آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی به کودکان از جمله روش هایی است که امروزه مورد تایید کارشناسان زبان های خارجه واقع شده است. این روش یکی از روش های ایده آل، فکر شده و تخصصی برای کودکانی است که بنا به دلایل مختلف نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارند اما نیاز به این موضوع دارند که از دنیای کودکانه شان خارج نشده و در واقع سرگرمی و آموزش را در کنار هم داشته باشند.
امروزه والدین با توجه به نیازهای روز جامعه اقدام به ثبت نام کودکانشان در موسسات زبان و یا آکادمی های تخصصی آموزش زبان انگلیسی می کنند و این موضوع مطمئنا تاثیرات بسزایی در زندگی شغلی، تحصیلی و اجتماعی آنها خواهد کرد.
آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان در موسسه زبان بهین دانش به صورت کاملا غیرحضوری برگزار می شود و با ایجاد سرگرمی، بازی و هیجان، آموزش را بر اساس سیستم آموزشی رامیت به کودکان تقدیم می نماید. این دوره با ویژگی های خاص برای نیازهای متفاوت تهیه و در نتیجه آموزشی نوین را تقدیم آنها می نماید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

آموزش مستقیم شامل آموزشی می شود که کودکان را درگیر یادگیری به روش سنتی می نمایند و زبان آموزا نیاز است که ببیند، بشنود و در نتیجه مهارتهایی را که فرا گرفته است، ارائه دهد. این نوع آموزش زبان از زبان آموز می خواهد که در یک ساعت مشخص در کلاس حضور بیابد و در یک زمان مشخص در آزمون شرکت نماید و خلاصه همه چیز را طبق یک برنامه و قانون مشخص انجام دهد.
اما آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی برای کودکان محدوده خاصی تعریف نمی شود و سعی می شود که با آزاد نهادن آنها مسیر کشف و استعداد آنها را شکوفا نمایند. در این روش کودک با شنیدن، دیدن و… زمینه ارائه مهارت هایش را پیدا و هیچ کودکی مانند کودک دیگر مورد آموزش قرار نمی گیرد.
این آموزش می تواند از طریق رقص، بازی، گوش دادن به آهنگ و موارد دیگر انجام شود. آموزش زبان انگلیسی با بازی برای کودکان یک نیاز محسوب می شود که می تواند زمینه های متفاوتی را در بر بگیرد. این روزها موسسات آموزش زبان بخشی جداگانه را برای این کار در نظر گرفته اند که بی شباهت به خانه های بازی کودکان نیستند.
این بازی ها شامل آشپزی کردن و یادگیری اسامی مواد غذایی به زبان انگلیسی، آشنایی با مشاغل متفاوت و … هستند که این اسامی در حین بازی، استفاده از تصاویر و یا لوازم بازی به کودکان آموزش داده می شوند و در واقع کودکان بدون اینکه متوجه آموزش باشند با سرگرمی ویژه ای که تهیه دیده شده است، با دنیایی از اسامی انگلیسی آشنا می شوند.
الفبای انگلیسی، آموزش رنگ ها به زبان انگلیسی، آموزش اعداد، شغل ها، میوه ها یا مواد غذایی بخشی از آموزش های سطوح مقدماتی در یادگیری زبان انگلیسی هستند.
آموزش غیرحضوری را می توان به آموزش شهودی نیز نسبت داد و در نتیجه با روش ناخودآگاه و شبیه به یادگیری زبان مادری، انگلیسی و سایر زبان ها را به آنها آموزش داد. در این زمینه ما ویژگی این دوره ها را به این شکل بیان نموده ایم:

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

– آموزش به روش آنلاین
این دوره علاوه بر این که با روش غیرمستقیم زبان را به کودکان آموزش می دهد، در واقع با غیرحضوری نمودن دوره زمینه یادگیری تمامی کودکان فارسی زبان را نیز فراهم می نماید. این مورد به این جهت است تا ما بتوانیم در بستری برابر کودکان را آموزش و در نهایت کودکانی چند زبانه را در جامعه نو خود وارد نماییم.

– پشتیبانی آنلاین
این پشتیبانی به این جهت برای کودکان در نظر گرفته شده است تا در مسیر یادگیری والدین نیز بتوانند با راهنمایی ها و مشاوره های پشتیبانان و مشاوران بهین دانش، با آگاهی کامل در مسیر یادگیری کودکانشان قرار بگیرند. والدین آگاه فرزندانی هدفمند، هوشمند و جدی را وارد جامعه می نمایند.

– ویژه کودکان ۳ تا ۷ سال
دوره های غیرمستقیم آموزش کودکان برای کودکان در رده سنی ۳ تا ۷ سال تهیه دیده شده است، چرا که در این سنین نیاز به آموزش به روش ناخودآگاه و در نتیجه همراهی نمودن آموزش با بازی برای این سنین است. در این سن کودک نیاز به بازی، فعالیت و موقعیتی دارد تا بتواند خلاقیت خود را بروز بدهد به همین جهت آموزش زبان انگلیسی با بازی، رقص و موسیقی روش هایی هستند که برای همین منظور تهیه دیده شده اند.

 

– دوره های متفاوت
اگرچه هدف آموزش به یک شکل است اما دوره ها با تنوع های ایجاد شده، موقعیتی را ایجاد می نمایند تا بتوانند نیازهای افراد متفاوتی را در بر بگیرند. این دوره ها در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، با دوره راکت انگلیسی ویژه کودکان و دوره های همیاد انگلیسی به زبان آموزان و والدینشان معرفی گردیده است. راکت یک دوره تخصصی است که به صورت فشرده برگزار می شود و برای افرادی نیازمند است که عازم سفر یا مهاجرت با والدینشان هستند. این دوره زبان را در کمتر از ۲ ماه به زبان آموزان آموزش می دهد اما این آموزش همراه با اردوهای تفریحی، آموزش با رقص، آموزش با بازی، آموزش انگلیسی با قصه و یا شعر صورت می پذیرد و در نهایت تمامی لغات، عبارات و اصطلاحات پرکاربرد را به آنها آموزش می دهد.دوره های همیاد انگلیسی یا دوره های خصوصی نیاز به تعیین سطح دارند و در نتیجه کودکان می توانند به صورت خصوصی و با توجه به نیازهایشان زبان را فرا بگیرند. انتخاب محتوای آموزشی ، استاد و زمان کلاس ها با مشورت با والدین کودکان صورت می پذیرد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره های آموزش غیرمستقیم زبان انگلیسی در سنین متفاوت و همچنین شیوه های ارائه شده در یادگیری شما می توانید با دریافت مشاوره رایگان از طریق ثبت مشخصات و شماره تماس خود و یا از طریق پشتیبانی اینستاگرام، با ما ارتباط حاصل نموده و در نتیجه با راهبری های مشاوران ما مسیری روشن و کاملا هموار را برای خود و کوکانتان رقم بزنید.
کارشناسان اجرایی ما همچنین شما را با روش های یادگیری، آشنایی با سبک های یادگیری و همچنین استفاده درست از اپلیکیشن های بهین دانش و ARE آشنا نموده و در طول این مسیر در کنار شما هستند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده