IELTS7 Banner 01 8

«چگونه به زبان روسی با تلفن صحبت کنیم؟» این مقاله برای همین منظور تهیه شده است تا اگر شما نیز با این سوال مواجه شدید و یا برای خودتان این سوال پیش آمد، بتوانید در کنار آموزش های اساتید مربوطه، آموزشی کوتاه در این باره داشته و گذری بر موضوعات سرگرم کننده نیز داشته باشید.
در واقع نمی توان از این موضوع چشم پوشی کرد و یا از آن به عنوان یک موضوع مهم یاد نکرد. بهتر است که برای یادگیری اصولی زبان روسی، خودتان را آماده هر موقعیتی کرده و با ایجاد فضاهای جدید، چالش هایی جهت تقویت مهارت هایتان برای خود رقم بزنید.
هر موضوعی در زبان روسی، پر اهمیت است و هیچ موضوعی بر سایر موضوعات دیگر، اولویت ندارد. اما باید توجه داشت که چگونگی صحبت کردن با تلفن به زبان روسی، در جهت تقویت مکالمه روسی حرکت می کند و شما بعد از آشنایی پیدا کردن با کلمات و عبارات مربوط به این نوع مکالمه، تنها با تمرین است که در این بخش قدرتمند خواهید شد.
در این جهت ما با اپلیکیشن ARE مسیر فراگیری شما را بیش از پیش هموار ساخته ایم و علاوه بر دوره های آموزش آنلاین زبان روسی از  جمله دوره آموزش زبان روسی در ۵۰ روز و دوره های همیاد، با این اپ می  توانید با سرعت بیشتر و البته کیفیتی ملموس تر، این مسیر را طی و در گروه هایی که برای همین منظور تهیه شده اند، به چت و مکالمه روسی در تمامی ژانرها بپردازید.
با ما همراه باشید با عباراتی که در مکالمات تلفنی مورد استفاده قرار می گیرند…

 

بگذارید با عباراتی شروع کنیم که در انواع مکالمات روسی به کار برده می شوند و از پرکاربردترین عبارات ممکن هستند.

Доброе утро  = صبح بخیر

Добрый вечер = عصر بخیر

Добрый день = ظهر بخیر

спокойной ночи = شب بخیر

!Здравствуйте = سلام

?Как тебя зовут = اسم شما چیست؟

…Меня зовут = اسم من… است.

.Спасибо = متشکرم

.Прошу прощения = متاسفم

.Пожалуйста = لطفا!

.Не за что = خواهش می کنم.

.Извините = ببخشید/ غذرخواهی می کنم

Привет = سلام غیررسمی

Пока = خداحافظی غیررسمی

До свидания  = خداحافظی رسمی

حال وقت آن است که به یک سری لغات و عباراتی اشاره داشته باشیم که مختص به مکالمات تلفنی در زبان روسی هستند؛ موافقید؟

Привет => الو معمول که به معنی سلام نیز هست.

?Я Марьям. Могу я поговорить с Эми = مریم هستم. می توانم با امی صحبت کنم؟

?Они дома = ماری خانه هست؟

подождите = لطفا منتظر بمانید.

?Я Мари. Кто со мной разговаривает = من ماری هستم. چه کسی با من صحبت می کند؟

?Извините, почта ببخشید اداره پست؟

.Прости, Мари не дома = متاسفم، ماری خانه نیست.

 

آموزش زبان روسی، در دنیای امروزی برای بسیاری از ما به یک هدف مهم تبدیل شده است. کشور روسیه به دلیل موقعیتی که در زمینه های سیاسی، اقتصادی و یا تجاری دارد، از زبان هایی محسوب می شود که بسیاری به یادگیری آن اقدام می نمایند و البته که تصمیم درستی را هم گرفته اند.
این زبان شاید در بسیاری از آموزشگاه های زبان های خارجه آموزش داده نشود، اما قطعا در آموزشگاه هایی که به آموزش آن اقدام نموده اند، به شکل ایده آلی آموزش داده می شود چرا که روسی یک زبان خاص است و بسیاری از اساتید به همین منظور از اساتید کارکشته و کاربلد در این زمینه بهره می برند.
آموزش زبان روسی با آموزش آنلاین زبان روسی دو تخصص خاص هستند که اساتید آکادمی زبان بهین دانش، برای آموزش آنلاین به صورت تخصصی دوره های ویژه این کار را می گذرانند. احمدرضا ابراهیمی با نظارت مستقیم خود و چالش های گوناگونی که برای آنها تهیه می بیند از آنها افرادی راهبر می سازد که آموزش را به شکل نوین و با سیستم آموزشی رامیت، نهادینه سازند.
راهبران ما علاوه بر آموزش در کلاس های غیرحضوری خود با پشتیبانی های تمام وقت زبان آموزانشان در اپ ARE شرایطی را برای زبان آموزان رقم می زنند تا در محیطی واقعی با پارتنرهای روسی خود به مکالمه پرداخته و در نهایت در گروه هایی که به صورت رایگان عضو می شوند به تقویت تمامی مهارت های اصلی در یادگیری زبان روسی بپردازند.
این اپ ویژه زبان آموزان بهین دانش است و به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می گیرد و قابل نصب بر روی تمامی گوشی های همراه است که به صورت گروهی و خصوصی از زبان آموزان حمایت می کند. البته که حمایت های این اپ از طریق ربات نیست و شما با یک انسان در آنور گوشی خود در ارتباط هستید که می توانید با فضایی واقعی به رفع اشکال و تمرین با این عزیزان بپردازید.
در واقع ما نه تنها با دوره های غیرحضوری خود دو زبانه شدن تمامی فارسی زبانان را به یک رویای کاملا دست یافتنی تبدیل نموده ایم بلکه در زمان های خارج از کلاس ها نیز با اپ ARE این رویا را در کوتاه ترین زمان ممکن ساخته ایم که پس از زمانی کوتاه می توانید با شگفتی ای که از جدیت خودتان نیز حاصل شده است، زبان روسی را مانند یک فرد نیتیو به نمایش بگذارید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب زبان یا دوره مرتبط با شرایط خود شما می توانید با تکیمل بخش زیر با مشاوران ما ارتباط حاصل کرده و در نهایت مشاوره های لازم را کسب نمایید.