بهار با اتفاق ها خوبی برای خانواده بزرگ بهین دانش همراه بود. اگر چه بسیاری در سراسر دنیا از وضعیت پیش آمده نگران و خسته هستند، اما ما توانستیم یک مسیر عالی برای زبان آموزانمان در نظر بگیریم و این برای همه آنها نوید خوبی را به همراه دارد.
استاد ابراهیمی
 تمامی دوره های ترمیک زبان انگلیسی را، که به صورت حضوری به اجرا در آمده بودند، به دوره های غیر حضوری زبان انگلیسی تغییر مسیر داده و بهترین بخش این مورد این بود که با ویژگی های راکت انگلیسی و دوره های آنلاین انگلیسی، این دوره به مسیر خود ادامه داد.
زبان آموزانی که کم و بیش با روش راکت آشنا بودند، اما به دلیل محدودیت هایی که داشتند نمی توانستند در این دوره ثبت نام نمایند، حالا این شانس را داشتند که با ویژه ترین روش یادگیری زبان انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش، مسیر یادگیری سریع زبان انگلیسی را بگذرانند.
مدرس این دوره استاد نگین عظیمی هستند؛ که از مدرسین موفق ما در زمینه تدریس آنلاین زبان های خارجه به حساب می آیند. استاد عظیمی در دوره های تربیت مدرس و دوره های مهم زبان انگلیسی شرکت کرده و تخصص در زمینه تدریس به هر ۴ رده سنی در آموزش زبان انگلیسی را دارند و امروز به عنوان یکی از اساتید برحق و توانای ما شناخته می شوند.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

شروع کلاس با خوش و بش و احوال پرسی های دوستانه در میان استاد و زبان آموزان پیش رفت و زبان آموزن یک به یک به معرفی خود به زبان انگلیسی پرداختند. استاد عظیمی در زمینه تدریس زبان انگلیسی به نوجوانان، تخصص ویژه دارد و به علت روحیه هنروری و شادی که دارند، کلاس های شاد و خلاقانه ای را برای زبان آموزان خود رقم می زنند.
رابطه گرم و صمیمی در همان ابتدای کلاس، کاملا مشخص بود و صدای گرم هر یک از زبان آموزان با ارسال ریکورد، حس خوبی برای ادامه دادن به این مسیر را، به تک تک ما می داد. کلاس های خلاق در واقع زبان آموزان خلاق را پرورش می دهند و باور و اعتمادبنفس آنها را تقویت می کنند و این ویژگی کلاس های استاد عظیمی است.
کلاس با ارسال چند عکس شکل رسمی تری به خود گرفت و استاد از آنها خواست تا درباره عکس کمی به گفتگو به زبان انگلیسی بپردازند. این دوره که از دوره های پیشرفته آموزش زبان انگلیسی ویژه نوجوانان است، به علت تسلط بیشتر زبان آموزان به مکالمه برقرار کردن به انگلیسی، سرعت و جذابیت بیشتری را با خود به همراه دارد.
موضوع، شناخت ویژگی های شخصی انسان ها، اعم از بلند یا کوتاه بودن، چاق یا لاغر بودن فرد بود. کتابی که در این دوره تدریس می شد، کتاب  Teen ۲ Teen انگلیسی است. این کتاب یکی از ویژه ترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان است که در بسیاری از مدارس نیز، به عنوان کتاب کمک آموزشی زبان انگلیسی، تدریس می شود. جلد چهارم این کتاب در این دوره به زبان آموزان نوجوان ما آموزش داده می شود و پس از اتمام، زبان آموزان به سطح قابل قبولی در یادگیری زبان انگلیسی دست یافته اند.

 

بیشتر بخوانید:
معرفی به انگلیسی

 

کتاب Teen ۲ Teen زبان انگلیسی، از بهترین کتاب های آموزشی زبان انگلیسی ویژه کودکان است. در این کتاب به ساده سازی گرامر انگلیسی پرداخته شده است و زبان آموزان با حجم بسیاری از تصاویر گلاسه و جذاب، زبان انگلیسی را با احساس بهتری فرا می گیرند.
سری کتابهای Teen ۲ Teen
 در چهار سطح، برای زبان آموزان نوجوان ۱۲ تا ۱۵ ساله تهیه شده است. هر کتاب، شامل ۱۲ درس می باشد؛ که هر چهار مهارت listening، speaking، reading و writing را کاملا تحت پوشش دارد. هر کدام از کتابها، دارای فایلهای صوتی با لهجه آمریکایی است و بخشی از کتاب نیز دارای کتاب کار است.
هر یک از کتابهای Teen ۲ Teen در سه ترم ۱۸ جلسه ای در آکادمی زبان بهین دانش، کار می شود و انتظار می رود، نوجوانان پس از گذراندن این سطح، قادر به برقراری مکالمات اولیه و توضیح خواسته هایشان به زبان انگلیسی و همچنین بحث پیرامون آن باشند.

 

 

همانطور که گفتیم، شروع کلاس با ارسال چند عکس از کتاب زبان انگلیسی ویژه کودکان، صورت گرفت. این بخش با مضمون تبلیغات در انگلیسی، در مورد بلند کردن قد یا جوانسازی صورت، تهیه شده بود. استاد از زبان آموزان خود خواست تا در مورد این نوع تبلیغات، با زبان انگلیسی نظر خود را با همکلاسی های خود در میان گذاشته و پیرامون این موضوع به بحث و گفتمان بپردازند.
عکس های ارسالی مربوط به درس ۹ کتاب تین تو تین انگلیسی بود و تمامی آنها را بر آن داشت که درباره باورهایشان در تبلیغات صحبت کرده و بگویند که چقدر به این تبلیغات باور دارند یا نه. جملات به خوبی توسط همگی ادا می شد و سعی بر این شد که به بهترین شکل به تلفظ این لغات بپردازند.
در ادامه استاد اشتباهات تلفظی را با تکرار چند باره خود، به آنها گوشزد می کرد. هدف از این موضوع بررسی درک مطلب انگلیسی زبان آموزان و درصد اشراف آنها به موضوع بود. بحث به خوبی در میان آنها شکل گرفته بود و تمامی زبان آموزان همگام با کلاس و راهنمایی های استاد، مسیر خود را طی می نمودند.
در ادامه آدیوهای این بخش توسط استاد عظیمی ارسال شد و خواسته شد تا با دقت، به نوع تلفظ عبارات انگلیسی و ادای صحیح آنها توجه نمایند و با انتخاب یک بخش و دقت و تمرین آن، پس از آن صدای خود را ارسال کرده و به تکرار این مطالب بپردازند.

 

 

ریکوردهای ارسالی توسط استاد بررسی شد و بعد از آن به بخش دیگر کتاب رجوع شد. موضوع قابل بحث درباره کارهای شخصی مانند شیو کردن صورت، مسواک زدن، آرایش کردن و… بود. هر عکس بررسی شد و درباره آن با هم به گفتگو پرداختند.
گفتگو درباره آن بود که هر شخص در حال انجام چه کاری است. پس از آن به ریکوردهای مربوط به این بخش گوش داده و سعی کردن تلفظ صحیح این عبارات مهم انگلیسی را فرا بگیرند. تعدادی از این عبارات شامل، Soap, deodorant,  hair gel, hair spray و موارد این چنینی بودند.
در واقع یادگیری این عبارات انگلیسی در طی روز و در مکالمه روزانه انگلیسی برای شما کاربردی خواهد بود. این موارد همگی جزیی از زندگی مدرن امروزی بشر هستند. از مسواک زدن، تا شستن دست و صورت و نهایت حالت دادن مو با اسپری یا لاک زدن ناخن ها به انگلیسی، همگی بخش پررنگی در زندگی روزمره ما دارند و این روزها جز کارهای شخصی در زبان انگلیسی و سایر زبان ها تلقی می شوند.

 

 

هدف دوره های آنلاین زبان انگلیسی ویژه کودکان!

تعدادی از کارهای شخصی در زبان انگلیسی شامل مثال های زیر هستند:
– ( شامپو زدن) shampoo
– ( لاک زدن ناخن ها) nail polish
– ( شیو کردن صورت) shaving cream
– ( شستن دست ها)  soap
شما چه موارد دیگری را می توانید در این بخش بگنجانید؟ قطعا موارد بسیاری در زیر مجموعه این موضوع قرار می گیرند که می توان در مقالات دیگر به طور کامل تر به این موضوع پرداخت.
دوره های غیرحضوری زبان انگلیسی
 در تقویت مکالمه انگلیسی بیش از دوره های دیگری می تواند مسمر ثمر واقع شود، چرا که مشکل نبود پارتنر انگلیسی را برای شما رفع کرده و شما به راحتی می توانید به گفتگو با دوستان و استاد خود در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی بپردازید.
این دوره ها زبان آموزان را از مکالمه نکردن و ترس از مکالمه بر قرار کردن با سایر همکلاسی های خود، به دور کرده و در واقع یکی از دوره های کاربردی برای تمرین ناخودآگاه زبان انگلیسی است.
اگر شما عزیزان تمایل به شرکت در دوره های مجازی آموزش زبان انگلیسی دارید، می توانید با ثبت مشخصات خود در باکس های مشاوره ثبت نام، منتظر تماس کارشناسان مشاور ما بوده و در زمینه انتخاب دوره و زبان مورد نظر از مشاوره رایگان همکاران ما بهره ببرید.
تمامی دوره های آکادمی زبان بهین دانش، دارای پشتیبانی آنلاین بوده و شما می تونید علاوه بر مشاوره گرفتن از حمایت دائمی همکاران ما در طول دوره های خود، بهره ببرید. همکاران ما همه روزه، بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود.