Sweatband : هدبند
Hairband : کش مو یا تل
Bandana : دستمال گردن
Glove : دستکش
Tie : کراوات
Cap : کلاه لبه دار
Visor : کلاه نقاب دار
Belt : کمربند
Hat : کلاه
Nightgown : لباس خواب یا پیژامه زنانه
Sandals : صندل / دمپایی یا کفش تابستانه

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

Bag : چمدان
Purse : کیف زنانه
Handbag : کیف دستی
Wallet : کیف پول
Leg warmer : گرم کن پا
Leggings : ساپورت یا جوراب شلواری
Sunglasses : عینک آفتابی
Watch : ساعت مچی
Shirt : پیراهن
Sweater : ژاکت یا پلوور
Jacket : ژاکت یا کت

توضیحات برای عکس ثبت نشده

Skirt دامن
Boots پوتین
Bathrobe رب دشامبر، حوله حمام
Swimsuits لباس شنا یا مایو
Coat پالتو، کت
Socks جوراب
Underwear زیرپوش
T-shirt تی شرت
Shorts شلوارک یا شلوار کوتاه
Pajamas پیژامه یا لباس خواب
Raincoat بارانی یا پالتو بارانی

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

ترجمه و معنی انگلیسی کلمه یا اصطلاح فارسی “پوشاک” عبارت است از costume یا dress و ما در این مقاله سعی کرده ایم که تمامی لغات انگلیسی مربوط به مد و فشن در زبان انگلیسی را برای شما گردآوری کنیم و در واقع با این کلمات موضوعی جدید را برای مکالمات و گفتگوهای جدیدتان ایجاد نماییم. این لغات از لغات پرکاربرد در زبان انگلیسی هستند و در واقع نمی توان از اهمیت یادگیری آنها چشم پوشی کرد.
برای تمرین و یادگیری آنها، نیاز به روش های کاربردی از جمله روش یادگیری با جعبه لاینتر و یا روش یادگیری کلمات با استفاده از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی است. البته که در هر روش نکته مهم، یادگیری آنها در جملات است چرا که یادگیری لغت به لغت انگلیسی نمی تواند روش تاثیرگزاری باشد و به مرور از حافظه شما پاک خواهد شد.
در واقع با تمرین این لغات با دیکشنری های آکسفورد شما با انواع اسامی مرتبط و همچنین مواردی از جمله آشنایی با فونتیک ها، تلفظ و املای صحیح و همچنین کلمات مترادف و متضاد با این کلمات نیز آشنا خواهید شد که به تقویت دایره لغاتتان کمک شایان به ذکری خواهد کرد.
جعبه لاینتر
 اما یک روش آزمون و خطا شده و در نهایت قدیمی است که طی سالهای اخیر از این روش نسبت به سایر روش ها، بهره بیشتری برده شده است. این جعبه که به جعبه جادویی یادگیری کلمات نیز معروف است، به مرور به شما کلمات را آموزش می دهد و البته که شما را با تلفظ صحیح و شکل درست املای این کلمات نیز آشنا خواهد نبود.
از دیگر روش هایی که امروزه جایگاه ویژه ای را نسبت به سایر روش ها کسب نموده است، روش کدینگ یادگیری لغات انگلیسی است که با کد دادن به این لغات به یادگیری سریع تر آنها کمک خواهد کرد. این کدها می توانند زاده ذهن شما بوده و تنها باعث گردند تا شما به شکل بهتری و به صورت شخصی به یادگیری بهتر عبارات و جملات مهم دست یابید.
در آموختن لغات متفاوت روش های آموزشی نیز حائز اهمیت هستند و در حقیقت دوره های متفاوت تغییرات متفاوتی را نیز با خود به همراه دارند. راکت نیز از جمله دوره های آموزش زبان انگلیسی است که با هدف تقویت مهارت های یادگیری و همچنین افزایش دایره لغات همواره تلاش نموده است که در کوتاه مدت زبان آموزان را در برخورد با موقعیت و شرایط پیش بینی نشده در حین مکالمه و چت، آماده سازد.
این دوره که با عنوان دوره آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز عمومیت پیدا کرده است، زبان آموزان را با آموزش نامحدود در طی این ۵۰ جلسه روبرو می نماید و البته راهبری های لازمه را در جهت پیشبرد سریع تر به این عزیزان می دهد و سرعت و کیفیت را در کنار هم برای تمامی متقاضیان ایجاد می نماید.
دوره راکت انگلیسی یک دوره فوق فشرده آموزش زبان انگلیسی است که با بهره گیری از اساتید راکت، پشتیبانی آنلاین و دخیل بودن زبان آموزان در انتخاب زمان و روز کلاس، شکلی نوین از آموزش را به زبان آموزان تقدیم نموده است.
برای شرکت در این دوره شما در هر سطح و سنی که باشید می توانید به راحتی در یکی از با کیفیت ترین دوره های حال حاضر شرکت نمایید. برای ثبت نام در دوره راکت و یا کسب اطلاعات بیشتر، با ما از طریق تلگرام یا اینستاگرام و همچنین پشتیبانی سایت همراه شوید. همکاران  ما به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.