IELTS7 Banner 01 8

آهنگ انگلیسی شاد برای افرادی مناسب خواهد بود که در مراحل متوسطه و پیشرفته آموزش زبان هستند. اما چرا این موضوع را بیان می کنیم؟ دلیل این موضوع این است که ریتم چنین آهنگ هایی سریع است و در واقع برای افرادی که در سطح مقدماتی هستند شاید برای اینکه نمی توانند به تک تک کلمات واقف شوند، سخت به نظر بیاید.
بهتر است که در هر مرحله ای از یادگیری هستید، با انتخاب درست آهنگ های انگلیسی جهت یادگیری زبان، یادگیری را برای خودتان به امری مهیج و سرگرم کننده تبدیل نمایید. آهنگ های شاد البته که علاوه بر آموزش زبان، می توانند موقعیت شادی را برایتان رقم زده و در نتیجه شما را در فضای سرگرم کننده بهتری قرار بدهند.
گوش دادن به آهنگ های شاد علاوه بر این که گوش شما را به سرعت در شنیدن لغات و عبارات انگلیسی عادت می دهد، برای شما می تواند موقعیتی را فراهم آورد که با تلفظ صحیح کلمات انگلیسی آشنا شده و در نهایت بتوانید به خوبی این کلمات را ادا کنید. حال بهتر است که چند آهنگ شاد انگلیسی را معرفی کنیم و شما نیز به تمرین با این آهنگ ها بپردازید. موافقید؟

 

آهنگ شاد انگلیسی برای یادگیری زبان

۱- Happy children
این ترانه کودکانه در واقع علاوه بر ایجاد فضای شاد برای کودکان، به آنها با ارائه کلمات و جملات ساده زبان را به خوبی آموزش می دهد. شما می توانید برای آموزش کودکانتان از این ترانه به خوبی استفاده کرده و در نهایت یک فضای خوب آموزشی را رقم بزنید.

۲- These little hands
این ترانه نیز از محبوبیت بسزایی در یادگیری زبان انگلیسی برخودار است و بسیاری از آموزشگاه های تخصصی آموزش زبان کودکان، از این ترانه در بخش های متفاوتی جهت آموزش بهره می برند. ترانه علاوه بر شادی ای که ارائه می دهد، با لحنی ساده و زیبا کلمات مناسبی را آموزش می دهد که مطمئنا برای کودکانتان ایجاد علاقه مندی بسیاری خواهد کرد.

 

۳- Dangerous
این آهنگ از خواننده معروف David Guetta است که به عنوان یک دی جی در جهان ترانه شناخته می شود. این ترانه شاد اگر چه ریتم تندی دارد اما می تواند برای تمامی سطوح آموزشی مناسب بوده و در نهایت شما را با انواع کلمات پرکاربرد انگلیسی آشنا نماید. در واقع شما علاوه بر معنی و مفاهیم می توانید با تلفظ این لغات به شکل بهتری آشنا شده و با همخوانی با این خواننده، تلفظ دقیق لغات را تمرین نمایید.

۴- From Zero to Hero
این ترانه نیز جز ترانه های شاد جهت آموزش زبان انگلیسی است که با صدای خواننده معروف Sarah Connor است. این خواننده آلمانی زبان است ولی با آهنگ های انگلیسی خود توانسته در رده خواننده های بین المللی قرار بگیرید و محبوبیت بسزایی را در میان عموم بدست بیاورد.

 

۵- first love
این ترانه با اجرای بینظیر جنیفر لوپز می تواند برای شما دقایق شاد و مهیجی را رقم بزند. شما می توانید با گوش دادن به این ترانه با کلمات متعددی آشنا شده و در نهایت تلفظ صحیح آنها را تمرین نمایید. جنیفر یک خواننده لاتین زبان است که توانسته است با همکاری های متعدد خود با خواننده های مختلف، در سایر کشورها محبوبیت بسزایی داشته باشد و کمتر کسی را خواهید دید که با صدا و ترانه های این خواننده آشنا نباشند.

۶- ring my bells
این آهنگ فوق العاده زیبا یکی از اثرهای معروف انریکه ایگلسیاس است که شما می توانید این ترانه را با اجرای مهیج انریکه نیز ببینید و در نهایت با کلمات متعددی در زبان انگلیسی آشنا شوید. این آهنگ از پر فروش ترین آهنگ های انریکه محسوب می شود که هنوز هم بعد از چند سال اجرا از محبوبیت بسزایی برخوردار است.

۷- bailando
بایلاندو نیز از ترانه های بی نظیر انریکه است که در دو ورژن انگلیسی و اسپانیایی در بازار ترانه ارائه شده است و در نهایت توانسته است تا به امروز هنوز محبوبیت خود را حفظ کند. به شما این تضمین را خواهیم داد که شما بعد از شنیدن این ترانه به خوبی با لغات و عبارات انگلیسی ای که در آن موجود است، آشنا خواهید شد.

۸- crazy in love ترانه
«دیوانه در عشق» از بیانسه، از ترانه های فوق العاده این خواننده بزرگ است که می توانید در عین حالی که با کلمات و عبارات انگلیسی با تلفظ بیانسته لذت ببرید، در واقع از اجرای فوق العاده او نیز برای ایجاد محیطی شاد، بهره ببرید.

 

۹- One Love
«فقط عشق» ترانه این سراسر عاشقانه و شاد است که با اجرای فوق العاده گروه Blue می تواند برای شما عزیزان بخش ایده آلی را نیز رقم بزند. این ترانه برای زبان آموزانی که در سطوح پیشرفته و یا متوسطه در زبان انگلیسی هستند، مناسب است و می تواند تمرین خوبی برای یادگیری هر چه بهتر این عزیزان باشد.

۱۰-last friday night
این ترانه از کیتی پری است که به یک آهنگ پر انرژی در میان عموم شناخته شده است. «جمعه شب گذشته» با اجرای زیبا و فوق العاده این خواننده فانتری انگلیسی زبان می تواند دقایق شادی برای شما عزیزان رقم زده و در نهایت برای یادگیری انگلیسی موقعیت شادی را فراهم بیاورد.

 

خواننده های فوق العاده انگلیسی زبان وجود دارند که شما می توانید با علاقه مندی که به این خواننده ها دارید به آموزش انگلیسی نیز بپردازید و مسیر یادگیری را سریع تر بپیمایید. اگر بتوانید از این روش ها در سرگرم کننده تر کردن آموزش استفاده کنید، در واقع خواهید توانست به شکل بهتری انگلیسی را فرا بگیرید و هر کلمه یا عبارتی را که فرا می گیرد در حافظه بلندمدتان ثبت نمایید.یادگیری آنلاین زبان انگلیسی علاوه بر این که به اساتید خوب نیاز دارد، به تلاش و جدیت شما نیز بستگی دارد و شما باید بپزیرید که برای اینکه بتوانید از یادگیری خود لذت ببرید، باید برای حفظ انگیزه تان از روش های سرگرم کننده و متنوع استفاده کنید.
استفاده درست از این روش ها می تواند برای شما عزیزان یک برگ برنده محسوب شود که شما را در مدت کمتری به جایگاهی که دوست دارید، برساند. اگر برای یادگیری زبان زمان محدودی دارید می توانید علاوه بر شرکت در دوره های راکت انگلیسی، با روش های یادگیری زبان در منزل مانند آموزش زبان با آهنگ به تمرین روزانه پرداخته و در نتیجه تنها با صرف ۲ ماه به جای ۲ سال، خودتان را به سطح پیشرفته آموزش زبان انگلیسی برسایند.
برای این منظور می توانید از کارشناسان مشاور ما بهره برده و با ثبت مشخصات خود در بخش زیر، علاوه بر مشاوره رایگان از پشتیبانی و حمایت این عزیزان نیز در طول مسیر یادگیری تان، استفاده نمایید.