برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

IELTS7 Banner 01 8 آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی به کودکان,آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی به کودکان از جمله روش‌هایی است که امروزه مورد تایید کارشناسان زبان‌های خارجه واقع شده است. این روش یکی از روش‌های ایده آل، فکر شده و تخصصی برای کودکانی است که بنا به دلایل مختلف نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارند اما نیاز به این موضوع دارند که از دنیای کودکانه‌شان خارج نشده و در واقع سرگرمی و آموزش را در کنار هم داشته باشند.
امروزه والدین با توجه به نیازهای روز جامعه اقدام به ثبت نام کودکانشان در موسسات زبان و یا آکادمی‌های تخصصی آموزش زبان انگلیسی می‌کنند و این موضوع مطمئنا تاثیرات بسزایی در زندگی شغلی، تحصیلی و اجتماعی آن‌ها خواهد کرد.
روش های یادگیری زبان انگلیسی ویژه کودکان بسته به سن آن ها بسیار متفاوت است اما در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی به صورت کاملا غیرحضوری برگزار می‌شود و با ایجاد سرگرمی، بازی و هیجان، آموزش را بر اساس سیستم آموزشی متفاوت به کودکان تقدیم می‌نماید. این دوره با ویژگی‌های خاص برای نیازهای متفاوت تهیه و در نتیجه آموزشی نوین را تقدیم آن‌ها می‌نماید.

آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی به کودکان

آموزش مستقیم شامل آموزشی می‌شود که کودکان را درگیر یادگیری به روش سنتی می‌نمایند و زبان آموزان نیاز است که ببیند، بشنود و در نتیجه مهارت‌هایی را که فرا گرفته‌اند، ارائه دهند. این نوع آموزش زبان از زبان آموز می‌خواهد که در یک ساعت مشخص در کلاس حضور بیابد و در یک زمان مشخص در آزمون شرکت نماید و خلاصه همه چیز را طبق یک برنامه و قانون مشخص انجام دهند.
اما آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی برای کودکان محدوده خاصی تعریف نمی‌شود و سعی می‌شود که با آزاد نهادن آن‌ها مسیر کشف و استعداد آن‌ها را شکوفا نمایند. در این روش کودک با شنیدن، دیدن و… زمینه ارائه مهارت‌هایش را پیدا و هیچ کودکی مانند کودک دیگر مورد آموزش قرار نمی‌گیرد.
این آموزش می‌تواند از طریق رقص، بازی، گوش دادن به آهنگ و موارد دیگر انجام شود. آموزش زبان انگلیسی با بازی برای کودکان یک نیاز محسوب می‌شود که می‌تواند زمینه‌های متفاوتی را در بر بگیرد. این روزها موسسات آموزش زبان بخشی جداگانه را برای این کار در نظر گرفته‌اند که بی شباهت به خانه‌های بازی کودکان نیستند.
این بازی‌ها شامل آشپزی کردن و یادگیری اسامی مواد غذایی به زبان انگلیسی، آشنایی با مشاغل متفاوت و … هستند که این اسامی در حین بازی، استفاده از تصاویر و یا لوازم بازی به کودکان آموزش داده می‌شوند و در واقع کودکان بدون اینکه متوجه آموزش باشند با سرگرمی ویژه‌ای که تهیه دیده شده است، با دنیایی از اسامی انگلیسی آشنا می‌شوند.
الفبای انگلیسی، آموزش رنگ ها به زبان انگلیسی، آموزش اعداد، شغل‌ها، میوه‌ها یا مواد غذایی بخشی از آموزش‌های سطوح مقدماتی در یادگیری زبان انگلیسی هستند.
آموزش غیرحضوری را می‌توان به آموزش شهودی نیز نسبت داد و در نتیجه با روش ناخودآگاه و شبیه به یادگیری زبان مادری، انگلیسی و سایر زبان‌ها را به آن‌ها آموزش داد. در این زمینه ما ویژگی این دوره‌ها را به این شکل بیان نموده‌ایم:

  •  آموزش به روش آنلاین

این دوره علاوه بر این که با روش غیرمستقیم زبان را به کودکان آموزش می‌دهد، در واقع با غیرحضوری نمودن دوره زمینه یادگیری تمامی کودکان فارسی زبان را نیز فراهم می‌نماید. این مورد به این جهت است تا ما بتوانیم در بستری برابر کودکان را آموزش و در نهایت کودکانی چند زبانه را در جامعه نو خود وارد نماییم.

  • پشتیبانی آنلاین

این پشتیبانی به این جهت برای کودکان در نظر گرفته شده است تا در مسیر یادگیری والدین نیز بتوانند با راهنمایی‌ها و مشاوره‌های پشتیبانان و مشاوران سایت احمدرضا ابراهیمی، با آگاهی کامل در مسیر یادگیری کودکانشان قرار بگیرند. والدین آگاه فرزندانی هدفمند، هوشمند و جدی را وارد جامعه می‌نمایند.

  •  ویژه کودکان ۳ تا ۷ سال

دوره‌های غیرمستقیم آموزش کودکان برای کودکان در رده سنی ۳ تا ۷ سال تهیه دیده شده است، چرا که در این سنین نیاز به آموزش به روش ناخودآگاه و در نتیجه همراه نمودن آموزش با بازی برای این سنین است. در این سن کودک نیاز به بازی، فعالیت و موقعیتی دارد تا بتواند خلاقیت خود را بروز بدهد به همین جهت آموزش زبان انگلیسی با بازی، رقص و موسیقی روش‌هایی هستند که برای همین منظور تهیه دیده شده‌اند.

  •  دوره‌های متفاوت

اگرچه هدف آموزش به یک شکل است اما دوره‌ها با تنوع‌های ایجاد شده، موقعیتی را ایجاد می‌نمایند تا بتوانند نیازهای افراد متفاوتی را در بر بگیرند. این دوره‌ها در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، با دوره راکت انگلیسی ویژه کودکان به زبان آموزان و والدینشان معرفی گردیده است. راکت یک دوره تخصصی است که به صورت فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) برگزار می‌شود. این دوره زبان را در کمتر از ۲ ماه به زبان آموزان آموزش می‌دهد اما این آموزش همراه با اردوهای تفریحی، آموزش با رقص، آموزش با بازی، آموزش انگلیسی با قصه و یا شعر صورت می‌پذیرد و در نهایت تمامی لغات، عبارات و اصطلاحات پرکاربرد را به آن‌ها آموزش می‌دهند. اما افرادی که علاقه‌مند به گذراندن دوره‌های ترمیک هستند می‌توانند از دوره راکت جریان استفاده کنند شما می‌توانید بسته به نیاز کودکانتان و با کمک مشاوران ما هر یک از این دوره‌ها را انتخاب کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره‌های آموزش غیرمستقیم زبان انگلیسی در سنین متفاوت و همچنین شیوه‌های ارائه شده در یادگیری شما می‌توانید با دریافت مشاوره رایگان از طریق ثبت مشخصات و شماره تماس خود و یا از طریق پشتیبانی سایت، با ما ارتباط حاصل نموده و در نتیجه با راهبری‌های مشاوران ما مسیری روشن و کاملا هموار را برای خود و کودکانتان رقم بزنید.
کارشناسان اجرایی ما همچنین شما را با روش‌های یادگیری، آشنایی با سبک‌های یادگیری و همچنین استفاده درست از روش‌های آموزشی آشنا نموده و در طول این مسیر در کنار شما هستند.