لغات آلمانی به فارسی، در واقع بخش جدای ناپذیر زبان آموزان آلمانی در مراحل مقدماتی آموزش زبان آلمانی است. گرچه کارشناسان ما اعتقاد دارند که یادگیری لغت به لغت آلمانی علاوه بر اینکه نمی تواند کمکی به شما در یادگیری زبان آلمانی کند و ذهن آماده شما در یادگیری زبان آلمانی را بسته و متمرکز به لغات آلمانی خواهد کرد اما بسیاری از از زبان آموزان در این مسیر از ترس دیر رسیدن به هدف، خود را وابسته به این بخش می کنند و مسیر برای آنها ناهموارتر و طولانی تر خواهد شد.
این روزها با به وجود آمدن دیکشنری های آنلاین زبان آلمانی، کار برای زبان آموزان راحت تر گردیده. چرا که دیکشنری آنلاین آلمانی توانسته در کمترین زمان ممکن کلمات آلمانی را ترجمه کند. اما نکته مهم این است که اغلب در ترجمه عبارات و جملات آلمانی با دیکشنری های آنلاین دچار انحراف خواهید شد. 
دیکشنری های آنلاین 
در ترجمه متن های آلمانی به دلیل ترجمه لغت به لغت، معنی درستی به شما نخواهند داد. اگر در همین ابتدای راه  خود را وابسته به دیکشنری و ذهن خود را درگیر ترجمه لغت به لغت آلمانی نکنید، شما نصف  راه را با موفقیت گذرانده اید.
ذهن انسان آمادگی هر تغییری را دارد و شما با یادگیری درست زبان آلمانی می توانید این تغییر ایجاد شده را به فال نیک بگیرید و از اینکه در مسیر درست یادگیری آلمانی قرار گرفته اید، لذت ببرید. به خاطر سپاری لغات آلمانی نیاز به تمرین و تکرار دارد. شما برای این منظور می توانیدلغات آلمانی پرکاربردی را که ما در این مقاله برای شما گردآوری کرده ایم را در جملات کوتاه و بلند وارد کرده و مشغول به یادگیری آنها شوید.
در واقع این نوع تمرین می تواند به شما در یادگیری اصولی آلمانی کمک کرده و از مسیری که در آن قرار گرفته اید شما را منحرف نکند. این یک نوع تمرین اصولی لغت آلمانی است؛ استفاده از لغات در میان جملات متفاوت و تمرین و تکرار هر یک از آنها.
برای فراگیری زبان آلمانی شما بیش از هر چیزی نیاز دارید که زبان آلمانی را وارد زندگی تان کنید. در ادامه با ما همراه باشید با لغات و عبارات پرکاربرد در زبان آلمانی...

عبارات پرکاربر آلمانی

این عبارات و اصطلاحات مهم آلمانی می تواند از حفظ کردن لغات بسیار پرکاربردتر باشند. شما با یادگیری این اصطلاحات میتوانید به خوبی در شرایط ممکن از عهده شرایط برآیید. ما لغات را برای کاربردی که در مکالمه و نوشتار دارند مورد استفاده قرار می دهیم پس بهتر است این لغات در شرایط مکالمه به ذهن شما سپرده شوند.
داشتن یک آرشیو از لغات و عبارات آلمانی می تواند داشته مهمی در یادگیری زبان آلمانی برای شما عزیزان باشد. ما در این مقاله یک آرشیو کامل از این لغات و اصطلاحات در خدمت شما عزیزان قرار می دهیم تا شما بتوانید در صورت لزوم تنها با یک کلیک به لغت یا عبارت مورد نظر خود در  زبان آلمانی برسید. این مقاله هر روز به صورت کارشناسی شده عبارات و صفات آلمانی جدیدی را در خود جای خواهد داد. اگر به دنبال لغت یا عبارت خاصی هستید می توانید روزانه با ما در این مقاله همراه شوید.

بسیاری زبان آلمانی را به عنوان یک زبان سخت می شناسند و از این افراد تعداد اندکی به سمت زبان آلمانی می روند و شروع به یادگیری این زبان می نمایند. اما بهتر است که بدانید همیشه زبان هایی که افراد کمتری را به سمت خود می کشانند، می توانند زمینه ساز اتفاقات مثبت و بهتری در زمینه های شغلی و کاری شما باشند.
در واقع شما با یادگیری از طریق دوره های آنلاین زبان آلمانی و همچنین شرکت در دوره های آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز، در هر کجای ایران و جهان که هستید و با هر موقعیتی که مواجه اید، می توانید به شکل استاندارد شده و با روش سیستم آموزشی رامیت، این زبان سخت را آسان نموده و در نهایت علاوه بر آموزش زبان آلمانی، به مهارت های یادگیری و عادات مثبتی که در این زمینه نیاز است در کمتر از ۲ ماه، دست پیدا کنید.
هر فردی سبک یادگیری مختص به خود را دارد که اگر تا به حال متوجه این سبک نشده اید، می توانید با مشاوران آموزشی ما به صورت رایگان ارتباط حاصل کرده و در نهایت با شناخت سبک یادگیری تان و همچنین دوره متناسب با شرایط خود، علاوه بر سرعت گرفتن در یادگیری، تجربه ای جدید را به دست بیاورید که در تمامی بخش های زندگی تان مثمر ثمر خواهد بود.
برای این منظور می توانید از دو طریق با کارشناسان ما ارتباط حاصل فرمایید: تکمیل بخش زیر و ارتباط مشاور با شما و یا تماس با شماره ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲. به هر طریق از این روش ها که اقدام نمایید، کارشناسان ما مشاوره های لازم را جهت یافتن مسیری ایده آل تر به شما عزیزان خواهند داد.