توضیحات برای عکس ثبت نشده

در این مقاله قرار است که به یک سوال جالب، پاسخ بدهیم:
کلمه “News” جمع است یا مفرد؟
در مورد این کلمه باید از فعل “is” استفاده کرد یا “are” ؟ کلمه “News” در انگلیسی مفرد و غیرقابل شمارش در نظر گرفته می شود.
پس برای آن از حالت مفرد افعال مثل “is” و یا “was” استفاده می کنیم. برای مثال:

.the news is on channel ۵
.the news was surprising

 

ولی یک اشتباه رایج تر گفتن “a news” هست. در صورتی که برای افعال غیرقابل شمارش مجاز به استفاده از “a” یا “an” نخواهیم بود.
پس دقت داشته باشید که هیچوقت نمی توانیم بگوییم:
.I heard a good news
شکل درست آن را می توان در جمله زیر یافت:
.I heard some good news
خب حالا سوالی که پیش می آید این است که اگر کلمه “News” مفرد و غیرقابل شمارش است چطور می توانیم آن را به صورت جمع استفاده کنیم و راجب بیش از یک “News” صحبت کنیم؟
در حقیقت جواب این است که قبل از کلمه “News” می توانیم از کلمه های “bit” یا “piece” استفاده کنیم و این کلمه را جمع ببندیم. برای مثال:
“I have three pieces/bits of bad news for you”
همچنین می توانیم از عبارات “items of news” یا “news stories” نیز استفاده کنیم.
عبارت “news stories” اغلب در مواردی به کار می رود که در تلویزیون مشاهده شده یا در روزنامه و مجله خوانده شده باشد.
در نهایت هیچوقت نمی توانید بگویی “many news” چرا که کلمه “many” همواره در مورد اسامی شمارش پذیر بکار می رود. در عوض می توانیم از کلمات “much” یا “a lot of / lots of” استفاده کنیم.
برای مثال:
“there wasn’t much news over the weekend”
“I have lots of news to tell you”
خب فهمیدیم کلمه “News” مفرد و غیرقابل شمارش است، پس باید حواسمان باشد که هیچوقت نگوییم “a news” و در عوض بگوییم “some news”یادگیری زبان سخت نیست؛ البته اگر به این نکات ریز اما مهم توجه داشته باشیم. آموزش زبان انگلیسی، می تواند راهی تازه را برای هر کدام از ما باز کند و موقعیت های جدید شغلی و تحصیلی بسزایی را برای ما رقم بزند. این راه جدید می تواند دستیابی به یک شغل خوب یا ادامه تحصیل در یک دانشگاه معتبر باشد.
البته که یادگیری زبان به صورت خودآموز نمی تواند فکر درستی باشد چرا که تجربه ثابت کرده است که افرادی که به صورت خودآموز زبان را فرا می گیرند یا پس از مدتی خسته می شوند و یا با سرعت کمی مسیر یادگیری را طی می نمایند. در این زمینه با آگاهی داشتن از نیازهای خود و شرایطی که در آن قرار گرفته اید می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
ما در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی برای این موضوع به صورت رایگان مشاوره های لازمه را برای زبان آموزان ایجاد نموده ایم تا بتوانند با بهره گیری از تجربه های متخصصین این دوره بهترین انتخاب را داشته باشند. انتخاب دوره علاوه بر موقعیت شغلی و یا تحصیلی به سبک یادگیری شما نیز بستگی دارد که در دوره های آموزش آنلاین زبان در همان ابتدای راه به خوبی به این موضوع پرداخته می شود.
آموزش آنلاین زبان انگلیسی با همراهی دو دوره منحصر به فرد آموزش راکت انگلیسی و همچنین دوره همیاد، توانسته است بخش اعظمی از مسیر را تحت شعاع قرار داده و این مسیر را با کیفیت و سرعت بیشتری محیا نماید. در دوره راکت که یک دوره فوق فشرده است شما می توانید به صورت کاملا آنلاین و تنها در ۵۰ جلسه زبان انگلیسی را به صورت دلخواهتان فرا بگیرید.
این دوره از شگفتی های آموزش زبان است که امروزه توجه بسیاری از کارشناسان زبان را نیز به خود جلب نموده است و ما شاهد این هستیم که بسیاری از اساتید درخواست گذراندن دوره های تربیت مدرس راکت نیز هستند که این امکان نیز برای تمامی آنها فراهم آمده است.
راکت دارای پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته است و همچنین با ۵۰ جلسه کاملا خصوصی شما را در کمترین زمان ممکن به سطح قابل قبولی در یادگیری می رساند. دوره همیاد نیز از دیگر دوره های ما است که شکلی نوین از آموزش به صورت ترمیک را ارائه داده است. در این دوره زبان آموزان می توانند با انتخاب استاد، انتخاب زمان و روز کلاس ها، انتخاب محتوای آموزشی و همچنین انتخاب تعداد جلسات لازمه در پیشبرد مسیر یادگیری خود دخیل باشند.

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این دوره ها گزارش دوره های آموزش زبان را مطالعه نموده و یا با با ارتباط با پشتیبانان و کارشناسان ما اطلاعات لازم را کسب نمایید. کارشناسان ما به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از ابتدای اقدام به ثبت نام و تا پایان دوره مربوطه مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار می دهند.

راه های ارتباطی با ما:
– ثبت مشخصات خود در بخش زیر و اقدام به دریافت مشاوره
– ارتباط با پشتیبانان صفحه اینستاگرام ما
– تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲
– ارتباط با پشتیبانان ما در تلگرام