برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

  صفحه معرفی دوره جامع انگلیسی

IELTS7 Banner 01 8 درس خواندن به انگلیسی,درس خواندن به زبان انگلیسی

درس خواندن یا تحصیل کردن به انگلیسی؟

از عبارت درس خواندن به انگلیسی می توانیم به معادل انگلیسی درس خواندن فکر کنیم یا به اینکه چطور می توانیم تحصیلات خود را در زبان انگلیسی و با استفاده از منابع و اساتید انگلیسی به اتمام برسانیم. در ابتدا کمی درباره ادامه تحصیل به زبان انگلیسی صحبت می کنیم و در ادامه به معانی و معادل های درس خواندن به انگلیسی می پردازیم.

مهاجرت و ادامه تحصیل یا درس خواندن به انگلیسی

پیمان پسری بسیار پر انرژی و پر جنب و جوش بود. وقتی با پدرش در سن 17 سالگی به دبی رفت در ابتدا در یک مدرسه ایرانی و به صورت مجازی شروع به ادامه تحصیل کرد. بعد از چند ماهی تصمیم گرفتند پیمان به یک مدرسه آمریکایی برود. چالش بزرگ پیمان ارتباط با دیگر همکلاسی ها، مدرسین و از همه مهمتر کتاب های قطور درسی که همه به انگلیسی نوشته شده بودند، آرامش را از پیمان گرفته بود. در روز چند بار تصمیم می گرفت به ایران باز گردد و با دوستان قبلی خود در همان مدرسه قبلی ادامه تحصیل بدهد تا دیپلم خود را دریافت کند و باز مجدد بعد از صحبت با خانواده فردا در کلاس درس مدرسه آمریکایی حاضر می شد. بالاخره بعد از چند هفته با کتاب ها، دوستان و معلمها انس گرفت و تصمیم قطعی گرفت که همان مدرسه انگلیسی زبان را ادامه دهد. درس خواندن به انگلیسی و استفاده از محتوای آموزشی انگلیسی علیرغم مشکلات زیادی که ایجاد می کند نقاط قوت زیادی هم دارد. در ادامه با بعضی از آنها آشنا می شوید.

غرق شدن در زبان انگلیسی

یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی وارد شدن به محیط انگلیسی زبان است. مهاجرت کردن به یک کشور انگلیسی زبان بهترین حالت ممکن برای یادگیری زبان انگلیسی است. وارد شدن به یک مدرسه یا دانشگاه انگلیسی زبان نیز می تواند شرایط ایده ای برای غرق شدن در یک محیط انگلیسی را ایجاد می کند. کودکان زبان مادری را با غرق شدن در محیط می آموزند. نیاز یکی از عوامل اصلی اختراع است و همینطور برای یادگیری زبان انگلیسی درس خواندن به انگلیسی یا تحصیل کردن در یک محیط انگلیسی کمک بسیار زیادی می کند. وقتی تمام محتوای آموزشی انگلیسی باشد و تمام کسانی که با آنها سروکار دارید انگلیسی زبان باشند خود به خود شما در مسیر پیشرفت در زبان انگلیسی واقع می شوید. بهترین نتیجه ممکن در حالت غرق شدن در زبان انگلیسی به دست می آید و درس خواندن به انگلیسی علیرغم چالش هایی که در ابتدا دارد پایان خوشی را برای شما رقم خواهد زد.

پیشرفت علمی با محتوای به روز

درس خواندن به انگلیسی یا تحصیل در یک محیط انگلیسی زبان شما را با منابع بسیار زیادی آشنا خواهد کرد که در نتیجه آن شما در پیشرفت علمی و تحصیلی خود شاهد تغییر بزرگی خواهید بود. نه تنها از ابتدا از منابع انگلیسی استفاده می  کنید بلکه بعد از مدت زمان محدود آشنایی با زبان انگلیسی به جای اینکه بخواهید منتظر بمانید تا کتاب ها، فیلم ها، سایت ها، و مقاله ها به فارسی برگردانده شوند تا شما بتوانید آنها را استفاده کنید مستقیم از منابع اورجینال و اصلی استفاده خواهید کرد. در واقع با استفاده از منابع اصلی به روزتر از دیگران هستید چون نیازی نیست منتظر بمانید تا اطلاعات جدید توسط دیگران به فارسی تبدیل شوند.

خودباوری و عزت نفس بالاتر

یکی دیگر از مزایای درس خواندن به انگلیسی که برای محصلین و دانشجویان بسیار مهم و اثرگذار است تغییری است که در باور آنها ایجاد می شود. وقتی شما به تجربه تحصیل خود در یک مدرسه یا دانشگاه انگلیسی می نگرید گذشته شما برایتان احساس غرور می آفریند زیرا موفقیت در یک محیط کاملا متفاوت و غلبه بر چالش های دوران تحصیل برای شما یک رکورد حساب شده و باعث می گردد بتوانید با افتخار درباره دستاوردهای گذشته خود صحبت کنید. این تجربه درس خواندن به انگلیسی شما را به صورت ناخودآگاه به عزت نفس بالاتر خواهد رساند و در مرحله های دیگر زندگی و کسب و کار کمکتان می کند با خودباوری مشکلات سر راه خود را مدیریت کنید.

دوره جامع مکالمه انگلیسی و تحصیل کردن به انگلیسی

در دوره جامع مکالمه انگلیسی آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری اتفاق می افتد و زبان آموز برای ورود به مدرسه و دانشگاه انگلیسی به طور کامل آماده می شود. برای اینکه در فضای انگلیسی زبان مدرسه و دانشگاه هیچ مشکلی نداشته باشید باید حداقل 10 فصل از دوره جامع مکالمه انگلیسی را گذرانده باشید تا درس خواندن به انگلیسی مثل زبان مادری برای شما لذت بخش و کارآمد باشد. در دوره جامع مکالمه انگلیسی آموزش مکالمه انگلیسی به صورتی انجام می گیرد که شما را با تکنیک های حدس زنی و ارتباط با موقعیت های ناشناخته آشنا کرده و مهارت های درک و ارتباط شما را تقویت می کند. برای آشنایی بیشتر با دوره جامع مکالمه انگلیسی صفحه معرفی دوره جامع را بررسی کنید.

           صفحه معرفی دوره جامع انگلیسی

در ادامه این مقاله تصمیم گرفته ایم کلمه ی درس خواندن به انگلیسی را مورد بررسی قرار داده و شما را با تمامی کلمات و عبارت‌های وابسته به آن آشنا کنیم. زبان انگلیسی زبان علم، هنر، اینترنت، کامپیوتر و…. می‌باشد به همین دلیل یادگیری و فهم آن به یکی از اولویت‌های زندگی انسان‌ها تبدیل شده است. گاهی اوقات زبان آموزان برای ترجمه کردن کلمات به زبان انگلیسی سردرگم می‌شوند و این به دلیل ندانستن collocation و thesaurus مربوط به آن کلمه است. دانستن این دو به ما کمک می‌کند تا تفاوت بین واژه های مشابه را دانسته و آنها را در جایگاه صحیح خود استفاده کنیم.
اما نکته ای که برای ترجمه کردن یک عبارت یا جمله باید در نظر گرفت این است که نباید آن را به صورت جداگانه و کلمه به کلمه معنی کرد. معادل درس خواندن، تحصیل کردن، فراگرفتن، بررسی کردن، آموختن، مطالعه کردن و خواندن به انگلیسی study می‌باشد اما وقتی بخواهیم درس و خواندن را به صورت جداگانه معنی کنیم درس به انگلیسی با کلماتی ماننده book، instruction، lesson نیز استفاده می‌شود و کلمه خواندن با عباراتی همچون to read، to sing، to study و to tally بکار برده می‌شود.

 

 

درس خواندن به انگلیسی

قبل از شروع باید به این دو نکته توجه کنیم که معنا و مفهوم یک کلمه را محتوای آن مشخص میکند، چرا که یک کلمه در جایگاه‌های متفاوت معنا و مفهموم های متفاوتی دارد و نکته ی دیگر اینکه بعضی از عبارات انگلیسی با ترجمه کلمه به کلمه مفهموم درستی را به ما نمی دهد. به طور مثال بسیاری از تعارفات ما معادل انگلیسی ندارد اما مترجمین عزیز تلاش می‌کنند تا برای آن‌ها معادل انگلیسی پیدا کنند، این کار صحیح نیست. حتی هنگام ترجمه فارسی به انگلیسی درس خواندن، باید به اینکه قرار است در چه متنی به کار برود دقت کنید و از معادل انگلیسی مناسبی برای عبارت درس خواندن استفاده کنید. برای همین منظور و برای رفع سردرگمی در یادگیری زبان انگلیسی، در برخی از موارد از معنی کردن لغت به لغت خودداری کنید و در یادگیری زبان شکلی درست را در همان ابتدای کار پیش بگیرید. زمانی که نکات بالا را با دقت به کار بگیرید درس خواندن (Study) به زبان انگلیسی برایتان آسان‌تر خواهد شد. به چند مثال زیر دقت کنید:

.I study
من درس می خونم.

                                .I don’t study
من درس نمی خونم.

   .I’m behind the class in my studies
از کلاس عقب افتادم.

    .I’m not in the mood for studying today
امروز حال و حوصله ی درس خواندن را ندارم.

                   .She is so studious
او خیلی درس خوان است.

         .I’ve got to study tonight
من باید امشب درس بخونم.

.I like to study
من درس خواندن را دوست دارم.

.I love to study
من عاشق درس خواندن هستم.

.I am studying
من در حال درس خواندن هستم.

.I read books everyday
من هر روز کتاب می خوانم.

.I read a book
من کتاب خواندم.

.Study hard
سخت «با جدیت تمام» درس خواندن.

        .Studying geometry is always tiring
هندسه خواندن همیشه خسته کننده است.

Study به معنی مطالعه و بررسی کردن نیز هست که در زیر یک توضیح مختصر درباره عباراتی که با این کلمه نیز ساخته می‌شوند را نیز به شما آموزش می‌دهیم.

                                  :private study
مطالعه شخصی

                                             :literary
مطالعه ادبی

      :To make conduct a study
بررسی و تحقیق انجام دادن

                           :A study shows
بررسی نشان می دهد

                            :a detailed study of
بررسی علمی

برخی کلمات زبان انگلیسی هستند که بسته به اینکه در کجا قرار بگیرند معنی آن‌ها تغییر پیدا خواهد کرد. کلمه study گاهی به عنوان فعل و گاهی به عنوان اسم بکار برده می‌شود که بسته به نوع استفاده، معانی مختلفی را به خود خواهد گرفت. به طور مثال این کلمه در قالب اسم به معنی قطعه موسیقی تمرینی، نقاشی تمرینی یا اتاق مطالعه نیز به کار برده می‌شود که در جای خود قابل توجه خواهد بود.
اگر این کلمه را در قالب فعل معنی کنیم به معنی یادگیری یک موضوع در مدرسه یا دانشگاه و… است. ما می‌توانیم به جای کلمه ی study که در جایگاه فعل است از کلمات زیر نیز استفاده کنیم.

Learn
Take
Train
Cram
Revise
Specialize
Do

در زبان انگلیسی عبارت‌های دیگری نیز وجود دارند که معنا و مفهوم درس خواندن یا همون study را می‌دهند. این کلمات شامل:

Bone up on;
I have to bone up on criminal law for a test next week.
.من باید هفته آینده درمورد قوانین کیفری برای امتحان درس بخوانم

Mug up;
I can’t come to the party. I’m mugging up on math for my exam.
.من نمی توانم به مهمانی بیایم. من در حال خواندن ریاضی برای امتحان فردا هستم

Read for;
He is reading for science exam.
.او در حال خواندن امتحان زیست است

Gen up on;
Gen up on the company’s product before the interview.
.قبل از گزارش درباره محصول شرکت مطالعه داشته باش

Swot up;
I spent all last night swotting up German verbs.
.من تمام شب گذشته را در حال یادگیری زبان آلمانی بودم

امیدواریم مقاله درس خواندن به زبان انگلیسی برای شما مفید واقع شده باشد. آموزش زبان انگلیسی، امروزه دچار تغییرات عدیده‌ای شده است، که خوشبختانه این تغییرات در زمینه مثبت ایجاد شده است. ما با داشتن طیف گسترده‌ای از انتخاب، در یادگیری زبان انگلیسی مواجه هستیم و این موضوع دلیل مثبتی است بر اینکه بتوانیم با خیالی آسوده و به راحتی زبان را فرا بگیریم.
دوره‌های متفاوتی که در این زمینه طراحی گردیده‌اند، از جمله دوره های فوق فشرده آموزش زبان در ۵۰ روز، توانسته‌ است ما را با روی دیگری از آموزش و یادگیری زبان انگلیسی مواجه نمایند و در واقع یادگیری را به یک سرگرمی تبدیل کرده‌اند. این دوره‌ها همگی به صورت آنلاین برگزار می‌گردند و از صفر تا صد شرکت در آن‌ها به صورت آنلاین انجام می‌پذیرد. دوره‌های 50 روزه زبان تحت عنوان راکت به زبان آموزان معرفی شده است.
دوره‌های راکت با سبک آموزشی متفاوت و آموزش زبان با سریال، توانسته است علاقه‌مندان زیادی را در اقصی نقاط دنیا به خود جذب کند. زمانی که یادگیری کلمات و عبارت در درون متن صورت گیرد باعث ماندگاری بیشتر در ذهن شما خواهد شد اما حال اگر این یادگیری با سریال و با زبان هدف انجام گیرد نه تنها ماندگاری بیشتر بلکه باعث کسب مزایای بیشتری از جمله نیتیو لایک شدن زبان آموزان می‌شود.
انجام مشاوره، تعیین سطح، ثبت نام، شرکت در دوره‌ها، مشاوره جهت انتخاب دوره متناسب با نیاز زبان آموزان و… همگی به صورت آنلاین و غیرحضوری انجام می‌پذیرد که در واقع در جهتی مثبت در دو زبانه نمودن جامعه فارسی زبان حائز اهمیت واقع شده است. البته که شرکت در دوره‌های راکت نیاز به تعیین سطح ندارد و شما می‌توانید از هر سطحی که برخوردار هستید و با هر رده سنی به صورت کاملا خصوصی و تنها با ۵۰ جلسه زبان انگلیسی را فرا بگیرید. این دوره آموزش نامحدود را، در ۵۰ جلسه برای زبان آموزان رقم زده است و راهبران و پشتیبانان به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به علاقه‌مندان خواهند بود.
و شما می‌توانید در انتخاب زمان و همچنین اساتید خود به صورت مستقیم دخیل باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر  شما می‌توانید ازطریق شماره تلفن زیر اقدام به دریافت مشاوره رایگان نمایید.

تماس با شماره تلفن 09333558002