IELTS7 Banner 01 8
دانشجویان بین المللی که انگلیسی زبان غیر بومی هستند، معمولاً باید قبل از پذیرش در کالج یا دانشگاه ایالات متحده، مدارکی در مورد توانایی های انگلیسی خود ارائه دهند. آیلتس اندازه گیری منصفانه، دقیق و قابل اعتماد از مهارت های زبانی را ارائه می دهد و به اثبات تسلط بر زبان انگلیسی توسط سازمان های سراسر جهان قابل اعتماد است. از سال ۱۹۸۹، سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی (IELTS) یک تست جهانی استاندارد انگلیسی است که برای اندازه گیری مهارت زبان انگلیسی افرادی که قصد دارند در آنجا تحصیل کنند یا کار کنند که در آن زبان انگلیسی زبان ارتباط است، طراحی شده است.
آیلتس به طور مشترک متعلق به یک مشارکت جهانی متخصصان آموزش و پرورش و زبان است (شورای بریتانیا ، IDP: IELTS استرالیا و کمبریج ارزیابی زبان انگلیسی). کمبریج به دلیل مهارت در زمینه زبان و تحقیقاتی مشهور، مسئول توسعه آزمون آیلتس است. شورای بریتانیا و IDP به دلیل داشتن امنیت ترکیبی و تخصص امتحان، مسئولیت تحویل آزمون آیلتس در سراسر جهان را بر عهده دارند. اگر متقاضی تحصیل در موسسه ای هستید که نیاز به نمرات آزمون زبان انگلیسی شما دارد، در مورد اینکه آیا IELTS آزمون مناسب برای شماست، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

جزئیات گرفتن آزمون IELTS
آیلتس یک آزمون کاغذ و مداد با ۴ بخش است: گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن و شامل مصاحبه حضوری رو در رو و صحبت با یک امتحان کننده مجرب است. این امر می تواند یک اندازه گیری واقع بینانه تر از مهارت انگلیسی زبان و توانایی های ارتباطی دنیای واقعی را فراهم کند. IELTS به عنوان آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی، از کلیه گونه های استاندارد انگلیسی – آمریکایی، استرالیایی و انگلیسی استفاده می کند و انواع مختلفی از کارها را شامل می شود (برای مثال، برچسب زدن نقشه / نقشه / نمودار، انتخاب چندگانه، کوتاه – پاسخ، و غیره). این امر برای اطمینان از آزمون مناسب و منصفانه برای متقاضیان صرف نظر از پیشینه فرهنگی یا جایی است که آنها انگلیسی خوانده اند.
جزئیات ثبت نام آیلتس چیست؟
آیلتس دارای بیش از ۱۰۰۰ مرکز آزمون رسمی در بیش از ۱۴۰ کشور در سراسر جهان است. توصیه می شود که متقاضیان آزمون آیلتس حداقل ۱ ماه قبل از تمایل به شرکت در آزمون ثبت نام کنند، بنابراین برنامه ریزی از قبل مهم است. یک فرم درخواست وجود دارد که باید تکمیل شود و برای تأیید جایگاه شما برای آزمون باید هزینه دریافت شود. هزینه آزمون آیلتس به واحد پول محلی هر بازار تعیین می شود ، بنابراین براساس کشور متفاوت است.

مراکز آزمون وظیفه انتخاب تاریخ آزمون را که مایل به ارائه هستند را دارند و آن را اعلام می کنند. چه مؤسساتی آیلتس را می پذیرند؟ بیش از ۹۰۰۰ سازمان در ۱۴۰ کشور در سراسر جهان IELTS را می پذیرند.
کدام آزمون آیلتس را باید بگذرانم؟
دو آزمون آیلتس برای انتخاب وجود دارد: آموزش علمی و عمومی. آیلتس آکادمیک برای آموزش عالی و صدور گواهینامه حرفه ای استفاده می شود. آموزش عمومی آیلتس برای اهداف کار یا مهاجرت استفاده می شود. بخش های گوش دادن و صحبت کردن آیلتس برای هر دو آموزش علمی و عمومی یکسان است، با این حال، متقاضیان آزمون بسته به تست انتخاب شده ، بخش های مختلف خواندن و نوشتن را انجام می دهند. خواندن آکادمیک شامل متون معتبری از کتاب ها، ژورنال ها، روزنامه ها و غیره می باشد، در حالی که آموزش عمومی خواندن شامل متون معتبر از دفترچه های شرکت ها، اسناد رسمی، کتاب ها ، روزنامه ها و غیره است. تفاوت بین نوشتن آکادمیک و آموزش عمومی در نوشتن است (محتوا، ماهیت و پارامترهای متنی کارها).

چگونه می توانم برای آیلتس آماده شوم؟ همه متقاضیان ثبت نام آزمون آیلتس در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی پس از تکمیل درخواست آنلاین خود، در آزمون آزمایشی آیلتس (Mock IELTS) برای هر چهار مهارت زبانی به صورت غیر حضوری شرکت می کنند و برای آزمون اصلی آیلتس باید به یکی از مراکز تهران مراجعه کنند.
چه موقع نتایج آزمون آیلتس ارائه می شود؟ نتایج آزمون ۱۳ روز پس از برگزاری آزمون از طریق نامه پستی منتشر می شود و پیش نمایش آنلاین نتایج به مدت ۲۸ روز در دسترس است.
اگر هدف شما شرکت در آزمون آیلتس است با انتخاب یکی از دوره های راکت انگلیسی یا همیاد انگلیسی می توانید زبانتان را به کیفیت مطلوب برسانید و پس از گذراندن دوره ی آیلتس در آزمون آن شرکت کنید. برای اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس، بخش پشتیبانی سایت، تکمیل فرم زیر و یا صفحه ی اینستاگرام می توانید با موسسه در ارتباط باشید و اقدام به ثبت نام کنید.