IELTS7 Banner 01 8

اصفهان گردی به چینی! اصفهان سالانه توریست های بسیاری را به سمت خود سوق می دهد و از لحاظ گردشگر در میان ده شهر اول ایران قرار دارد. این شهر زیبا، از لحاظ تاریخی آثار بی نظیری را در خود جای داده است و بدون شک که یکی از فوق العاده ترین شهرسازی ها را دارد.
شهر اصفهان با ادغام بهترین خصوصیات شهر و همچنین روستاها در کنار هم، تمامی هر آنچه را که شما بخواهید، در خود جای داده است. در وصف آن همین بس، که شما می  توانید در سراسر اصفهان، مناظر بی نظیر و بکری را ببینید که با مادی ها و رودخانه زاینده رود، فضای زیبای یک منطقه بکر را برایتان رقم زده است و در عین حال نیز با انواع مراکز خرید، مراکز بازی، تسهیلات و امکانات ویژه شهرسازی، رفت و آمد آسان و… گویای هر آنچه خواهد بود که یک شهر باید داشته باشد.
رفت و آمد در سراسر اصفهان را با حداکثر زمان نیم ساعت می توانید تجربه کنید و این خود گویای شهرسازی قوی این کلانشهر زیبا است. در واقع سراسر اصفهان، با بزرگراه ها مسیر رفت و آمد را آسان نموده است و توریست ها و گردشگران می توانند در طول یک روز، به بیشتر مکان های دیدنی این شهر بروند و از زمان مسافرت خود حداکثر بهره را ببرند.

 

伊斯法罕中文之旅!伊斯法罕(Isfahan)每年吸引许多游客,就旅游业而言,它是伊朗十大城市之一。这个美丽的城市历来都有独特的历史遗迹,无疑是最不寻常的城市建筑之一。 伊斯法罕(Isfahan)市将城市和乡村的最佳特色融合在一起,可满足您的所有需求。可以说,您可以在伊斯法罕(Isfahan)上看到独特而原始的景观,其中包括材料和Zayandehrud河,原始区域的美丽氛围以及与此同时的各种购物中心,游戏中心,特殊设施和城市规划设施,便捷的交通等将告诉您城市应该具备的一切。 您最多可以在半个小时的时间内体验到整个伊斯法罕的通勤,这表明了这座美丽大都市的强大城市规划。实际上,整个伊斯法罕(Isfahan)以及高速公路使旅行路线变得更加轻松,游客和游客可以在一天之内到达城市的大部分景点,并充分利用他们的旅行时间

 

میدان نقش جهان

میدان نقش جهان، از مناطق فوق العاده اصفهان است که بخش اعظمی از تاریخ این شهر را برای شما عزیزان به نمایش می گذارد. این میدان در زمان صفویان احداث شد و از آن زمان تا کنون، استفاده های متعددی از این مکان منحصر به فرد شده است. در واقع دور تا دور این میدان را حجره های زیبایی تشکیل داده اند، که هر کدام در شکل امروزی، به مرکز خریدی جهت هنرهای دست هنرمندان اصفهانی، از جمله ترمه، منبت کاری، مسگری، سفاگری، قلمزنی، فیروزه کوبی و… هستند.
این شهر زیبا از گذشته تا کنون، مرکز زندگی هنرمندان ایرانی بوده و هست و شما می توانید در یک بازدید کوتاه به بیشتر این هنرها دست یابید. در میدان نقش جهان اماکن تاریخی بسیاری از جمله، عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، بازار قیصریه و… وجود دارند و تعدادی از حمام های قدیمی و آثار نهان در بخش خرید این میدان بزرگ نیز، اگرچه تغییر ماهیت داده اند و بخشی به رستوران های سنتی و بخشی به موزه تبدیل شده اند، اما همچنان ماهیت اصلی خود را حفظ کرده و شما می توانید به معماری اصیل ایرانی در این مکان دست یابید.
شب های میدان نقش جهان فوق العاده است و اگر علاقه مند به سفری به گذشته هستید، می توانید سوار دشکه شده و در چشم بهم زدنی، کل این مکان تاریخی را ببینید. البته که در این منطقه، می توانید غذاهای های سنتی (بریانی، خورشت ماست) اصفهان را امتحان کنید و سوغاتی های اصیل (گز، انواع شیرینی ها و صنایع دستی) این شهر زیبا را برای دوستان و آشنایان خود، به عنوان هدیه، تهیه نمایید.

 

纳格什·贾汉广场(Naghsh Jahan Square)是伊斯法罕(Isfahan)的非凡地区之一,向亲爱的人们展示了这座城市的大部分历史。这个广场建于萨法维德时期,从那时起,这个独特地方就被多次使用。实际上,在这个广场周围,已经形成了漂亮的房间,每个房间都以目前的形式变成了伊斯法罕尼艺术家手工艺品的购物中心,包括羊绒,木雕,铜匠,硬化,雕刻,绿松石绘画等。是。 从过去到现在,这座美丽的城市一直是伊朗艺术家的生活中心,您可以在短时间内参观其中的大多数艺术。在Naghsh Jahan广场上,有许多历史古迹,例如Aali Qapo,Sheikh Lotfollah清真寺,Qaisaria集市等。在这个大型广场的购买区,有一些旧浴场和隐藏的文物,尽管它们改变了它们的性质和部分它们已成为传统的餐厅和部分博物馆,但仍保留其原始性质,您可以在此找到原始的伊朗建筑。 Naghsh-e Jahan广场的夜晚是美好的夜晚,如果您对过去的旅行感兴趣,您可以漫步一下,一眼就能看到整个历史悠久的地方。当然,在这个地区,您可以将伊斯法罕的传统菜肴(Briani,我们的炖菜)和这座美丽城市的原始纪念品(姜黄,各种糖果和手工艺品)作为礼物送给您的朋友和熟人。做

 

عمارت هشت بهشت

عمارت هشت بهشت یکی از آثار با شکوه تاریخ ایران است که در دوران صفویان احداث شد و زیبایی آن به حدی است که تا به امروز نیز چشمان بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. این از دو طبقه مجزا ساخته شده است که در وسط یک باغ قرار دارد.
در پیشینه این عمارت آمده است، که این مکان جهت محل زندگی سوگلی های شاه آن زمان به آنها داده شده است. البته که اگر از این بخش ها بگذریم، باید بگوییم که معماری چشمگیر آن و مقرنس کاری های بی نظیر این عمارت، چشم همگان را به خود خیره و تاکنون نیز از جذابیت بیشتری نسبت به معماری های امروزی برخوردار است. در واقع در آن سال ها نه خبری از ماشین آلات بود و نه لوازم معماری! هر آنچه بود کار دست بود و هنر ایرانی.

 

Hasht Behesht大厦是伊朗历史上最宏伟的古迹之一,建于萨法维德时代,其美景是如此之大,以至于吸引了当今的目光。它由花园中间的两个独立楼层组成。 在这座豪宅的背景下,据说这个地方是给当时的国王送葬者的住所。当然,如果超出这些范围,则必须说,其令人印象深刻的建筑和这座豪宅独特的Mogharnas作品令人眼花azz乱,并且比今天的建筑更具吸引力。实际上,在那些年里,没有机器或建筑用品的消息!一切都是手工制作和伊朗艺术。

 

باغ چهل ستون

«چهل ستون» در دوران شاه عباس اول، احداث شد و با زیبایی منحصر به فرد خود، نمایی با شکوه از آینه کاری، کاشی کاری و نقاشی ایرانی را رقم زده است. فوق العاده ترین بخش این عمارت، ستون های قدرتمند و زیبای آن، ۴ شیر سنگی و تالار آینه آن است.
علاوه بر این زیبایی ها، بخش های زیبای دیگری از جمله طلاکاری های موجود در سالن شاهی و تصاویر نقاشی شده از شاه عباس اول، شاه عباس دوم، شاه اسماعیل اول و دوم و همچنین شاه تهماسب است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده اند.

 

“四十专栏”建于莎阿巴斯一世统治时期,并以其独特的美感创造出伊朗镜面,瓷砖和绘画的壮丽景色。 这座豪宅最特别的部分是其强大而美丽的圆柱,۴头石狮和其镜厅。 除了这些美丽之外,还有其他美丽的部分,例如王室中的金匠和Shah Abbas I,Shah Abbas II,Shah Ismail I和II以及Shah Tahmasb的彩绘画,引起了很多关注。 。

 

منارجنبان

منارجنبان در ابتدا در یکی از شهرهای اصفهان یعنی خمینی شهر واقع شده بود که در سال ۶۲ به اصفهان ملحق و در حال حاضر این اثر با شکوه در خیابان آتشگاه قرار دارد. در این مکان مقبره یکی از عرفای ایرانی به نام «عمو عبدالله کارلادانی» وجود دارد که در طی فصل های سال، گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب می کند.
از ویژگی های منحصر به فرد این اثر تاریخی، مناره هایی است که با تکان دادن یکی، سایر آنها نیز به حرکت در می آیند. به کار بردن کاشی های فیروزه ای در این اثر، بر زیبایی آن افزوده و در حقیقت نمایی از اصفهان و تاریخ قدمت دار این شهر را به رخ می کشاند. منارجنبان در سال ۱۳۲۱ شمسی به ثبت ملی در آمد و تا کنون نتوانسته اند به راز ساخت این معماری با شکوه پی ببرند.

 

Minarjanban最初位于伊斯法罕(Isfahan)的城市之一,霍梅尼·沙尔(Khomeini Shahr),该城市于۱۳۶۲年加入伊斯法罕(Isfahan),现在,这座宏伟的作品位于Atashgah街。这个地方有一个名为“阿卜杜拉·卡拉达尼叔叔”的伊朗神秘主义者的墓穴,在这个季节吸引了许多游客。 这座纪念碑的独特特征之一是宣礼塔,宣礼塔通过摇动而相互移动。在此作品中使用绿松石砖增加了它的美感,实际上展示了伊斯法罕的景色和这座城市的古代历史。宣礼塔是在公元۱۳۲۱年在全国注册的,到目前为止,他们还没有发现建造这种宏伟建筑的秘密。

 

سی و سه پل

«سی و سه پل» دارای ۳۳ دهانه است که نمای زیبای آنها در شب و افتادن نقش آنها روی رودخانه زاینده رود، بسیار دیدنی هستند. قدمت این اثر تاریخی به سال ۱۰۰۸ می رسد و مربوط به دوران شاه عباس صفوی است. سی و سه پل در طول شبانه روز، محل اجتماع ایرانیان است و بسیاری از این پل جهت کوتاه کردن شمال و جنوب اصفهان استفاده کرده و به پیاده روی روی سطح آن می پردازند.

 

“ ۳۳座桥”有۳۳个开口,夜晚的美丽景色十分壮观,其作用落在Zayandehrud河上。 这座历史古迹可以追溯到۱۰۰۸年,可以追溯到Shah Abbas Safavid的时代。 ۳۳座桥梁是白天和黑夜伊朗人的聚集地,许多人使用这座桥梁来缩短伊斯法罕的南北和在其表面行走。

 

صحبت کردن درباره اصفهان به زبان چینی می تواند به بخش خوشایند در یادگیری زبان چینی، تبدیل شود. در واقع اینکه بتوانید بخشی از شهر خود را به سایرین با فرهنگ و زبان های مختلف بشناسانید، به کاربردی کردن مهارت جدیدتان کمک بسزایی خواهد کرد.
در این راستا اغلب اساتید برای زبان آموزانشان فعالیت های این چنینی تهیه می بینند تا با واقعی سازی آموزش زبان چینی یک فعالیت سرگرم کننده را برای آنها نیز رقم بزنند. این روش بیشتر در دوره های راکت چینی مورد استفاده قرار می گیرد و از زبان آموزان خواسته می شود تا به تحقیق و تفحص پرداخته و بنویسند و صحبت کنند.
راکت زبان چینی یک دوره فشرده آموزش زبان چینی است که در واقع در مدت زمان دو ماهه علاوه بر اینکه شما را به زبان چینی مسلط می نماید، با روش های راهبرانه اساتید، از شما می خواهند که با تکیه بر توانایی هایتان، بیشترین بخش یادگیری تان را خود به دست بگیرید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره ها و دوره آموزش آنلاین زبان چینی و همچنین تاریخ شروع ترم جدید، می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره تماس بالا و یا ثبت مشخصاتتان در بخش زیر، ارتباط حاصل نموده و با آگاهی کامل در این مسیر قدم بردارید.