برای یادگیری تکنیک های دوره جامع روی نوار زیر کلیک کن.

IELTS7 Banner 01 8 پرسیدن قیمت به زبان آلمانی,قیمت به زبان آلمانی

پرسیدن قیمت به زبان آلمانی در تمامی موقعیت های مکالمه محور زبان آلمانی کاربرد دارد و از آن استفاده می شود. یادگیری پرسیدن قیمت به آلمانی یکی از مواردی است که همه روزه در مکالمه زبان آلمانی به آن نیاز پیدا خواهید کرد به همین علت یادگیری آن برای زبان آموزان در مراحل مقدماتی صورت می گیرد. بعد از خواندن این مقاله سعی کنید به تمرین و تکرار بپردازید تا مطالب در ذهن شما به تثبیت برسد. ما امروز می خواهیم به کمک این عبارات به شما این موضوع را با تمامی نکات آموزش دهیم.

 

پرسیدن قیمت به زبان آلمانی:

  • اولین عبارتی که شما در رابطه با قیمت به زبان آلمانی فرا می گیرید جزو سوالات رایج این موضوع است که در هر دو موقعیت های غیر رسمی و رسمی استفاده می شود. در این مبحث اسامی مذکر با کلمه dieser، اسامی مونث با کلمه diese و اسامی خنثی با کلمه dieses نشان داده می شوند.

?Wie viel kostet dieser Hut
قیمت این کلاه چقدره؟

  •  عبارت زیر نیز نمونه ای از استفاده کردن اسامی مونث می باشد. این عبارت سوال رایجی در میان آلمانی زبان ها است. شما می توانید کلمه hose را بردارید و به جای آن هر اسم دیگری بگزارید.

?Wie viel kostet diese Hose
قیمت این شلوار چقدره؟

  • عبارت زیر در موقعیتهای استفاده میشود که شما می‌خواهید قیمت‌ کتابی را از شخصی بپرسید.

?Wie viel kostet dieses Buch
قیمت این کتاب چقدره؟

شما می توانید به جای عبارت (? … Wie viel kostet) از عبارت زیر استفاده کنید:

?… Was kostet

  • در شرایطی که شما خواستید قیمت یک کلاه را بپرسید باید از عبارت زیر استفاده کنید که در موقعیت های خود بسیار رایج است.

?Was kostet dieser Hut
قیمت این کلاه چقدره؟

 

  • اگر بخواهید از اسامی جمع استفاده کنید باید از kosten که اسم کاربردی نیز هست استفاده کنید. عبارت زیر یک نمونه از استفاده کردن فعل بالا در جملات است. عبارت زیر معنای قیمت تخم مرغ ها چقدره را می دهد.

?Wie viel kosten die Eier
قیمت تخم مرغ ها چقدره؟

  • برای جواب دادن به هر یک از سوالات بالا شما می توانید یکی از جواب های زیر را استفاده کنید.

_ در موقعیت‌هایی که شما می‌خواهید قیمت کلاه را باید بگوید باید از عبارت زیر بهره ببرید:

.Dieser Hut kostet ۳۰ Euro
قیمت این کلاه ۳۰ یورو است.

_ هنگامی که خواستید بگویید قیمت شلواری ۴۵ یورو است باید عبارت زیر را به کار ببرید:

.Diese Hose kostet ۴۵ Euro
قیمت این شلوار ۴۵ یورو است.

_ برای گفتن قیمت تعداد تخم مرغ به زبان آلمانی نیز می توانید بگویید:

.Die Eier kosten ۱۰ Euro
قیمت این تخم مرغ ها ۱۰ یورو است.


البته که شما با خواندن مقالات زبان آلمانی سایت استاد احمدرضا ابراهیمی می توانید زبان آلمانی را فرا بگیرید اما برای یادگیری این زبان به صورت حرفه ای باید در دوره های راکت زبان آلمانی (آموزش فشرده زبان آلمانی در ۵۰ روز) شرکت کنید. این دوره ها تمامی مباحث آموزش مکالمه زبان آلمانی و آموزش گرامر زبان آلمانی را در خود فرا گرفته اند. این دوره ها به دلیل اینکه با استفاده از سریال به آموزش زبان آلمانی و یا دیگر زبان ها می پردازند، باعث شده است که یادگیری زبان برای زبان آموزان به یک تفریح و سرگرمی تبدیل شود. برخی در این میان تصور می کنند به صورت خودآموز با دیدن سریال می توانند به زبان مورد علاقه خودشان تسلط پیدا کنند اما همه ما باید به این نکته دقت کنیم که یادگیری از طریق سریال و فیلم نیاز به رعایت نکاتی دارد که ما از آن اطلاعی نداریم و به همین علت به یک راهبر حرفه ای و با تجربه نیاز داریم. اساتید موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی همه این نکات را به شما آموزش خواهند داد و یادگیری زبان را برای شما تبدیل به یک تجربه ای فوق العاده خواهند کرد. یکی دیگر از مهم ترین محاسن این دوره ها آنلاین و خصوصی بودن آن ها است. اساتید موسسه ابراهیمی به غیر از آموزش دوره های راکت زبان آلمانی توانایی آموزش راکت زبان های عربی، انگلیسی، ترکی، اسپانیایی، فرانسوی، چینی،  روسی و…. را نیز دارند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به تکمیل فرم و مشاوره و ثبت نام در انتهای این صفحه بپردازید و منتظر تماس مشاوران و کارشناسان ما باشید.