در این مقاله تصمیم گرفتیم درباره درس خواندن به انگلیسی و هر آنچه که درباره این موضوع باید بدانید صحبت کنیم. زبان انگلیسی زبان علم، هنر،اینترنت، کامپیوتر و…. می باشد به همین دلیل یادگیری و فهم آن به یکی از اولویت های زندگی انسان ها تبدیل شده است. گاهی اوقات زبان آموزان هنگام مطالعه کردن و درس خواندن به زبان انگلیسی دچار مشکل می شوند. معادل درس خواندن، تحصیل کردن، فراگرفتن، بررسی کردن، آموختن، مطالعه کردن و خواندن به انگلیسی study می باشد اما وقتی بخواهیم درس و خواندن را به صورت جداگانه معنی کنیم درس در انگلیسی با کلماتی ماننده book، instruction، lesson نیز نمایش داده می شود و کلمه خواندن با عباراتی همچون to read، to sing، to study و to tally بکار برده می شود.

درس خواندن به انگلیسی:

قبل از شروع به این نکته توجه داشته باشید که ما به صورت کلمه به کلمه جملات را معنی نمی کنیم و باید یاد بگیریم که به صورت مفهومی به ترجمه عبارات و جملات انگلیسی بپردازیم؛ چرا که در بسیاری از موارد ترجمه معنی به معنی کلمات مفهوم جمله را از بین برده و شما را دچار سردرگمی می کند و گاها بعضی از عبارات انگلیسی با ترجمه کلمه به کلمه معنی کاملا نامفهومی را به ما خواهند داد. به طور مثال بسیاری از تعارفات ما معادل انگلیسی ندارد اما مترجمین عزیز تلاش می کنند تا برای آنها معادل انگلیسی پیدا کنند، این کار صحیح نیست. برای همین منظور و برای رفع سردرگمی در یادگیری زبان انگلیسی از معنی کردن لغت به لغت خودداری کنید و در یادگیری زبان شکلی درست را در همان ابتدای کار پیش بگیرید. زمانی که نکات بالا را با دقت به کار بگیرید درس خواندن به زبان انگلیسی برایتان آسان تر خواهد شد. به چند مثال زیر دقت کنید:

                                                                                 .I have a lot of students

خیلی درس برای خواندن دارم.

                                .I don’t study

درس نمی خونم.

   .I’m behind the class in my studies

از کلاس عقب افتادم.

    .I’m not in the mood for studying today

امروز حال و حوصله ی درس خواندن را ندارم.

                   .She is so studious

او خیلی درس خوان است.

         .I’ve got to study tonight

من باید امشب درس بخونم.

        .Studying geometry is always tiring

هندسه خواندن همیشه خسته کننده است.

 

Study به معنی مطالعه و بررسی کردن نیز هست که در زیر یک توضیح مختصر درباره عباراتی که با این کلمه نیز ساخته می شوند را نیز به شما آموزش می دهیم.

مطالعه شخصی                                    : private study

مطالعه ادبی                                             : literary

بررسی و تحقیق انجام دادن       : to make conduct a study

بررسی نشان می دهد                            : a study shows

بررسی علمی                            : a detailed study of

برخی لغات زبان انگلیسی هستند که بسته به اینکه در کجا قرار بگیرند معنی آن ها تغییر پیدا خواهد کرد. کلمه study گاهی به عنوان فعل و گاهی به عنوان اسم بکار برده می شود که بسته به نوع استفاده، معانی مختلفی را به خود خواهد گرفت. به طور مثال این کلمه در قالب اسم به معنی قطعه موسیقی تمرینی، نقاشی تمرینی یا اتاق مطالعه نیز به کار برده می شود که در جای خود قابل توجه خواهد بود.

امیدواریم مقاله درس خواندن به زبان انگلیسی برای شما مفید واقع شده باشد. آموزش زبان انگلیسی، امروزه دچار تغییرات عدیده ای شده است، که خوشبختانه این تغییرات در زمینه مثبت ایجاد شده است. ما با داشتن طیف گسترده ای از انتخاب، در یادگیری زبان انگلیسی مواجه هستیم و این موضوع دلیل مثبتی است بر اینکه بتوانیم با خیالی آسوده و به راحتی زبان را فرا بگیریم.
دوره های متفاوتی که در این زمینه طراحی گردیده اند، از جمله دوره آموزش زبان در ۵۰ روز ، توانسته اند ما را با روی دیگری از آموزش زبان انگلیسی مواجه نمایند و در واقع یادگیری را به یک سرگرمی تبدیل کرده اند. این دوره ها همگی به صورت آنلاین برگزار می گردند و از صفر تا صد شرکت در آنها به صورت آنلاین انجام می پذیرد.
انجام مشاوره، تعیین سطح، ثبت نام، شرکت در دوره ها، آزمون پایان ترم و همچنین دریافت کارنامه پایان ترم همگی به صورت آنلاین و غیرحضوری انجام می پذیرد که در واقع در جهتی مثبت در دو زبانه نمودن جامعه فارسی زبان حائز اهمیت واقع شده است. البته که شرکت در دوره های راکت نیاز به تعیین سطح ندارد و شما می توانید از هر سطحی که برخوردار هستید و با هر رده سنی به صورت کاملا خصوصی و تنها با ۵۰ جلسه زبان انگلیسی را فرا بگیرید. این دوره آموزش نامحدود را در این ۵۰ جلسه برای زبان آموزان رقم زده است و راهبران و پشتیبانان به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به علاقه مندان خواهند بود.
و شما می توانید در انتخاب زمان و همچنین اساتید خود به صورت مستقیم دخیل باشید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی شما می توانید ما را از طریق راه های ارتباطی زیر دنبال و اقدام به دریافت مشاوره رایگان نیز نمایید:

_ ارتباط با پشتیبانی سایت
_ تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه