از دست دادن انگیزه می تواند در موارد مختلفی از زندگی اتفاق بیفتد؛ در کار، در ورزش، در روابط و… و اگر در همه این موارد اتفاق می افتد، چرا در مورد یادگیری زبان اتفاق نیفتد؟
بنابراین، اولین چیزی که در این قضیه باید بدانید این است که شما تنها نیستید. همه ما در مواقعی خود را بی انگیزه می یابیم و گاهی نیز نمی توانیم عکس العمل درست را انجام دهیم. دلایل متعدی می تواند در این امر دخالت داشته باشد. به خاطر داشته باشید که همه افراد لزوماً تحت تأثیر یک عامل واحد، انگیزه خود را از دست نمی دهند. از دست دادن انگیزه می تواند از شیوه نادرست آموزش باشد یا صرف زمان طولانی برای یادگیری زبان! فرقی نمی کند؛ چه به صورت خود آموز و چه به صورت شرکت در کلاس های آموزش زبان در حال یادگیری باشید، صرف زمان طولانی برای آموزش و یادگیری می تواند بسیار خسته کننده باشد؛

IELTS7 Banner 01 8

کلاس یا استاد شما ممکن است کندتر یا سریعتر از آنچه مناسب شما است پیش برود؛ ممکن است آنها به همان سرعتی که شما احساس راحتی می کنید عمل نکنند و در نتیجه انتظارات شما به گونه ای که باید، برآورده نشود. این موضوع می تواند سبب ناامیدی و از دست دادن انگیزه شما باشد.
شاید برای ادامه یادگیری و ارتقا سطح دانش زبانی خود دلیلی نیابید و نسبت به یادگیری بی میل شوید. که ممکن است به این دلیل باشد که تمرکز خود را از دست داده اید، تغییری در زندگی شما رخ داده است و یا شاید به این خاطر باشد که اساتید شما در طول دوره، دلایل و مزایای مهارت در زبان مورد نظر را به خوبی برای شما شرح نداده اند.
در واقع شفاف سازی در هر بخش می تواند برای تمامی افراد مثمر ثمر واقع شود و این موضوع شاید در ایجاد انگیزه به ما نیز کمک کند. به این فکر کنید که وقتی برای ایجاد مشاوره با یک موسسه زبان تماس می گیرید، مشاوران آن موسسه به شما در مورد طول دوره، رزومه اساتید و مسیری که قرار است شما در آن حرکت کنید صحبت کنند، چه حسی به شما دست می دهد؟ آیا شما را از سرگرمی، دو دلی و بی انگیزگی نجات نخواهد داد؟
اما باید بدانید که انگیزه شما تنها به موسسات و مشاوران بستگی نخواهد داشت و در واقع شما به یک برنامه ریزی جامع و هدفمندسازی نیز نیاز خواهید داشت. زبان به دلیل فرار بودن و تلاشی که می طلبد نیاز به برنامه ریزی و شخصی سازی دارد که بخشی از آن به موسسات و بخش بزرگ تر آن به زبان آموز بستگی دارد.
شما برای اینکه از نبود انگیزه رنج نبرید باید آگاهی کامل از مسیری که در آن قرار خواهید گرفت دست بیابید، با چون و چراها و مزیت هایی که یادگیری زبان در زندگی شخصی، تحصیلی و البته شغلی شما رقم می زند آگاهی یابید و البته که برای دستیابی به آنها روحیه ای جنگنده داشته باشید.
در این بخش باید بپذیرید که اشتباه کردن برای همه ما وجود دارد و البته که این اشتباهات و تپق زدن ها بخشی از مسیر یادگیری است که همه ما کم و بیش با آنها روبرو بوده ایم. روحیه جنگنده، تلاش و خواهان کسب اطلاعات بودن برای شما باید یک الزام بوده و باشد.
در این مسیر ما نیز در کنار شما هستیم تا بتوانیم واقعیاتی را که قرار است با آنها مواجه شوید را به شما بشناسانیم. مشاوران و کارشناسان ما به همین منظور به صورت ۲۴ ساعته در بخش های متفاوت از شبکه های مجازی حضور دارند تا شما را به مسیر دلخواهتان هدایت نمایند.
البته که تنوع سازی در دوره ها و همچنین ایجاد فضایی درست از آموزش نیز بی تاثیر نبوده و ما برای دسترسی برابر شما عزیزان آموزش آنلاین زبان را طراحی نموده ایم تا با ایجاد محیطی کاملا یکسان و پربازده شما را در هر موقعیت جغرافیایی که هستید به رسیدن به اهدافتان یاری رسانیم.
دوره های راکت و همیاد زبان نیز با تنوع و سرگرمی های ایجاد نموده بخشی جدید از آموزش زبان را رونمایی کرده و شما این موقعیت را دارید که با انتخاب آگاهانه این دوره ها در قرار گیری در مسیر درست دخیل باشید. راکت یکی از دوره های فوق فشرده زبان است که سایر زبان ها را تنها در ۵۰ روز آموزش می دهد و اما آیا این روش کارآمد واقع خواهد شد؟ برای پاسخ به این سوال شاید بد نباشد که به گزارش های ارائه شده از کلاس های ما در بخش گزارش دوره های آموزش زبان رجوع کرده و با شکلی مهیج از آموزش زبان روبرو گردید.
راکت با بهره گیری از اساتید کارکشته راکت که همگی دوره های تربیت مدرس آموزش آنلاین، تربیت مدرس راکت و همچنین آموزش زبان به کودکان را به صورت تخصصی گذرانده اند و همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته و آموزش نامحدود در طی این ۵۰ جلسه خصوصی آنلاین، مسیری نو و خلاق را رقم زده است که در طی این مسیر شما تنها به آموزش زبان دست نمیابید و با مهارت های یادگیری و موارد دیگری نیز آشنا خواهید گردید که در تمامی بخش های کسب مهارت های دیگر نیز کارساز واقع خواهد شد.
علاوه بر دوره راکت، دوره های همیاد نیز به صورت خصوصی آموزش زبان را نهادینه و با حق انتخاب داده به کاربران و علاقه مند آموزشی نو را رقم زده اند. این دوره به صورت ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای، ۲۰ جلسه ای و … طراحی گردیده است که برای زبان آموزان این موقعیت را رقم زده است که بنا به هر دلیلی اگر از آموزش یا زمان کلاس های خود ناراضی هستند به تغییر راهبر و همچنین زمان کلاس هایشان اقدام نمایند.
در  دوره همیاد زبان آموزان همچنین می توانند در انتخاب محتوای آموزشی و تعداد جلساتی که مورد نیازشان است دخیل بوده و با پشتیبانی و همراهی آنلاین راهبران خود مسیری مطمئن تر را رقم بزنند. در صورت نیاز به شرکت در این دوره ها و اقدام به ثبت نام در دوره هایی که به خلاقیت و نوآوری زبان آموزان می انجامد می توایند به تکمیل بخش های زیر مبادرت ورزید و با مشاوران و کارشناسان اجرایی ما ارتباط حاصل نمایید.
راه های ارتباطی با موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی:

– دنبال نمودن ما در صفحات مجازی اینستاگرام و تلگرام
– پشتیبانی سایت
– شماره تماس ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲