IELTS7 Banner 01 8

تدریس خصوصی زبان فرانسوی از جمله روش های آموزشی است که نیازمند استاندارد سازی و برنامه ریزی های فکر شده است. این دوره یکی از دوره های کاربردی زبان فرانسوی است که علاقه مندان بسیاری را به سمت خود جلب نموده است و با شرایط متنوعی که در اختیار زبان آموزان قرار داده اند، فرصتی نو و مسیری ایده آل را تشکیل داده اند.
در آموزشگاه زبان بهین دانش دوره های خصوصی زبان فرانسه را با عنوان دوره های همیاد فرانسوی معرفی و با ایجاد محیطی واقعی این زبان را با زندگی این علاقه مندان تلفیق می نمایند. ارتباط با زبان فرانسه و ادغام آن در زندگی روزانه یکی از مسائلی است که باید در همان ابتدا به آن پرداخت و در نتیجه به فراگیری و مکالمه روزانه فرانسه با دوستان، همکلاسی ها و اساتید خودتان بپردازید.
این مهم با برنامه ریزی و هدفمندسازی به راحتی انجام و در نتیجه می توانید در مسیری آگاهانه گام برداشته و خودتان را برای وارد شدن به یک چالش واقعی و کسب مهارتی شگفت انگیز آماده سازید.
هر یک از دوره هایی که جهت آموزش زبان فرانسه طراحی می شوند، هدفی خاص را به دنبال داشته و در صدد رفع نیازی متفاوت هستند. دوره های همیاد فرانسه نیز یکی از همین دوره های کاربردی است که برای کاربرانی تهیه دیده شده است که علاقه مند به یادگیری به روش خصوصی هستند و علاقه مند هستند که در مشخص نمودن زمان و نحوه برگزاری کلاس های خود دخیل باشند.
در ادامه با ما همراه شوید تا ویژگی های دوره های همیاد را برای شما بیان و در نتیجه به انتخابی درست و کاربردی دست بزنید. با ما تا پایان این مقاله همراه شوید و خودتان را برای یک آموزش ویژه آماده سازید…

 

ویژگی های دوره های همیاد فرانسوی!

– تعیین سطح آنلاین
آزمون تعیین سطح زبان فرانسه در آکادمی زبان بهین دانش به صورت کاملا غیرحضوری صورت می پذیرد. این آزمون به شکل استاندارد شده به بررسی مهارت های اصلی در یادگیری زبان فرانسه پرداخته و در نتیجه به زبان آموزان و راهبران این امکان را می دهد تا با شناخت بهتر و بیشتر در دوره متناسب با شرایط خود ثبت نام نمایند. 

– ثبت نام غیرحضوری
دوره های همیاد از دوره های زیرمجموعه آموزش آنلاین زبان فرانسه هستند که با هدف همگانی کردن زبان فرانسه برای تمامی فارسی زبانان دنیا تهیه شده اند. در واقع صفر تا صد مسیر یادگیری از جمله ثبت  نام زبان آموزان از طریق اپلیکیشن بهین دانش و به صورت کاملا مجازی انجام می شود.
شما می توانید برای ارسال مدارک نیز از طریق پست اقدام نموده و در نتیجه از رفت و آمدهای غیرضروری و غیرمهم خودداری و در زمان و هزینه های رفت و آمد خود صرفه جویی نمایید. 

 


– دارای پشتیبانی آنلاین

حمایت و پشتیبانی تمام وقت می تواند در مسیر یادگیری زبان آموزان حائز اهمیت بوده و در نتیجه آنها را خارج از زمان کلاس های آنلاین رها ننموده و با مشاوره و حمایت های فکر شده، مسیری متفاوت را برای آنها رقم بزند. این پشتیبانی شامل رفع اشکال، مشاوره در زمینه روش های یادگیری، آموزش سبک های یادگیری و همچنین کمک به زبان آموزان برای کسب مهارت های یادگیری است.

– بهره گیری از اساتید راکت
دوره های همیاد فرانسه با راهبری اساتید راکت صورت می پذیرد. این اساتید همگی زیر نظر احمدرضا ابراهیمی با روش های آموزش زبان به روش راکت فرانسه و سیستم آموزشی رامیت آشنا و در نتیجه با متدهای آموزش آنلاین زبان فرانسه نیز آشنا هستند. این متدها شامل بهره گیری درست از لوزام کمک آموزشی، نحوه طرح درس به صورت آنلاین و خصوصی، استفاده از روش های آموزشی نو و … می باشند که هر یک در نوبه خود حائز اهمیت و مثمر ثمر خواهند بود.

– انتخاب محتوای آموزشی با زبان آموز
در واقع این دوره برای زبان آموزان به شکلی تهیه شده است که هر یک از آنها بتوانند با توجه به سبک یادگیری خود و علاقه ایی که دارند، محتوای آموزشی خود را انتخاب نمایند. این محتوا می تواند بهره گیری از کتاب و آموزش بر اساس کتاب های آموزشی زبان فرانسه باشد و یا آموزش بر اساس دیدن فیلم و یا در صورت علاقه یادگیری زبان فرانسه بر اساس شنیدن آهنگ های فرانسوی باشد.
روش های یادگیری متفاوت هستند و شما می توانید با شناخت بهتر و بیشتر یکی از آنها را انتخاب و در نتیجه روشی متفاوت با آموزشی ویژه را ازآن خود نمایید.

– انتخاب زمان و استاد با زبان آموز
زمان یادگیری چیزی نیست که دیگران برای شما انتخاب نمایند و بسیاری از ما به خاطر همین زمان های تحمیل شده گاهی از کیفیت کارمان به دور و یا گاهی از مسیر انتخابی مان به دور می شویم. اما این دوره شرایطی را بوجود آورده است تا زبان آموز این انتخاب را داشته باشد که در وقت های خالی و زمانی که با حال و هوای یادگیری شان همخوانی دارد، فرانسه را فرا بگیرند. البته که این انتخاب به همین جا ختم نشده و شما می توانید اساتید خود را نیز انتخاب و اگر بنا به هر دلیلی پس از پنجمین جلسه از روش تدریس یا زمان کلاس راضی نبودید به تغییر آنها بپردازید. موسسه زبان بهین دانش با قرار دادن رزومه اساتید بهین دانش بر سایت این موقعیت را فراهم نموده اند تا شما بتوانید با فعالیت های آنها، تخصص و موارد دیگر به خوبی آشنا و در نتیجه انتخابی آگاهانه تر را داشته باشید.

 

– آموزش زبان فرانسه به صورت غیرحضوری
این دوره به صورت کاملا مجازی برگزار و در نتیجه این شرایط را برای زبان آموزان فراهم می آورد تا در هر کجای ایران و جهان هستند، شهر یا روستا، به راحتی به یادگیری زبان فرانسه برآیند. روش غیرحضوری جدا از همگانی نمودن زبان برای سایرین، شما را از رفت و آمدهای غیرمهم، جلوگیری از صرف هزینه های غیرضروری و همچنین استفاده بی جا از کاغذ و هزاران دلیل مهم دیگر در آکادمی زبان بهین دانش برگزار گردیده اند. در واقع می توان این دوره را دلسوز محیط زیست و هدفمند در گام های مناسب جهت مراقب از هوا و زمین دانست.

– آزمون پایان ترم غیرحضوری
آزمون پایان ترم دوره های همیاد فرانسه به صورت کاملا غیرحضوری و در اپ بهین دانش صورت می پذیرد. این آزمون با سوالات استاندارد فرانسه بنا به سطح زبان آموزان، به بررسی مهارت ها و مسیر پیشرفت آنها می پردازد و در واقع شما می توانید ابتدا تا انتهای دوره همیاد را به صورت مجازی گذرانده و در هر موقعیت مکانی که هستید به راحتی به هدف خود دست یابید.

 

اگر علاقه مند به حضور در دوره های همیاد فرانسه هستید، می توانید با ثبت مشخصات خود در بخش زیر و یا ارتباط از طریق اینستاگرام بهین دانش، با پشتیبانان ما ارتباط برقرار نموده و در نیجه از مشاوره و حمایت همکاران ما بهره مند شوید. این پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته صورت می پذیرد و شما می توانید علاوه بر مشاوره های مورد نیاز در  انتخاب دوره و زبان های خارجه، مشاوره های آموزشی در زمینه یادگیری سبک های یادگیری و موارد دیگر را نیز فرا بگیرید. ما در این مسیر تا انتها در کنار شما عزیزان هستیم و مسیری هموار را برای شما خواهیم ساخت.