زبان اسپانیایی یکی از محبوب ترین زبان ها برای تلاش و یادگیری افراد است. این زبان زیبا به نظر می رسد ، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و دارای چندین مزیت دیگر است که با هم ترکیب می شوند تا یکی از گزینه های برجسته ی در دسترس باشد. با این حال ، برای کسانی که نیاز به کمی دلایل قانع کننده تر دارند، در اینجا ۸ دلیل برای یادگیری زبان اسپانیایی آورده شده است.

IELTS7 Banner 01 8

۱. این زبان یکی از متداول ترین زبانهاست طبق بیشتر تخمین ها، اسپانیایی زبان مادری بیش از ۴۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان است که تقریبا با شش درصد از جمعیت جهان برابر است. در نتیجه ، آن را رسما به عنوان دومین زبان متداول، که با زبان مادری اندازه گیری و شناخته می شود و حتی از انگلیس بالاتر است. این زبان در ۲۰ کشور مختلف دارای وضعیت رسمی زبان است و بیش از ۵۵۰ میلیون نفر حداقل با مقداری مهارت در زبان اسپانیایی صحبت می کنند. به علاوه ، این محبوب ترین زبان دوم برای مردم در ایالات متحده است و ۱۵ درصد از کل ساکنان اتحادیه اروپا به عنوان یک زبان اول یا دوم به آن صحبت می شوند.
۲. زبان اسپانیایی آینده ای روشن دارد از نظر محبوبیت ، اسپانیایی هیچ نشانه ای از کند شدن را نشان نمی دهد ، به طور کلی تعداد سخنگوها طی یک دهه گذشته به طور پیوسته افزایش می یابد. علاوه بر این ، تحلیلگران تخمین می زنند که جمعیت لاتین ایالات متحده تا سال ۲۰۶۰ نزدیک به ۱۳۰ میلیون نفر برسد. پیش بینی می شود که این امر ایالات متحده را به بزرگترین کشور اسپانیایی زبان در جهان تبدیل کند.
۳. این زبان باعث افزایش چشم انداز اشتغال شما خواهد شد در بازار جهانی امروز ، دانش یک زبان دوم می تواند برای کارمندان بسیار با ارزش باشد. مشاغل مدرن همیشه مایل به داشتن کارمندانی هستند که بتوانند در تجارت بین المللی به آنها کمک کنند و زبان اسپانیایی به ویژه در شرایط فعلی دارای ارزش است.

 

۴. تجربیات سفر شما افزایش می یابد سفر یکی ازغنی ترین تجربیاتی است که می توانید داشته باشید ، اما کیفیت آن تجربه با توانایی صحبت در زبان اسپانیایی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. لیست کشورهایی که زبان اسپانیایی در آنها غالب است شامل مقصد هایی محبوب مانند اسپانیا ، مکزیک ، کوبا و جمهوری دومینیکن است. در حالی که لذت بردن از تعطیلات در یک کشور اسپانیایی زبان و بدون دانستن زبان کاملا امکان پذیر است، اما محدودیت در جایی که می توانید بروید و با چه کسی می توانید ارتباط برقرار کنید، به وجود می آید. به طور کلی ، افرادی که توانایی صحبت کردن به این زبان را ندارند باید به مناطق توریستی بچسبند ، که اغلب به معنی از دست رفتن تمام جنبه های فرهنگ یک کشور است.
۵. می توانستید در خارج از کشور کار کنید یا تحصیل کنید در حالیکه سفر می تواند به خودی خود هیجان انگیز باشد ، یادگیری زبان اسپانیایی نیز امکان بسیار کار در یک کشور اسپانیایی زبان یا تحصیل در یک موسسه دانشگاهی اسپانیایی را باز می کند. خارج شدن از منطقه آسایش و گذراندن دوره های طولانی در یک کشور خارج از کشور خود می تواند به شما در پیشرفت حرفه ای و شخصی کمک کند. مطمئنا جنبه هایی از فرهنگ کشور وجود دارد که در طی سفر کوتاه مدت واقعا نمی توان از آنها بهره برد ، اما زندگی در کشور به شما فرصت بیشتری می دهد تا به کاوش ، صحبت با افراد محلی و کشف ماهیت واقعی مکان بپردازید. شما در خارج از کشور خاطرات خوبی خواهید داشت و همچنین می تواند CV یا رزومه کاری شما را تقویت کند.

 

۶. این گزینه های سرگرمی شما را گسترش می دهد بسیاری از بهترین فیلمهای سینمایی ۳۰ سال گذشته به زبان اسپانیایی تولید شده اند و اگرچه با زیرنویس فارسی یا انگلیسی نیز در دسترس هستند اما تماشای فیلم ها به شکل اصلی آنها بهترین راه برای لذت بردن از آنها است. البته برخی از بهترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی اسپانیایی با زیر نویس در دسترس نیست ، بنابراین یادگیری زبان اسپانیایی طیف کاملا جدیدی از سرگرمی ها را باز می کند. همین اصل در مورد سایر اشکال هنری نیز صدق می کند ، در حالی که ادبیات اسپانیایی در بین بهترین های جهان و مهارت های زبان اسپانیایی قرار دارد که باعث می شود موسیقی اسپانیایی قابل دسترسی تر شود.
۷. انتخاب اسپانیایی نسبتاً ساده است در مقایسه با بسیاری از زبان های دیگر، زبان اسپانیایی نسبتاً مشابه انگلیسی است ، تا زمانی که شما مایل به تلاش باشید. در حقیقت، انگلیسی کلمات زیادی دارد که از لاتین سرچشمه می گیرد، درست مانند اسپانیایی، به این معنی که برخی از کلمات مشابه هستند. در بیشتر مواقع، کلمات اسپانیایی نیز به صورت آوایی تلفظ می شوند، که وقت کمتری صرف یادگیری قوانین پیچیده و گیج کننده املایی و فرصتی بهتر برای درست تلفظ کردن است.
۸. این می تواند درک زبان اول شما را بهبود بخشد باور کنید یا نه ، مطالعات نشان داده اند که یادگیری زبان دوم می تواند درک دانش آموزان از زبان مادری خود را بهبود بخشد. وقتی بیشتر به این موضوع فکر می کنید ، کاملا منطقی است ، زیرا دستیابی به یک زبان دوم باعث می شود فرد به دقت در مورد نظریه زبانی یا «قواعد» فکر کند.

 

موسسه احمدرضا ابراهیمی برگزار کننده ی دوره های آنلاین و کاملا خصوصی با عنوان همیاد و راکت است، این موسسه با ارائه سیستم آموزشی ابداع شده ی رامیت و حضور استادان با تجربه، برای ایجاد ارتباط با دیگر مردم سراسر جهان به شما زبان آموزان کمک می کند تا با حداقل زمان و هزینه، زبان اسپانیولی را فرا بگیرید. دوره های همیاد یا تدریس خصوصی زبان، شما را در انتخاب استاد، تعداد جلسات در هفته ، روز و ساعت برگزاری کلاس دخیل می داند. همچنین با اختیار خودتان می توانید ۵ جلسه، ۱۰ جلسه یا بیشتر در دوره ها شرکت کنید. دوره های راکت یا آموزش آنلاین زبان در ۵۰ روز، با پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت شماست تا در مدت زمانی کمتر از ۲ ماه زبان اسپانیایی را فرا بگیرید.
زبان آموزان دوره های راکت و همیاد علاوه بر آموزش با کیفیت، از اپ های اختصاصی بهره مند هستند و در هر ساعتی از شبانه روز می توانند به مرور ویدیو ها،تمرین هاو پادکست های آموزشی خود بپردازند، به علاوه شما نتیجه عملکرد خود را در این اپلیکیشن ها می بینید. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام در دوره ها دارید فرم زیر را تکمیل و ارسال کنیدتا مشاوران موسسه با شما تماس بگیرند یا برای بخش پشتیبانی آنلاین سایت پیغام بگذارید. دیگر راه های ارتباطی ما کانال تلگرام و صفحه ی اینستاگرام احمدرضا ابراهیمی است، ما را دنبال کنید تا زودتر از زمان برگزاری دوره ها و تخفیفات مطلع شوید، همینطور می توانید از مباحث آموزشی بیشتری، استفاده کنید.