IELTS7 Banner 01 8
اولین قدم برای یادگیری زبان ژاپنی یادگیری الفبا است. هنگام آموزش برای یادگیری اصوات موجود در زبان حتما دانستن الفبا نیاز است. الفبای ژاپنی حروف ندارد، اما در عوض، حاوی کاراکترها است و از نظر فنی، آنها الفبایی نیستند بلکه مجموعه کاراکترها هستند. کاراکترهای موجود در زیر هیراگانا نامیده می شوند. هیراگانا اصلی ترین الفبای یا کاراکترهای ژاپنی است و ۲ استثناء در الفبای آن ها وجود دارد که بعداً توضیح داده می شود. الفبای ژاپنی حروف ندارد ، اما در عوض ، حاوی کاراکترها است و ژاپنی همچنین از دو مجموعه کاراکتر دیگر – Kanji (کاراکترهای چینی) تشکیل شده است که بعداً به آنها خواهیم پرداخت و مجموعه ای دیگر از الفبای / شخصیت ها ، Katakana که عمدتا برای کلمات خارجی استفاده می شود. منتظر نمانید تا تمام کاراکترهای هیراگانا را به خاطر بسپارید، هر زمان کاراکتری را آموزش می بینید، یاد بگیرید و به مرور آموخته هایتان را تکمیل کنید.

 

あ a
い i
う u
え e
お o
か ka
き ki
く ku
け ke
こ ko
が ga
ぎ gi
ぐ gu
げ ge
ご go
さ sa
し shi
す su
せ se
そ so
ざ za
じ ji
ず zu
ぜ ze
ぞ zo
た ta
ち chi
つ tsu
て te
と to
だ da
ぢ ji
づ zu
で de
ど do
な na

に ni
ぬ nu
ね ne
の no
は ha
ひ hi
ふ fu
へ he
ほ ho
ば ba
び bi
ぶ bu
べ be
ぼ bo
ぱ pa
ぴ pi
ぷ pu
ぺ pe
ぽ po
ま ma
み mi
む mu
め me
も mo
や ya
ゆ yu
よ yo
ら ra
り ri
る ru
れ re
ろ ro
わ wa
を wo
ん n/m

 

استثناها:
۱. هیراگانا (は (ha هنگامی که بلافاصله موضوع جمله را دنبال می کند “wa” تلفظ می شود. این کاراکتر معمولاً فقط وقتی بخشی از یک کلمه است، “ها” تلفظ می شود.
۲. هیراگانا (へ (he وقتی “بلافاصله” از یک مکان یا جهت دنبال شود، “e” تلفظ می شود.
شما احتمالاً در الفبای بالا متوجه شده اید که ۲ کاراکتر با تلفظ “zu” و ۲ کاراکتر با تلفظ “ji” وجود دارد. شخصیت های (づ (zu و (ぢ (ji بسیار به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند.(づ (zu فقط وقتی رخ می دهد که یک (つ (tsu در مقابل آن وجود داشته باشد مانند like づ く (tsuzuku – برای ادامه) یا هنگامی که یک Kanji (کاراکتر چینی) که خوانش دارد و با شروع شروع می شود (tsu) در جفت می شود. با یک شخصیت دیگر که changing (tsu) را به یک づ (zu) تغییر می دهد ، پایان دهید. همین مورد در مورد هیراگانا ぢ (ji) نیز صدق می کند. از آنجا که آنها به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند ، دیگر نگران آنها نیستم. من هر زمان به کلمه‌ای که در آن استفاده شده است ، خواهم گفت که. برخی از مردم تعجب می کنند که چرا “یی” ، “شما” ، “وی” ، “وو” و “ما” از دست رفته اند. شخصیت های “yi” ، “ye” یا “wu” وجود ندارند. یک ゐ (wi) و ゑ (ما) وجود دارد اما اینها در سال ۱۹۴۶ منسوخ تلقی شد و به ترتیب i (i) و え (e) جایگزین شدند.

 

آموزش آنلاین زبان با دو دوره پر بازده آموزش زبان در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد، تاکنون توانسته اند علاقه مندان بسیاری را به زبان دلخواهشان مسلط نمایند. این دوره ها با ایجاد امکانات به سزای خود، مسیر یادگیری را لذت بخش نموده اند و توانسته اند در طول دوره همراه مناسبی برای زبان آموزان باشند. از ویژگی های مشترک این دو دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود: آموزش به صورت کاملا غیرحضوری و به صورت خصوصی، دارای پشتیبانی آنلاین، برخورداری از راهبران متخصص در حوزه آموزش زبان راکت و برخورداری از اپ ARE به صورت رایگان.
دوره راکت را می توان یک تحول در آموزش زبان دانست که با بهره گیری از سیستم آموزشی رامیت مسیری نو را در اختیار زبان آموزان قرار داده است، اساتیدی که این دوره را مدیریت می کنند همگی از اساتید خبره راکت هستند که به چندین زبان زنده نیز مسلط هستند.
دوره همیاد یک دوره خصوصی زبان است که این موقعیت را برای زبان آموزان فراهم کرده است تا با انتخاب زمان و روز کلاس هایشان و همچنین دخیل بودن در انتخاب راهبران و همچنین محتوای آموزشی مسیری دلخواه را طی نمایند. این دوره نیز این امکان را به وجود آورده است که در صورت نارضایتی زبان آموزان از زمان کلاس و یا اساتید خود پس از ۵ جلسه بتوانند به تغییر روند دست بزنند.
برای شرکت در این دوره ها و آشنایی بیشتر با روند آموزشی آنها می توانید اطلاعات خود را در فرم زیر ثبت و ارسال کنید تا مسئولان اجرایی موسسه با شما تماس بگیرند و به پرسش هایتان پاسخ دهند، پس از دریافت مشاوره، در صورت تمایل می توانید در دوره ی آموزشی مدنظرتان ثبت نام کنید.