IELTS7 Banner 01 8 اعضای بدن انسان به آلمانی,اعضای بدن انسان در زبان آلمانی

«اعضای بدن انسان به آلمانی» از موضوعات مهم و کاربردی است که در ابتدای آموزش زبان آلمانی به زبان آموزان یاد داده می‌شود. البته تمامی اعضای داخلی و خارجی در کلاس‌های زبان آموزش داده نمی‌شود و اغلب اساتید به این موضوع معتقد هستند که تنها به بخش‌هایی که کتاب‌های آموزشی زبان آلمانی بدان‌ها اشاره می‌کنند باید پرداخت و موارد دیگر به علاقه و جدیت خود زبان آموز در یادگیری دایره کلمات زبان آلمانی بیشتر بستگی خواهد داشت.
اگر شما به تازه‌گی به یادگیری زبان آلمانی روی آورده‌اید و یا در نظر دارید که آلمانی را جزء برنامه‌های آموزشی خود قرار دهید، باید بدانید که یکی از بهترین انتخاب‌های خودتان را انجام داده‌اید. اما چرا؟ در واقع زبان آلمانی یکی از ده زبان برتر جهان محسوب می‌شود که به دلیل کارایی‌هایی که آموزش‌های آن در کسب و کار، تحصیل و انتخاب‌های درست افراد به وجود آورده است، امروزه با نگاهی مطمئن به آن پرداخته می‌شود.
زبان آلمانی اگر چه در ابتدا به نظر سخت می آید اما کافی است زبان آموز تنها با الفبای آلمانی و یک سری نکات مهم آشنا شود و در نهایت به بخش شیرین یادگیری خواهد رسید که مزیت‌های فراوانی را برای او رقم خواهد زد. فراگیری آلمانی می‌تواند دنیای وسیعی از موقعیت‌های کاری و تحصیلی خوب را برایتان رقم بزند که زمینه ساز آینده‌ای درخشان و برای شما خواهد بود. بسیاری به دلیل اهمیت زبان انگلیسی تنها به یادگیری این زبان اقدام می‌نمایند اما انسان‌های هوشمند علاوه بر یادگیری انگلیسی تلاش می‌کنند تا مهارتی متفاوت از سایرین را کسب نموده و در نهایت موقعیت مثمر ثمر بسیاری را برای خود و خانواده‌شان رقم بزنند.
از جمله شغل‌هایی که بعد از فراگیری زبان آلمانی می‌توانید به آن‌ها فکر کنید تدریس خصوصی، تدریس در دانشگاه‌های معتبر، مترجم و یا در صورت داشتن صدایی خوب، دوبلور، کار در کنسولگری آلمان یا ایران، مدیر بخش ارتباطات بین الملل در شرکت‌های بین المللی و معتبر و هزاران موقعیت‌های شغلی دیگر است. در ادامه بگذارید وارد بحث اصلی شده و در نهایت پس از معرفی اعضای داخلی و خارجی بدن به آلمانی به روش‌های مدرن یادگیری آلمانی نیز بپردازیم. با ما همراه باشید…

اعضای بدن انسان به آلمانی

قبل از پرداختن به این موضوع باید توجه کنید که اسامی در زبان آلمانی به تنهایی به کار برده نمی‌شوند و اصولاً با فاعل مونث و مذکر همراه می‌شوند که برای یادگیری این موضوع شما نمی‌توانید به یک فرمول خاص بپردازید و واقعیت این است که آشنایی با جنسیت اسامی در آلمانی تنها با تمرین و تکرار میسر خواهد شد…

mein Haar => موی من (حالت مفرد)
meine Haare => موهای من (حالت جمع)
der Kopf => سر
das Gesicht => صورت
die Stirn => پیشانی
das Ohr/ die Ohren => گوش/ گوش ها
die Augenbraue/ die Augenbrauen => ابرو/ ابروها
das Auge/ die Augen => چشم/ چشم ها
die Wimper/die Wimpern => مژه/ مژه ها
der Ell(en)bogen/ die Ell(en)bogen => آرنج/ آرنج ها
der Finger/ die Finger => انگشت/ انگشت ها
der Daumen/ die Daumen => شست/ شست ها
die Lippe/ die Lippen => لب/ لب ها
der Fingernagel => ناخن
die Nase => بینی
der Mund => دهان
die Zunge => زبان
der Kiefer => فک
das Bein => پا
der Knöchel => قوزک پا
der Zeigefinger => انگشت اشاره
der Knochen => استخوان
der Rücken => کمر
das Gehirn => مغز
die Haut => پوست
der Magen => معده
das Herz => قلب
der Muskel => ماهیچه
Achsel => زیر بغل
Leist => کشاله ران
Brust => پستان
Knie => زانو
Gesäß => Schläfe => شقیقه
Muskel => عضله
Arterie => شریان
Bauchspeicheldrüse => لوزالمعده
Trommelfell => پرده گوش

همانطور که می‌بینید اعضای بدن انسان در زبان آلمانی در بخش‌های ابتدایی با کلماتی مانند das ،die و der شروع شده‌اند که هر کدام از آن‌ها نشان دهنده مذکر بودن، مونث بودن و یا خنثی بودن یک اسم در زبان آلمانی هستند. در واقع برای تشخیص مونث و مذکر بودن قائده کلی چندانی وجود ندارد اما اگر می‌خواهید با چند تا از نشانه‌هایی که به شما در حفظ کردن این موارد کمک می‌کند آشنا شوید بهتر است که به نکات زیر توجه داشته باشید:

اسامی مذکر در زبان آلمانی

_ فصل‌ها مذکر هستند و قبل از آن‌ها از کلمه der استفاده می‌شود. – ماه‌های سال مذکر هستند
_ اسامی که در انتهایشان ling قرار گرفته شده است.
_ روزهای سال – انواع بارندگی‌ها از جمله بارش برف!
_ اسامی که در انتهایشان ich یا ig قرار گرفته شده است.

 اسامی مونث در زبان آلمانی

_ اعداد در زبان آلمانی
_ اسامی افراد مونث
_ اسامی که در انتهایشان ung ،heit ،keit ،ik ،tät ،schaft و ion قرار می‌گیرد.

آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، همه موارد مهم و کاربردی را در بر می‌گیرد و در واقع شما نمی‌توانید به موضوعی اشاره نمایید که از درجه اهمیت کمتری نسبت به سایر موضوعات برخوردار باشد. همه چیز و هر موضوعی به درستی و با برنامه ریزی مدون آموزش داده می‌شود که این خود باعث می‌شود تا زبان آموزان بتوانند به چم و خم زبان آلمانی مسلط و خود را برای دستیابی به مهارتی تمام عیار آماده سازند.
آموزش آنلاین زبان آلمانی به صورت آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز برگذار می‌شوند. برای آموزش راکت یا همان آموزش در ۵۰ روز شما نیاز به تعیین سطح نداشته و تنها با مصاحبه‌‌ای که با شما صورت می‌گیرد اگر شرایط لازم از جمله زمان کافی برای یادگیری زبان را در دست داشته باشید، می‌توانید در این دوره مهیج شرکت نمایید. کل دوره با پشتیبانی و حمایت راهبران صورت می‌گیرد و شما می‌توانید تمام وقت و به صورت ۲۴ ساعته با همراهی این عزیزان به تمرین آلمانی به طرق مختلف بپردازید. در این دوره در واقع شما به تحقیق در مورد موضوعاتی می‌پردازید که برای رسیدن به خواسته تان به شدت مثمر ثمر خواهد بود.
دوره ۵۰ روزه آموزش زبان آلمانی به روش راکت با سیستم آموزشی متفاوت برگذار می‌شود و زبان آموزان می‌توانند در زمانی کمتر از ۲ ماه به سطح قابل قبولی در یادگیری آلمانی دست یابند. اساتید دوره‌های راکت شما را در طول مسیر یادگیری رها نکرده و از شما در پایان ترم افرادی کاربلد خواهند ساخت.
در صورت تمایل به مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام زیر اقدام نموده و از مشاوره موسسه زبان ما بهره‌مند شوید.