IELTS7 Banner 01 8

تست زبان انگلیسی به صورت آنلاین، این روزها از روش های محبوب کاربران اینترنت و همچنین دانش آموزان و دانشجویان کنکور است. با آنلاین شدن تمامی بخش ها و البته آموزش، این روش نیز علاقه مندان ویژه خود را بدست آورده است و در نهایت شما می توانید در هر موقعیت و شرایطی که هستید، تنها با یک کلیک ساده، تعیین سطح کرده و در نهایت با آگاهی کامل از سطح زبان خود در دوره های دلخواهتان شرکت نمایید.
البته که این تست تنها مربوط به تعیین سطح نشده و زبان آموزان و یا علاقه مندان به زبان می توانند روزانه از طریق اپلیکیشن های خاص، به تست زنی در بخش های مختلف زبان پرداخته و در نهایت یک تمرین سرگرم کننده برای خود در طول روز رقم بزنند. در این روش شما می توانید از جنبه های مثتب اینترنت اسفاده کرده و در نهایت مهارت خود را نیز در تمامی بخش های اصلی یادگیری زبان، افزایش دهید.
ما در این مقاله به این موضوع بیشتر می پردازیم تا اگر شما جز افرادی هستید که از این روش تا به حال استفاده نکرده اید، براحتی از روش بهره مثبت ببرید.
اصولا در آزمون تعیین سطح به صورت آنلاین، برای زبان آموزان یک زمان مشخص در نظر گرفته می شود و به سه مهارت اصلی زبان انگلیسی پرداخته می شود. این سه مهارت شامل:

 

– مهارت خواندن در زبان انگلیسی
مهارت خواندن در تمامی زبان ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. به این مهارت در زبان انگلیسی Reading گفته می شود. شما برای تقویت این مهارت می توایند از خواندن کتاب های زبان اصلی با توجه به سطح خود بپردازید. این کتاب ها در تمامی کتاب فروشی های معتبر و همچنین آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی، موجود است و کافی است که شما از سطح زبانی خود مطلع بوده و در نهایت از متصدی این بخش تقاضای کتاب کنید.
البته که بهتر است در انتخاب کتاب به علاقه تان نیز دقت کنید، اگر به شعر علاقه مند هستید از کتاب های شعر انگلیسی استفاده کنید، اگر به رمان علاقه مند هستید و در سطح مقدماتی آموزش زبان انگلیسی بسر می برید، از داستان های کوتاه استفاده کرده و در نهایت با یک داستان زیبا و یادگیری همزمان انگلیسی، همراه شوید.
البته که کتاب ها در ژانرها و تخصص های مختلف وجود دارند تا علاقه مندان به ورزش، آشپزی و یا هنر نیز به صورت تخصصی به یادگیری هر دو علاقه شان در کنار هم بپردازند. شما همچنین برای تقویت این مهارت می توانید به خواندن وب سایت های انگلیسی زبان و یا مجلات انگلیسی نیز مبادرت بورزید.
مهارت خواندن به شما این توانایی را خواهد داد که بتوانید به خوبی از عهده بخش درک مطلب برآمده و در نهایت در این مرحله نیز به خوبی عمل نمایید. این مهارت شما را  به مرور با بخش های لذت بخش دیگری نیز آشنا خواهد کرد و برای اهمیت آن همین کافی است که به این نکته اشاره کنیم که اگر در زبان فارسی شما توانایی خواندن نداشتید، چه بر سرتان می آمد؟!

 

– مهارت نوشتن زبان انگلیسی
مهارت نوشتن نیز یکی دیگر از مهارت های اصلی در یادگیری و آموزش زبان انگلیسی است که برای تقویت این موضوع شما باید به گرامر انگلیسی مسلط بوده و در نهایت اهمیت یادگیری املای انگلیسی را نیز فراموش نکنید. البته که تسلط شما در نگارش انگلیسی نیز حائز اهمیت بوده و اگر به این موضوعات در کنار هم بپردازید، خواهید دید که پس از زمان اندکی شما می توانید مانند یک فرد نیتیو عمل کرده و در نهایت علاوه بر اینکه به پیچ و خم های انگلیسی آشنا می شوید می توانید مهارت نویسندگی خود را در انگلیسی نیز تقویت نمایید. این مهارت می تواند برای شما یک دستاورد محسوب شود و زمینه های شغلی متعددی را برایتان رقم بزند. در واقع شما را در مترجمی، نویسندگی، خبرنگاری و روزنامه نگاری نیز به یک فرد متخصص تبدیل می نماید که می توانید آینده درخشانی را پیش رویتان ببینید. برای تقویت این مهارت سعی کنید روزانه به نوشتن بپردازید. این نوشتن می تواند با روزانه نویسی و خاطره نویسی شما همراه باشد و یا یک گفتگوی ساده با دوستان و همکلاسی هایتان! سخت نگیرید؛ برای تقویت این مهارت بهتر است که حتی لیست خریدتان را به انگلیسی نوشته و در نهایت تلاش کنید که انگلیسی را وارد زندگی واقعی تان کنید و از داشتن مهارتتان و استفاده از آن، لذت ببرید.

 

– مهارت شنیداری در زبان انگلیسی
مهارت شنیداری به زبان انگلیسی به listening نیز معروف است. در نهایت در بسیاری از آموزشگاه های معتبر، از همان ابتدا این مهارت به خوبی توضیح داده می شود و از زبان آموزان خواسته می شود که با درک اهمیت این موضوع سعی در تقویت مهارت لیسنینگ انگلیسی خود نمایند. این مهارت با شنیدن اخبار و یا داستان های صوتی برای شما کسب خواهد شد و شما می توانید از پادکست ها در زمینه های متفاوت نیز، در تقویت این مهارت بهره ببرید. پادکست های انگلیسی از روش های محبوب یادگیری انگلیسی محسوب می شود که در دنیای امروزی بیش از سایر روش های جایگاه ثابتی را کسب کرده است. پادکست ها با صدای دلنشین یک گوینده و در نهایت خواندن بخشی از یک کتاب و روایت یک داستان واقعی، شما را به دنیایی شگفت انگیز برده و در نهایت با غرق شدن در موضوع، شما زبان را به یک روش سرگرم کننده یاد خواهید گرفت. در آزمون تعیین سطح شما با یک آزمون ۲۵ الی ۳۰ سواله آشنا می شوید که در این آزمون کافی است که بر استرس خود غلبه نموده و در نهایت با مدیریت حواس خود به بررسی مهارت هایتان بپردازید.

 

البته که این آزمون علاوه بر بخش نوشتاری و مصاحبه کتبی، یک مصاحبه حضوری وجود دارد که در شکل غیرحضوری آن مهارت مکالمه شما نیز به روش آنلاین برگزار می شود و شما می توانید این بخش خود را نیز مورد بررسی و سنجش قرار دهید. اگر شما عزیزان در گذشته در دوره های آموزش زبان انگلیسی شرکت نموده اید و امروز می خواهید به صورت آنلاین سطح امروزی خود را بررسی کنید، می توانید در گزینه هایی که برای این منظور وجود دارد با توجه به دوره ای که شرکت کرده اید، آزمون آنلاین سطح مقدماتی زبان انگلیسی و یا سطح متوسطه و یا پیشرفته را تعیین کرده و در نهایت با نتیجه ای که بدست می آورید، ببینید که می توانید در سطح بالاتری به یادگیری بپردازید و یا نیاز دارید که در همان سطح قبلی خود به شکل فشرده و یا ترمیک به یادگیری بپردازید.دوره های آموزش آنلاین انگلیسی نیز برای همین منظور در تمامی سطوح و رده های سنی تهیه دیده شده است، تا شما عزیزان در هر جای دنیا که هستید و با هر موقعیت و شرایطی که هستید، به یادگیری آنلاین انگلیسی پرداخته و در نهایت با جدیت و تلاش خود، به نتیجه دلخواهتان برسید.
امروزه موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، با دوره راکت انگلیسی خود، همه را شگفت زده کرده و در نهایت با روش سیستم آموزشی رامیت  این رشته را برای متقاضیان یادگیری انگلیسی به روشی سرگرم کننده تر و هدفمندتر تبدیل نموده است. اساتید در این دوره تنها نقش راهبر را بر عهده دارند و البته علاوه بر روش های یادگیری، به متقاضیان روشهای غلبه بر استرس، تکیه بر مهارت ها و توانایی و عوامل مهم این چنینی را یاد خواهند داد.