همه ما تقریبا می دانیم که حیوان به انگلیسی به معنای Animal است. اما همه حیوانات از لحاظ موقعیت زندگی شبیه به هم نیستند گاها بسیاری از حیوانات در محیط های طبیعی مانند جنگل ها و باغ وحش ها زندگی می کنند و بسیاری از آنها اهلی هستند و در کنار ما انسان ها به راحتی خو گرفته و زندگی می کنند.
Wild Animals
، شامل تمامی حیواناتی می شود که در محیط های طبیعی زندگی می کنند. و Tame Animals، نیز به معنای حیوانات اهلی می باشد.
اما بیایید با هم اسامی حیوانات اهلی و وحشی به انگلیسی را یاد بگیریم:
IELTS7 Banner 01 8

قورباغه : Frog
میمون : Monkey
فیل : Elephant
زرافه : Giraffe
اسب : Horse
راکون : Raccoon
راسو : Skunk
سگ آبی : Beaver
مورچه : Ant

مار : Snake
موش صحرایی : Rat
خرس : Bear
ببر : Tiger
گوساله : Calf
سنجاب : Squirrel
عقاب : Eagle
جغد : Owl
مگس : Fly

شیر : Lion
روباه : Fox
خرس پاندا : Panda
قاطر : Mule
الاغ : Donkey
جوجه تیغی : Porcupine
گورکن : Armadillo
موش کور : Mole
زنبور عسل : Bee

گاو : Cow
گوسفند : Sheep
بره : Lamb
پلنگ : Leopard
بز : Goat
مورچه خوار : Anteater
سوسمار : Crocodile
لاک پشت : Tortoise
پروانه : Butterfly

همستر : Hamster
گربه : Cat
بزغاله : Kid
گورخر : Zebra
خوک : Pig
گوریل : Gorilla
اسب آبی : Hippo
موش آبی : Muskrat
عنکبوت : Spider

سگ : Dog
خرگوش : Rabbit
بچه خوک : Piglet
بوفالو : Buffalo
شتر : Camel
بوزینه : Ape
سگ ماده : Bitch
تمساح : Alligator
کفتار : Hyena

 

آشنایی با اسامی حیوانات در زبان انگلیسی در مراحل مقدماتی آموزش زبان صورت می پذیرد و اصولا کودکان اسامی ساده تر را در مهدها و یا مدارس نیز فرا میگیرند. این بخش از آموزش برای آنها اصولا سرگرم کننده است و اگر دقت کرده باشید اغلب آنها حداقل اسم ۱۰ تا از این حیوانات را بلد هستند.
ما در دوره راکت انگلیسی آموزش اسامی حیوانات را به بازی، شعر و دیدن کارتون های انگلیسی زبان معطوف می کنیم و همین امر در جذاب کردن این موضوع کم بیشتری را می کند. اگرچه کودکان به یادگیری این اسامی بیشتر واکنش نشان می دهند اما بزرگسالان نیز از این بخش به عنوان بخش سرگرم کننده یاد می کنند.
راکت یک دوره ۵۰ روزه است که برای تمامی سنین طراحی گردیده است و شما در هر سطحی از زبان انگلیسی که برخوردار باشید می توانید تنها در ۵۰ جلسه و به صورت نامحدود انگلیسی را فرا بگیرید. در این دوره شما نشانه ای از روش های سنتی یادگیری نخواهید دید و کل دوره با روش سیستم آموزشی رامیت به جلو پیش می رود.
این دوره فوق فشرده را اساتید متخصص راکت پشتیبانی می کنند و البته که به صورت ۲۴ ساعته و به صورت آنلاین می توانید با راهبران خود ارتباط برقرار نموده و از حمایت آنها در این مسیر کوتاه بهره ببرید.
علاوه بر دوره راکت دوره همیاد انگلیسی نیز به صورت خصوصی زبان را به علاقه مندان آموزش می دهد و این خود شما هستید که در انتخاب تعداد جلسات، اساتید و همچینین زمان و ساعت برگزاری کلاس هایتان دخیل هستید. افرادی که در این دوره ثبت نام می کنند می توانند محتوای آموزشی خود را با توجه به سبک یادگیری شان برگزینند و در نتیجه پس از ۵ جلسه در صورت نیاز به تغییر روند و زمان کلاس هایشان بپردازند.
این دوره شکلی جدید از روش های ترمیک آموزش زبان است که به صورت ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای، ۲۰ جلسه ای و… طراحی گردیده است تا شما عزیزان را بر حسب نیاز و موقعیت زمانی آموزش دهد.
البته که آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ۳ ساله، همراه با یادگیری الفبای زبان انگلیسی ، رنگ ها و اسامی حیوانات به انگلیسی می باشد. خوشبختانه آموزشگاه زبان کودکان، به صورت تخصصی یادگیری زبان کودکان را به زبان آموزان خردسال ما آموزش می دهد.
آموزش زبان در سنین پایین
 آینده ای بهتر را برای کودکان ما فراهم می آورد و ما خوشحال هستیم که بتوانیم با ساختن آینده شغلی بهتر، کوکانی آینده دار و شادتر را به جامعه تحویل بدهیم و با سرعت و کیفیت بیشتر مسیری کوتاه تر و کاربردی تر را رقم بزنیم.
در صورت تمایل به ثبت نام و یا کسب مشاوره شما می توانید با پشتیبانان ما از طریق بخش زیر ارتباط حاصل نموده و اطلاعات لازمه را کسب نمایید. مشاوران و کارشناسان اجرایی ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.