بهتر است مقاله خود را با این سخن گرانبها از امام علی (ع) آغاز کنیم؛ هر که در کودکی نیاموزد، در بزرگسالی پیشرفت نمی کند.آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستانی، این روزها به صورت تخصصی به مربیان و اساتید علاقه مند آموزش داده می شود تا کودکان ما بتوانند در محیطی کاملا سرگرم کننده و فارغ از قوانین بزرگ ترها در حین بازی زبان را نیز یاد بگیرند.
آموزش زبان به کودکان همیشه برای ما معلمان و مربیان کاری جذاب و فوق العاده بوده است اما باید به این موضوع اشاره داشت که این کار علاوه بر جذابیت های مختص به خود، به انرژی و خلاقیت بالایی نیز نیاز دارد.
مطمعنا هر قدر روش های تدریس زبان برای کودکان متنوع تر و سرگرم کننده باشد، سرعت یادگیری زبان کودک و میزان علاقه اش به این موضوع بیشتر می شود و در عین حال ما در کار خود نتیجه بهتری را کسب می کنیم.
خوشبختانه یادگیری زبان با ایجاد دوره های کاملا ویژه برای کودکان و به صورت تخصصی، انجام می شود و ما امروزه شاهد پیشرفت زبان آموزان خردسال خود در این زمینه هستیم. در این زمینه باید یادآور شد که موقعیت و محتوای یادگیری برای کودکان باید با بزرگسالان متفاوت بوده و به اقتصای سن آنها طراحی گردد.

IELTS7 Banner 01 8

 

نکاتی که باید در حین تدریس به کودکان به کار برد چیست؟
در ابتدا باید متوجه این باشیم که برای رشد جسمی و ذهنی کودک هیچ چیز مهم تر از بازی و سرگرمی نیست. پس باید برای یک آموزش صحیح کودکمان را از فضای کودکانه دور نکنیم و با ایجاد سرگرمی های ویژه زبان انگلیسی را به یک سرگرمی برای آنها تبدیل نماییم. البته که در این راستا بهره گیری از محتواهای آموزشی جدید و ایجاد شرایطی شاد می توانند هر یک مثمر ثمر باشند.
آموزش زبان انگلیسی برای دبستانی ها بیشتر حول محور یادگیری اعداد انگلیسی، الفبای انگلیسی، رنگ های انگلیسی، اسامی حیوانات به انگلیسی، آشنایی با اعضای خانواده و دوستان، معرفی کوتاهی از خود و یادگیری فصل ها و مباحث مقدماتی زبان است. ما در آکادمی زبان بهین دانش تلاش کرده ایم که آموزش زبان انگلیسی را در دوره های ترمیک و راکت که به صورت آنلاین و فارغ از بحث یادگیری و سختگیری برگزار می شوند ارائه دهیم که برای معرفی این دوره ها می توان آنها را به شکل زیر معرفی نمود:
در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، آموزش زبان به کودکان به دو دوره همیاد انگلیسی و همچنین دوره راکت انگلیسی معرفی می گردد که هر یک با شرایطی کاملا برنامه ریزی شده با اقتضای سن زبان آموزان ارائه می گردند. دوره راکت اگرچه یک دوره فوق فشرده است اما در آموزش زبان به کودکان با روش های کاملا کارشناسی شده طراحی گردیده که کارشناسان و راهبران راکت در این زمینه آموزش های لازمه را کسب نموده اند.
این دوره در ۵۰ جلسه ارائه می گردد و در این مدت زمان کودکان می توانند با اتکا به مهارتها و توانایی های خود و پشتیبانی ۲۴ ساعته راهبران خود علاوه بر آموزش انگلیسی، مهارت های یادگیری را نیز فرا بگیرند. در این دوره مشاوره های لازمه جهت آشنایی با سبک یادگیری به والدین زبان آموز و همچنین زبان آموزان داده می شود.
دوره های خصوصی آموزش زبان انگلیسی نیز تحت دوره های همیاد انگلیسی برای کودکان ارائه می گردد تا والدینی که تمایل به این شکل یادگیری دارند بتوانند به صورت آنلاین فرزندانشان را ثبت نام نمایند. در این دوره در صورت نیاز والدین می توانند اقدام به تغییر اساتید و یا زمان کلاس ها نمایند که این تغییر پس از پنجمین جلسه صورت می پذیر تا والدین و فرزندانشان مدت زمان لازمه را جهت آزمون و خطا کردن داشته باشند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان شما می توانید با پشتیبانان ما ارتباط برقرار نمایید و یا از طریق شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۲۲ تماس حاصل نمایید. تمامی فعالیت های ما در دنیای مجازی در صفحات اینستاگرام، تلگرام و سایت احمدرضا ابراهیمی قابل رویت است و در صورت تمایل به آشنایی با روند کلاس های آنلاین می توانید به قسمت گزارشات کلاس های آنلاین در منوهای اصلی بروید و اطلاعات کامل تر را کسب نمایید.