به غیر از کلاس‌ها و دوره‌های آموزش زبان ژاپنی، پکیج های مختلفی برای این زبان در موسسات و سایت‌های مختلف طراحی و در حال اجرا می‌باشد. هر کدام از پکیج های آموزش زبان ژاپنی دارای ویژگی‌ها و خصوصیات متفاوتی هستند که متقاضیان زبان ژاپنی بسته به نیاز و هدف خود دست به انتخاب می‌زنند. پکیج آموزش زبان ژاپنی توسط کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای تهیه و تولید شده است. علاقه‌مندان و داوطلبان زبان ژاپنی باید بعد از مشخص کردن هدف یادگیری به انتخاب پکیج مورد نظر خود اقدام نمایند. کشور ژاپن یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا می‌باشد. افراد با اهداف متفاوتی مثل تحصیل، اشتغال و… به این کشور مهاجرت می‌کنند. به همین دلیل بیشترین افرادی که به دنبال استفاده از پکیج های آموزشی هستند زمان اندکی را برای یادگیری در اختیار دارند. در ادامه به معرفی پکیج های بلند مدت، کوتاه مدت، منحصر به فرد و متفاوت زبان ژاپنی خواهیم پرداخت.

ویژگی های پکیج های آموزش زبان ژاپنی

هدف ما از نوشتن این مقاله بیان ویژگی‌های بهترین پکیج های آموزشی و معرفی موثرترین پکیج‌ها می‌باشد. و در انتها توانایی انتخاب راحت تر و دقیق‌تری را داشته باشید. به ویژگی‌هایی که در ادامه مطرح خواهد شد دقت نمایید.

 1. کار کردن بر روی چهار مهارت اصلی زبان ژاپنی.
 2. برطرف کردن نیازهای زبانی زبان آموزان در موقعیت‌های مختلف.
 3. توانایی برقرار کردن ارتباط با دیگران و افراد بومی.
 4. امکان نیتیو لایک شدن زبان آموزان را فراهم کند.
 5. پکیج ها دارای پشتیبانی کاملی باشند.
 6. نحوه و سبک آموزشی قابل اعتماد و نتیجه بخشی را در پیش گرفته باشند.
 7. از پلتفرم‌های مختلفی در داخل پکیج های آموزشی استفاده شده باشد.
 8. پکیج های آموزش ژاپنی دارای مسیری جذاب و متفاوت باشد.
 9. برای بر طرف کردن نیازهای شما باید دارای به روزترین و کامل‌ترین آموزش‌ها باشد.
 10. محتوای آموزشی مناسب و جامعی را در اختیار شما قرار داده باشند.
 11. یادگیری نامحدودی را برای شما فراهم کنند.
 12. امکان استفاده از پکیج ها را در هر موقعیت و شرایط زمانی برای شما مهیا باشد.

پکیج کامل آموزش زبان ژاپنی

همه افراد به دنبال بهترین‌ها هستند. هر آموزشگاه و سایتی پکیج‌های خود را به عنوان بهترین پکیج های آموزش زبان ژاپنی معرفی می‌کنند. اما در حقیقت، پکیج های آموزش ژاپنی باید دارای چه ویژگی‌های باشند تا مورد قبول علاقه‌مندان زبان ژاپنی قرار گیرد. هر کدام از پکیج های آموزش زبان، یادگیری و آموزشی متفاوتی را در پیش گرفته است و ما با توجه به نیازهای زبانی خود به انتخاب و خرید اقدام خواهیم کرد. قصد داریم به معرفی دو پکیج آموزش زبان ژاپنی که در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در حال اجرا می‌باشد بپردازیم؛ پس تا انتها به خواندن مقاله ادامه دهید.
سایت احمدرضا ابراهیمی با طراحی برترین پکیج های آموزش زبان ژاپنی امکان تجربه‌ای متفاوت همراه با اساتید حرفه‌ای را برای شما امکان پذیر کرده‌اند.

 • اولین پکیجی که قصد معرفی آن را داریم، پکیج های کوتاه مدت آموزش زبان ژاپنی می‌باشد. این پکیج تحت عنوان راکت در اختیار زبان آموزان قرار می‌گیرد. احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن اصول روانشناسی، مدیریت فردی، نیازهای زبانی زبان آموزان، تغییرات روز دنیا و… به طراحی دوره راکت اقدام کرده است. این دوره به دو صورت فشرده (آموزش زبان ژاپنی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان ژاپنی در 50 روز) برای افراد مختلف در اقصی نقاط دنیا توسط اساتید چند زبانه این دوره در حال برگزاری می‌باشد. برای راحتی، در دسترس بودن، افزایش تمرکز، کیفیت و… به صورت آنلاین و خصوصی در حال برگزاری می‌باشد. دوره راکت به گونه‌ای طراحی شده است که برای همه افراد در هر سطح و سنی مناسب می‌باشد اما بیشتر افرادی که قصد یادگیری زبان ژاپنی در کوتاه مدت را دارند به سراغ این دوره می‌آیند.
  سبک و روش آموزشی دوره راکت، استفاده از سریال‌های ژاپنی زبان می‌باشد. آموزش زبان ژاپنی با سریال به دلیل ماهیت و محتوای متفاوت امکان یادگیری نامحدود، نیتیو لایک شدن، یادگیری عادات و مهارت‌های زبانی و… در اختیار فراگیران دوره راکت قرار می‌دهد.  اساتید در نظر گرفته شده بعد از گذر از فیلترهای فراوان آماده آموزش به زبان آموزان شده‌اند. آگاهی و درک بالای اساتید چند زبانه دوره راکت باعث راحتی خیال، تمرکز بالا، هدفمند شدن، غرق شدن در مسیر یادگیری و… می‌شود. حتی اساتید زیر نظر احمدرضا ابراهیمی با شخصی سازی آموزش به برنامه ریزی بر اساس نیازهای زبانی زبان آموزان می‌پردازند.
 • دوره و پکیج بعدی، پکیج‌های سروش زبان ژاپنی می‌باشد. این پکیج‌های از 1 تا 6 شماره گذاری شده‌اند و به صورت ترمیک در حال برگزاری می‌باشند. سبک و روش آموزشی پکیج‌های سروش به صورت دوره‌های ترمیک است و فقط در مدت زمان بلندتری برگزار می‌شوند. با استفاده از این پکیج و با در اختیار داشتن زمان کافی به یادگیری زبان ژاپنی می‌پردازید. در هر دوره نیاز به تلاش و پشتکار بالایی می‌باشد. فراموش نکنید که داشتن برنامه ریزی روند یادگیری شما را سریع‌تر می‌کند.

با معرفی دو دوره و پکیج‌های محبوب سایت احمدرضا ابراهیمی انتخاب راحت‌تری را پیش رو دارید. در این مقاله 13 تا از ویژگی‌های بهترین و موثرترین پکیج‌های آموزش زبان ژاپنی را برای شما بازگو کرده‌ایم. دو دوره بالا در کنار قسمت‌های مختلف سریال از ویدئوها و کلیپ‌های آموزشی نیز استفاده شده است که به توضیح بیشتر برای درک بهتر شما نیز پرداخته است. در کنار همه ویژگی‌های گفته شده شما با اساتید خود به صورت آنلاین و تماس تصویری در ارتباط هستید. اساتید جدا از زمان برگزاری کلاس‌ها به صورت 24 ساعته از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت. دو دوره بالا با دارا بودن 12 ویژگی گفته شده برای شما داوطلبان عزیز بهترین لحظات را رقم خواهند زد. هدف اصلی دو دوره نیتیو لایک شدن زبان آموزان، توانایی برقراری ارتباط با دیگران، رفع نیازهای زبانی خود در موقعیت‌های مختلف و… می‌باشد. با پایان یافتن هر یک از این دوره‌ها تشخیص شما از افراد بومی سخت خواهد شد. در صورتی که علاقه‌مند هستید بهترین پکیج های آموزش زبان ژاپنی را با اساتید حرفه‌ای در اختیار داشته باشید می‌توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:

_تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_ پشتیبانی آنلاین
_ تماس با شماره تلفن 09333558002

از طریق راه‌های ارتباطی بالا شما امکان مشاوره رایگان با کارشناسان ما را خواهید داشت. کارشناسان ما همه روزه به جز روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.