IELTS7 Banner 01 8

معرفی چند آهنگ انگلیسی برای تقویت زبان می تواند برای اینکه برای شما یک روش یادگیری انگلیسی در منزل باشد، کارساز باشد. بسیاری از ما نیاز به معرفی آهنگ های خوب و پرمعنای انگلیسی جهت فراگیری زبان داریم و اگر با خواننده های انگلیسی زبان نیز آشنا نباشیم نیاز به تحقیق و سرچ اینترنتی داریم.
برای همین منظور ما تلاش داریم که در این مقاله به این موضوع پرداخته و در واقع ترکیب زبان با موسیقی انگلیسی را برای شما قابل دسترس تر نماییم. اگر علاقه مند به این موضوع و این سبک یادگیری هستید، با ما همراه شده تا با معرفی این آهنگ های انگلیسی مسیر سرگرم کننده تری را در یادگیری انگلیس برای شما محیا نماییم.

 

-Ain’t No Reason
این ترانه با ریتمی آرام و ملایم اجرا شده است که برای افرادی که در سطح مقدمات و متوسطه زبان انگلیسی هستند، می تواند به هم کاربردی و هم تاثیرگزار باشد. ترانه Ain’t No Reason با صدای Brett Dennen اجرا شده است و مفهوم عاشقانه این آهنگ شما را قطعا تا پایان ترانه با خود همراه خواهد ساخت. از نکات مهمی که می توان در این ترانه به آن اشاره کرد، مفهوم بسیار زیبای این اثر است که عشق را چاره ساز تمامی مشکلات بشر دانسته و در این باره به خوبی سخن به میان می آید.

– If Everyone Cared
این ترانه بسیار جذاب یک اثر بی نظیر از گروه Nickelback است که با ملودی آرام خود شنونده را در جای خود میخکوب کرده و در نهایت حواس شما را برای دقایقی کاملا به خود معطوف خواهد کرد. کلمات استفاده شده در متن ترانه، در واقع برای افرادی که در سطح مقدماتی و متوسط هستند، بسیار کاربردی است.

– Only you
این ترانه از خواننده معروف سلنا گومز است که بسیاری از ما با صدا و ترانه های بی نظیری که دارد، آشنا هستیم. گومز در سبک های عاشقانه به خوبی عمل کرده و در نهایت برای افرادی که علاقه مند به این سبک ترانه ها هستند، بسیار جذاب نیز خواهد بود. این ترانه برای افراد از سطح مقدماتی تا پیشرفته مفید واقع خواهد شد و شما می توانید در هر سطحی که هستید از شنیدن این ترانه لذت ببرید و با کلمات ساده و کاربری نیز آشنا شوید.

– Can’t stop the feeling
این ترانه از ترانه هایی است که جایزه گرمی را ازآن خود نموده است و با ریتم زیبای خود تا به حال در کشورهای مختلفی دانلود شده است. شما می توانید با گوش دادن به این ترانه با کلمات پرکاربرد در زبان انگلیسی آشنا شده و در نهایت زبان خود را تقویت نمایید.

– Hello
ترانه معروف Hello را تقریبا کمتر کسی است که نشنیده باشد. این ترانه از خواننده معروف ادل است که به شکل ساده اما مفهومی ای درباره یادآوری خود به مخاطب اش بیان شده است. ادل یکی از خواننده های آمریکایی است که با سرعت بسیاری روند پیشرفت خود را طی کرد و در نهایت امروزه کمتر کسی است که با این خواننده و ترانه های بی نظیرش آشنا نباشد.
شما در هر سطحی از زبان که باشید می توانید از شنیدن این ترانه لذت برده و کلمات خوب و کاربردی ای را فرا بگیرید.

– Wherever I Go
این ترانه بسیار زیبا از گروه One Republic است که در ۲۰۱۵ توانستند به شهرت چشم گیری برسند. در واقع شما می توانید با گوش دادن به این آهنگ قوی هم از ترانه لذت ببرید و هم از یادگیری خود.

–  Rockabye
اگر به حقوق و مسائل مادران در کنار یادگیری زبان انگلیسی علاقه مند هستید، قول می دهیم با شنیدن این آهنگ کاملا شگفت زده شوید. Rockabye یک اثر تاثیرگذار از گروه Clean Bandit است که درباره از خودگذشتی مادران به زیبایی ارائه شده است و گوش های بسیاری را به شنیدن خود عادت داده است.

– What about us
یکی از ترانه های زیبای «پینک» است که به خوبی توانسته در جهان ترانه صدا کند. این ترانه لذت یادگیری زبان انگلیسی را برای شما دو چندان خواهد کرد و در نتیجه می توانید در کنار آموزش زبان انگلیسی از مزیت هایی که به شما می دهد، لذت ببرید. موسسات زبان درحال برگزاری  آموزش زبان در دوره های فشرده و فوق فشرده به صورت آنلاین  و حضوری  هستند.

 

برای تمرین انگلیسی آهنگ ها بیش از سایر روش های یادگیری برای سایر افراد از جذابیت برخوردار هستند. شما با گوش دادن به این ترانه ها می توانید علاوه بر سرگرمی و آشنایی با نگارش شعر یا ترانه، با واژگان بیشتر و جملات کاربردی بیشتری آشنا شوید. ترانه ها می توانند در تقویت مهارت مکالمه و نوشتاری شما موثر بوده و البته که در مهارت شنیداری بیشتر از سایرین کاربرد دارد. گوش دادن به این ترانه ها شما را به شنیدن کلمات جدید آشنا و در نتیجه می توانید با این روش در یک مکالمه بهتر عمل نمایید.
تلفظ صحیح آمریکایی بریتانیایی نیز با گوش دادن به مکالمه میسر خواهد شد که بهتر است در وقت های خالی خود به این مهم بپردازید.
در آکادمی زبان بهین دانش، به این موضوع به خوبی پرداخته می شود و علاوه بر معرفی ترانه های با مفهوم، برای کودکان نیز از شعرهای به خصوصی استفاده می شود که محیط کلاس را برای تمامی سنین جذاب تر می کند. در واقع پرداختن به روش های متنوع می تواند شما را در مسیر پیش رو ثابت قدم تر نگه داشته و برای شما ادغامی از تفریح و آموزش را رقم بزند.
در اپ تخصصی بهین دانش نیز به این موضوع به خوبی پرداخته شده است و شما می توانید با دسترسی رایگان به موضوعات متفاوتی دسترسی یافته و قدرت شنیداریتان را تقویت نمایید.
برای آگاهی از دوره ها، انتخاب زبان، مشاوره آموزشی در جهت انتخاب روش متناسب با سبک یادگیری و … می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نموده و یا باکس زیر را تکمیل و منتظر راهبری های اساتید و کارشناسان ما در مسیر  انتخابیتان باشید. مشاوران ما از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه در کنار شما عزیزان هستند.