IELTS7 Banner 01 8

روانشناسی حروف انگلیسی از موضوعاتی است که به تازه گی مورد توجه قرار گرفته شده است. حروف اول اسم هر فرد در این موضوع چشمگیر و قابل بحث است و شاید تعجب کنید که بدانید اولین حروف از اسم شما می تواند شخصیت شما را تا حدودی نشان دهد.
امروزه شخصیت شناسی از مقوله های روانشناسی جذابی است که علاوه بر روانشناسان، افراد عادی بسیاری را کنجکاور به دانستن این موضوع و آشنایی با مباحث ایجاد شده کرده است. تست های مختلفی به صورت آنلاین در اختیار عموم قرار گرفته است تا با پر  کردن یک یا دو صفحه از سوالات روانشناسی شما را با شخصیت، هوش و موارد دیگرتان آشنا نماید.
اما تست شخصیت شناسی شاید از دیگر مقوله ها مهم تر و جذاب تر باشد و البته که علاوه بر تست های استاندارد، انواع تست های سرگرم کننده نیز طراحی شده اند که گاها پایه و اساس علمی ای ندارند.
ما در این مقاله به موضوع روانشناسی حروف انگلیسی پرداخته و نگاهی اجمالی را بر روی مبحث روانشناسی به همراه زبانشناسی تهیه و شما را با این موضوعات آشنا نموده ایم.

 

باید به این نکته توجه نمایید که این حروف نمی توانند همه آن چیزی که شما هستید را نمایان نمایند، بلکه این حروف تنها بخشی از شخصیت شما را برایتان نمایان خواهند نمود. در این مقاله به هر ۲۶ شش حرف انگلیسی به صورت کامل خواهیم پرداخت.

– حرف A
این حرف در واقع اگر در ابتدای اسم شما قرار گرفته شده باشد، نشان دهنده عملگرا بودن شما خواهد بود. عملگراها افرادی هستند که روبروی افراد احساساتی قرار می گیرند و اگرچه می توان از آنها احساساتی نبودن را متمایز نمود اما باید به این امر واقف بود که این افراد به شدت در مطالبه کردن حمایت شریک زندگی خود مصمم هستند. این افراد علارغم اینکه گاهی خودخواه بنظر می آیند اما افرادی کاملا منعطف و اجتماعی هستند.

– حرف B
آنها را باید در گروه افراد محتاط قرار داد. اما این بدین معنا نیست که این افراد احساسی نیستند. افرادی که اول اسم آنها با این حروف شروع می شود افراد کاملا رمانیتک و احساساتی هستند که علاقه زیادی به رفتارهای عاشقانه و هدیه دادن به طرف مقابلشان دارند و در روابطشان کمتر دچار خشم و عصبانیت می شوند.
از ویژگی های مهم آنه این است ک افرادی هدفمند هستند و آگاهی کامل از مسیر انتخابی خود دارند. به این افراد می توان لقب هوشمند را نیز داد.

– حرف C
اگر شما فردی اجتماعی هستید به احتمال زیاد اسم شما با این حرف شروع می شود. حرف C در ابتدای اسم افراد نشان دهنده افرادی است که احترام بسیاری برای روابط دوستانه و کاری خود دارند. این افراد صبور هستند و می توانند به خوبی خود را با شرایط جدید اخت دهند.

– حرف D
این افراد نمی توانند نسبت به مشکلات و مسائل پیش آمده بی تفاوت بوده و به همین جهت با عکس العمل سریع آنها مواجه خواهید شد. از ویژگی های این افراد این است که اگرچه تا حدودی افرادی سخت هستند اما اگر پای فردی در زندگیشان باز شود به راحتی بی خیال عشق و علاقه خود نمی شوند.

– حرف E
این افراد از شریک خود انتظار دارند که افرادی شنونده باشند و نسبت به صحبت ها و خواسته های آنها عکس العمل نشان دهند. در واقع این افراد اصولا شریک زندگی و همسر آینده شان را از میان همکاران و افرادی که با آنها صمیمی هستند انتخاب می کنند و در رابطه عاشقانه خود مصصم و خوش فکر رفتار می کنند.
کسانی که اسمشان با حروف E آغاز می شود اصولا افرادی اهل مطالعه هستند که در ساعات پایانی شب ارتباط بهتری می توانند با این موضوع برقرار کنند.

 

– حرف F
این افراد افرادی احساساتی هستند که بسیار سخاوتمند بوده و به این موضوع در زندگی شان بسیار اهمیت می دهند. عشق واقعی را می توانید با این افراد تجربه کرده و از داشتن همسری با این خصوصیات لذت ببرید.

– حرف G
خصوصیت بارز این افراد کمالگرا بودن آنها است. کمالگراها افرادی هستند که در هر زمینه ای که قدم بگذارند نهایت آن را طالب هستند و به کم راضی نیستند. این موقعیت می تواند یادگیری یک مهارت مانند یادگیری زبان انگلیسی باشد یا برگزاری یک مراسم ساده! افراد کمالگرا همیشه به ۱۰۰ یک موضوع فکر می کنند.

 

– حرف H
افرادی که اولین حرف از اسمشان با حرف H شروع می شود، افرادی ایده آل گرا، عاشق پیشه و در عین صبور بودن انسان های حساسی نیز هستند. این افراد اگر به مسئله ای معتقد باشند به سختی می توانند تغییر موضع بدهند. در عین حال این افراد همسرانی خوشحال، همراه و سرحال هستند که زندگی را به بهترین شکل ممکن می بینند.

– حرف I
این افراد افرادی هستند که از تعهد دادن در روابط عاشقانه زود خسته می شوند اما در روابطتان انتظار درک کردن و فهیده شدن دارید و از شریک زندگیان این انتظار را دارید که در رابطه مالی و احساسی بتوانند به خوبی نیازهای شما را برطرف نمایند. این افراد علاقه بسیاری به مطالعه کردن دارند و همین امر باعث ایجاد دیدی وسیع در این افراد می شود.

– حرف J
این افراد دارای هوش اقتصادی و مالی قدرتمندی هستند و البته در روابط دوستانه شان، به خوبی عمل کرده و دوستانشان را با مشکلات مالی تنها نمی گذارند.

– حرف K
افراد خجالتی اما جذاب جز این گروه هستند و در عین جذابیت آنها نگاه های بسیاری را به سمت آنها جلب خواهد کرد. اطلاعات عمومی بسیار نیز از آنها افرادی خاص می سازد که این اطلاعات می تواند در جاهای مختلف بسیار کارساز باشد. رابطه عاشقانه برای آنها اولویت است و در روابط خود جدی هستند.

– حرف L
شما می توانید افراد احساساتی را در این گروه بیابید. افرادی عاشق، ریسک پذیر و همچین روشنفکر. – حرف M افراد هنرمند را در این گروه جستجو کنید. افرادی احساساتی با طبعی بلند که البته گاهی نیز دچار لغزش می شوند و همین امر باعث می شود که گاهی خانواده خود را نیز بخاطر خودخواهی شان فراموش نمایند.

– حرف N
افراد احساساتی، عاشق پیشه با قوه تخیل بسیار را در این گروه بیابید. این گروه افرادی برون گرا، با ثبات در عشق و روابط اجتماعی بسیار قوی هستند که می توانند دوستان خوبی برای شما باشند.

– حرف O
این افراد از اتفاقات جدید استقبال می کنند و علاقه مند به کشف مسائل جدید هستند. عمل این افراد با خواسته هایشان بسیار متفاوت است و اگرچه دوست دارند که در فعالیت های متنوع شرکت نمایند اما به دلیل خجالتی بودن از این کار سر باز زده و یا نمی توانند از عهده چیزی که می خواهند برآیند.

– حرف P
این افراد علاقه مند هستند که در هر کاری حرفه ای عمل نمایند و هر کاری را که به آنها محول می شود را به بهترین شکل ممکن انجام بدهند. این افراد را به عنوان افرادی خوش قیافه نیز می شناسند که جذابیت بسیاری در میان دوستان و آشنایان خود دارند. این افراد احساساتی و رمانیتک هستند و برای شریک زندگی می توانند افراد قابل تاملی باشند.

– حرف Q
با بررسی هایی که از این افراد شکل گرفته است، این افراد جز افرادی هستند که برای رسیدن به اهدافشان ثابت قدم هستند و با برنامه ریزی درست، مسیر انتخابی خود را به شکلی پیش می برند که کسی به گرد پایشان نرسد. این جدیت شاید بهترین نکته در آموزش زبان انگلیسی باشد!

– حرف R
افرادی تغییر پذیر و اصلاح طلب، روشنفکر و عاشق را در این گروه بیابید. این افراد آمادگی هر تغییر مثبتی را در زندگی خود دارند و شاید بتوان به آنها نام منعطف یا انعطاف پذیر را نیز داد.

– حرف S

اگر همکار چنین افرادی هستید باید بدانید که این گروه کاری را انجام می دهند که از انجام آن لذت ببرند و در واقع لذت در کار را به شکل رسمی ترجیح می دهند.

– حرف T
افرادی عاشق، رمانتیک، احساساتی و رویاپرداز که گاهی نیز دچار اضطراب در زمینه های ارتباطی و سایر بخش می شوند. این افراد از تغییر بی زار و در نهایت به حرف یا عملی که معتقد هستند به سختی روی برمی گردانند. – حرف U شاید از خصوصیات این گروه بتوان به عاشق پیشه بودن آنها اشاره نمود. آنها افرادی هستند که از عشق ورزیدن به خانواده، دوستان و آشنایان خود لذت می برند و علاقه زیادی در دادن هدیه به آنها دارند.

 

– حرف V
این افراد کاریزمای مثبتی دارند و برای همین موضوع علاقه بسیاری را به خود جلب می نمایند اما از ویژگی بارزتر آنها می تواند به با انگیزه بودن آنها اشاره نمود. در واقع آنها در انجام هر کاری که با انتخاب خودشان رقم بزند انگیزه وافر داشته و این امر از آنها افرادی متفاوت و جذاب می سازد.

– حرف W
افرادی خودباور و رمانیتک که در رابطه های عاشقانه خود به خوبی عمل نموده و سیاست و سلیقه خاصی در این شکل روابط دارند.

 

– حرف X
شما به انجام کارهای همزمان و روبط چندگانه علاقه مند هستید و متاسفانه این ویژگی نمی تواند ویژگی محبوبی برای افرادی که با شما در ارتباط هستند باشد. شما به رابطه داشتن همزمان با چند نفر علاقه نشان می دهید.

– حرف Y
واکنش به کارهایی که انجام می دهید برای شما مهم است و البته باید گفت که شما افرادی مستقل و در عین حال حساس هستید. این استقلال می تواند از شما فردی خودساخته بسازد که در زمینه های مختلف به مثابه چراغی در تاریکی باشند.

– حرف Z
شما علاقه مند به کمک کردن به سایرین هستید به ویژه افرادی که ارتباط تنگاتنگ تری با شما دارند. فردی احساساتی هستید که در عین حل درونگرا نیز بوده و نمی توانید احساسات خود را آنطور که هست نشان دهید. شما همچنین افرادی رمانتیک و عاشق هستید که شاید بهتر باشد به این بخش شخصیتی خود بیشتر پرداخته و اما از خجالت کشیدن و کمرویی خود دوری نمایید.

 

راهبران راکت زبان انگلیسی از این موضوعات برای ایجاد سرگرمی و پرداختن به موضوعاتی متفاوت جهت مکالمه استفاده می کنند. این موضوعات و شناخت شخصیت موضوعاتی جذاب برای سایرین هستند که می توانند علاوه بر ایجاد تنوع، مکالمه و گفتمانی خوب را رقم بزنند.
راکت یک دوره آموزش زبان انگلیسی نیست بلکه روشی برای چگونگی زندگی کردن و کسب مهارت های یادگیری است. شما با راکت به تمامی جنبه های یاگیری مسلط و در نهایت می توانید از این آموخته ها در سایر مهارت های زندگی تان بهره ببرید.
این دوره به صورت آموزش آنلاین زبان انگلیسی برگزار می شود تا افراد علاقه مند بسیاری را در حیطه راهبری خود قرار بدهد و افراد بتوانند در موقعیت برابر برای رسیدن به خواسته هایشان تلاش نمایند.
برای کسب اطلاعات و استفاده از موقعیت مشاوره آموزشی رایگان شما می توانید با پشتیبان های ما از طریق اینستاگرام موسسه یا سایت ارتباط حاص کرده و در  نهایت اطلاعات کافی و تکمیل کننده ای را در خصوص آشنایی با سایر دوره ها، زمان برگزاری، شرایط پذیرش و… کسب نمایید.