IELTS7 Banner 01 8 ماه ها و روزهای هفته به کره ای,روزهای هفته به زبان کره ای,ماه ها در زبان کره ای

ماه ها و روزهای هفته به کره ای موضوعی شیرین در حوزه یادگیری زبان کره ای است که خوشبختانه به دلیل اهمیت و کاربردی که در مکالمات و گفتگوهای روزانه در این زبان دارد، در همان مراحل ابتدایی و مقدماتی آموزش زبان کره ای به زبان آموزان آموزش داده می شود.
شما با یادگیری این موضوع می توانید به دنیایی از مکالمات وارد گشته و در یادگیری کره ای، از آن در تنوع سازی در مباحث یاری بگیرید. در واقع آموزش زبان کره ای در بر گیرنده هر موضوعی است که در طول روز همه افراد در هر سن و با هر جنسیتی بدان نیاز دارند و اهمیت یادگیری چنین موضوعات کاربردی ای نسبت به موضوعات تخصصی در حوزه یک رشته خاص، بسیار بیشتر خواهد بود.
در این مقاله با موضوعی جدید در حوزه آموزش زبان کره ای آشنا می شویم تا از شگفتی و زیبایی این زبان به مراتب لذت ببریم. موضوعات پیش روی شما یادگیری ماه ها و روزهای هفته به زبان کره ای هستند، که در ادامه به آنها می پردازیم.

روزهای هفته به زبان کره ای:

روزهای هفته در یادگیری هر زبان، جزء دروس اولیه یادگیری است و همانطور که از اسم آن پیدا است روزهای هفته در هر شهر و کشوری یکسان هستند و تفاوت تنها در نوشتار، تلفظ و همچنین روز تعطیل در کشورها است که در بسیاری از موارد شبیه به هم نیز هستند.
در کشور کره اول هفته با روز یکشنبه شروع می شود پس بهتر است که این آموزش نیز با روز یکشنبه شروع گردد و تلاش شود که برای حفظ کردن این روزها، از یکشنبه در زبان کره ای آغاز شود و به همین منوال فراگیری صورت بپذیرد. آموزش روزهای هفته به زبان کره ای شاید نیاز به آموزش تلفظ نیز داشته باشد که ما نیز روزهای هفته به کره ای را با تلفظ انگلیسی برای شما بیان خواهیم نمود تا به شکل بهتری این بخش را فرا بگیرید.

일요일  ilyo-il  یکشنبه

월요일  ilyo-il  دوشنبه

화요일 hwayo-il  سه شنبه

수요일  suyo-il  چهارشنبه

목요일  mogyo-il   پنج شنبه

금요일  kumyo-il   جمعه

토요일  t’oyo-il  شنبه

ماه ها در زبان کره ای:

ماه ها در زبان کره ای تنها در شکل نوشتاری با سایر زبان ها متفاوت هستند و مانند سایر کشورها این ماه ها به میلادی بیان می شوند. در صورتی که قصد زندگی در این کشور را دارید بهتر است که به این موضوعات و چگونگی استفاده از آنها اشراف کامل داشته باشید و از آنها برای به خاطر سپاری بیشتر و بهتر، در مکالمات و گفتگوهای خود بهره ببرید.

일월  ilwol   ژانویه

이월  eewol   فوریه

삼월  samwol   مارس

사월  sawol   آوریل

오월  ohwol  می

유월  yuwol   ژوئن

칠월  ch’ilwol  ژولای

팔월  p’alwol   آگوست

구월  guwol  سپتامبر

시월  shiwol اُکتبر

십일월  shibilwol  نوامبر

십이월  shibeewol  دسامبر

برای اینکه بتوانید به شکل بهتری از این موضوعات بهره ببرید، بهتر است که با چگونگی پرسش و پاسخ های معمولی که در این زمینه می شود نیز آشنا گردید. در ادامه به تعدادی از جملات و عبارات پرکاربرد کره ای که در این حوزه مورد نیاز است خواهیم پرداخت تا آموزش ارائه شده شکلی کاربردی تر را به خود بگیرد.

오늘은 무슨 요일입 니까?  (اُنیرون موسون یو ایریم نیگگَ؟)
امروز چند شنبه است؟

오늘은 목요일입니다.  (اُنیرون مُک یو ایریم نیدَ)
امروز پنج شنبه است.

در این میان شاید پرسیدن سوالاتی از جمله 몇 달에 태어 났습니까? به معنای شما در چه ماهی به دنیا آمده اید؟ یا 생년월일은 언제입니까? به معنای ماه تولد شما چیست؟ نیز بتوانند در مکالماتی که در زمینه معرفی شخصی مورد استفاده قرار می گیرند، مثمر ثمر باشند.

برای اینکه بتوانید به شکل بهتری این کلمات زبان کره ای و عبارات مختلف را در حافظه بلندمدت خود ذخیره نمایید، این موضوعات نیاز به تمرین و تکرار روزانه با روش هایی از جمله گفتگو با پارتنرهای کره ای، ضبط کردن صدای خود و یا تمرین مکالمه در آینه دارند. به کارگیری این موارد و گوش دادن به اخبار و پادکست های کره ای، دیدن فیلم و یا سریال های کره ای و یا خواندن کتاب هایی که حاوی داستان های کوتاه کره ای هستند، همگی تاثیرات بسزایی را در یادگیری زبان کره ای برای شما به همراه داشته باشند.

جدیت و تمرین های روزانه بخش مهمی در سرعت یادگیری شما هستند، اما کمک گرفتن از افراد با تجربه از جمله اساتید زبان کره ای و یا تمرین روزانه در اپلیکیشن هایی که برای همین منظور تهیه دیده شده اند، می توانند نتایج مثبت و با کیفیت تری را به وجود بیاورند.
ما در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با ارائه دوره های آموزش آنلاین زبان کره ای از جمله دوره آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز، آموزش با اساتید کارکشته و برجسته در حوزه زبان را برای علاقه مندان رقم زده ایم که همگی در شخصی سازی آموزش کره ای و همچنین آموزش در سطح جهانی برای تمامی فارسی زبانان همراه هستند.

دوره راکت کره ای، آموزش فوق فشرده را با خود به همراه خواهد داشت که برای افرادی که زمان اندکی جهت مهاجرت، سفر شغلی و یا تحصیل در کشور کره را در اختیار دارند می تواند در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا، زبان کره ای را تنها در ۵۰ جلسه و به صورت نامحدود آموزش دهند. این دوره دارای پشتیبانی تمام وقت است و اساتید راکت آموزش این دوره را در دست دارند.
اساتید راکت در سایت احمدرضا ابراهیمی همگی چند زبانه هستند و آموزش های لازمه را زیر نظر احمدرضا ابراهیمی  بدست آورده اند. این اساتید در واقع از فیلترهای بسیاری به خوبی گذر کرده اند و امروز برای ایجاد شگفتی در چندزبانه نمودن جهان پیرامون خود، عزمشان را جزم نموده اند.
در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در شناخت بهتر دوره ها و آشنایی با اساتید موسسه احمدرضا ابراهیمی با همکاران ما از طریق پشتیبانی سایت ارتباط حاصل نمایید و یا با تکمیل فرم مشاوره و ثبت مشخصات خود، اقدام به دریافت مشاوره نمایید و مشاوره های لازمه را در زمینه های آموزشی به صورت رایگان کسب نمایید.