواند کمکی باشد در جهت کوتاه کردن مسیر و سرپوش گذاشتن به دغدغه های جانبی در یادگیری زبان. اگر شما نیز با این سوالات مواجه شده اید که چه کتابی بخوانیم؟ بهترین کتاب های آموزش زبان کره ای کدامند؟ و برای تقویت مهارت خواندن و مکالمه کردن به تهیه کدام کتاب ها رجوع کنیم، با ما تا پایان این مقاله همراه شوید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

بهترین کتاب های آموزش زبان کره ای

۱-  korean Words for Beginners
این کتاب آموزشی در برگیرنده بیش از ۲۰۰۰ کلمه کلیدی زبان کره ای است که در کنار هر یک از این لغات اسم، صفت و یا فعل بودن آنها مشخص شده است. در این کتاب شما لغات در جملات فرا می گیرید که در واقع بهترین روش یادگیری لغات کره ای است.
از مزیای این کتاب طبقه بندی بر اساس موضوعات است که در جای خود این موضوع بسیار حائز اهمیت است. طبقه بندی بر اساس موضوعات به شما کمک خواهد کرد که در صورت نیاز به راحتی کلمه یا جمله مورد نظرتان را پیدا نمایید و بتوانید به راحتی به این موضوعات اشراف پیدا کنید.
از مزایای دیگر این کتاب آموزشی این است که تلاش شده است که مطالب کاربردی در آن گنجانده شود و از گزافه گویی و پرداختن به موضوعات نه چندان مهم برخورداری نموده است. این مزایا می توانند در اثربخشی یادگیری مثمر ثمر بوده و در نتیجه انتخاب خوبی را برای شما عزیزان رقم بزند.

 

۲- Korean Grammar
اگر به دنبال یادگیری بهتر گرامر هستید، ما به شما این کتاب را معرفی می نماییم. در واقع این کتاب با ۳۷۶ صفحه تمامی گرامر کره ای را با روش های مختلف به علاقه مندان آموزش داده است. شما می توانید با انتخاب این کتاب گرامر را از سطح مبتدی تا پیشرفته فرا گرفته و در نهایت در کیفیت بخشیدن به مکالمات و نوشتار خود تاثیرگزار باشید. شما با مطالعه این کتاب می توانید براحتی به تمامی موضوعات گرامری آزمون تاپیک ۱ و ۲ اشراف پیدا کرده و تمرین مناسبی را در جهت آماده سازی برای خودتان رقم بزنید. این کتاب هر آنچه را که نیاز شما در گرامر کره ای است را برآورده خواهد نمود و کتابی جامع در جهت بهبود مهارت گرامر شما خواهد بود.

۳- Korean Made Easy
همانطور که از اسم این کتاب مشخص است، Korean Made Easy برای افرادی که در سطوح مقدماتی یادگیری زبان کره ای هستند، کاربردی است. این کتاب دارای ویژگی هایی از جمله ساده سازی مطالب گرامری، بهره از لغات پرکاربرد کره ای و… است که برای افرادی که مبتدی هستند، بسیار حائز اهمیت است. این کتاب به همراه یک سی دی آموزشی زبان کره ای به علاقه مندان ارائه می گردد و در واقع به شما در شکل درست ادای کلمات و همچنین تلفظ درست آنها کمک خواهد کرد. تعداد صفحات کتاب Korean Made Easy، به ۱۹۲ صفحه می رسد که به دلیل حجم کم می تواند برای زبان آموزان ایجاد سردرگمی نکرده و در واقع آنها را تنها به بخش های مهم در یادگیری زبان کره ای، برساند.

۴- Korean For Foreigners
این کتاب از جمله کتاب هایی است که برای افراد مبتدی بسیار کاربردی است. کتاب Korean For Foreigners موضوعات مهمی از جمله یادگیری الفبای کره ای، آشنایی با رنگ ها و… را در بر می گیرد و در ادامه به مباحث مهم در مکالمه برقرار نمودن و یادگیری گرامر کره ای می پردازد. حجم این کتاب به ۲۸۳ صفحه می رسد که در واقع برای افرادی که علاقه مند به داشتن کتاب جامعی در یادگیری زبان کره ای هستند می تواند کاملا کاربردی و ایده آل باشد.

 

یادگیری با کتاب های کمک آموزشی تا جایی می توانند تاثیرگزار باشند که شما از مطالبی که در این کتاب ها آموخته اید، در جهت مکالمه برقرار نمودن و نوشتن به زبان کره ای، بهره ببرید. این کتاب ها در واقع به این جهت تهیه گردیده اند تا بتوانند شما را از ترس های طبیعی ای که در یادگیری زبان کره ای دامنتان را می گیرد رهایی بخشیده و به شما در افزایش دایره لغات، شکل درست تلفظ کلمات و به کار بردن مطالب گرامری کره ای، یاری رسانند.
در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی معرفی کتاب ها، روش های آموزشی و حتی دوره های آموزش آنلاین زبان کره ای، با  توجه به سبک یادگیری زبان آموزان صورت می پذیرد و شاید بتوان گفت که شخصی سازی در آموزش زبان کره ای به شکلی صورت گرفته شده است تا زبان آموزان بتوانند زبان را با کیفیت و سرعت بیشتری فرا بگیرند.
البته که در کنار مشاوره های لازمه و طراحی دوره هایی از جمله آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد کره ای، با معرفی اپلیکیشن آموزش زبان کره ای تحت عنوان ARE و پشتیبانی آنلاین، مسیر به خودی خود رو به همواری می رود و علاقه مندان به این زبان می توانند شکلی نوین از آموزش را به همراه کیفیت و سرعت، تجربه نمایند.
زبان کره ای نیاز به تمرین و تکرار دارد که در این جهت بهره گیری از اپلیکیشن ARE، می توانید به این بخش نیز به خوبی پرداخته و با برنامه ریزی دقیق زبان آموزان را در مسیری درست قرار دهد. در ادامه باید گفت که همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره دوره های ارائه شده، زمان ثبت نام و همچنین آشنایی شما با اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان کره ای در موسسه احمدرضا ابراهیمی هستند.
با ما از طریق پشتیبانی سایت و یا تکمیل بخش زیر ارتباط حاصل نمایید و یا ما را از طریق صفحات مجازی اینستاگرام و تلگرام دنبال نمایید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده