دوره های Movers انگلیسی، از دوره های پیشرفته در آموزش زبان انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش هستند. این دوره ها مختص کودکان ۸ تا ۱۱ ساله است و کسب این دوره به صورت ترمیک، نیاز به گذراندن ۶ ترم مستمر دارد.
این دوره، در آکادمی زبان بهین دانش به شکل غیرحضوری در حال اجرا است و در واقع به شکل ویژه ای طراحی شده است. دوره های Movers انگلیسی با ادغام با دوره راکت انگلیسی، امروزه به بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان تبدیل شده است. در واقع چیزی که این دوره را متمایز از سایر دوره ها می کند، روش راهبرانه و زبان آموز محور آن است.اساتید دوره های آنلاین انگلیسی از اساتید متخصص در حوزه تدریس راکت هستند که تمامی مهارت های لازم جهت مدیریت کلاس های آنلاین، طرح درس به شیوه آنلاین و … را کسب نموده اند. اساتید این دوره، همگی دوره های تربیت مدرس زبان های خارجه اعم از TKTTTC, Self-Improvement و … را گذرانده و در این زمینه هر ساله اطلاعات خود را به روز می نمایند.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

یکی از اساتید کارکشته راکت انگلیسی که توانسته در مدت کوتاهی افتخارات بزرگی را در زمینه آموزش زبان کسب نماید، استاد زهرا رحیمی است. ایشان با توجه به روحیه تلاشگری که دارند، در مدت اندکی تمامی تخصص های لازم در حوزه تدریس را کسب نموده و امروزه به شکل ویژه ای در تدریس آنلاین انگلیسی ویژه کودکان و نوجوانان، ادامه مسیر می دهند.
استاد رحیمی علاوه بر تدریس زبان انگلیسی در زمینه ترجمه متون انگلیسی و تولید محتوای مقالات علمی، فعالیت مستمر داشته و همین امر باعث شده است که در زمینه شغلی خود به شکلی بهتر و کاربردی تر و از دریچه ای تخصصی تر بنگرند.
کتابی که در این دوره به زبان آموزان معرفی شده است، کتاب بیگ انگلیش ۳ از مجموعه کتاب های بیگ انگلیش آموزش زبان انگلیسی است که در واقع با داشتن یک پلن کاملا برنامه ریزی شده، زمینه یادگیری انگلیسی را برای زبان آموزان، ساده تر و راحت تر می نماید.
کتاب های بیگ انگلیسی
، علاوه بر کتاب اصلی، بخشی به نام  Work book دارد که این بخش به صورت اختصاصی در زمینه یادگیری زبان انگلیسی در منزل، می پردازد. همچنین این کتاب دارای CD صوتی آموزش زبان انگلیسی و DVD تصویری آموزش زبان است که با یک سیستم خلاقه به تمامی بخش های یادگیری می پردازد.
استاد رحیمی در کلاس های آنلاین انگلیسی خود، اعتقادی به استادمحور بودن کلاس ندارند و اعتقاد ایشان به این سمت و سو می رود که هر زبان آموز، تنها به یک راهبر جهت یادگیری نیاز دارد و در حقیقت آموزش به شیوه امروزی نمی تواند روش موثری برای یادگیری زبان های خارجه باشد.
کلاس های استاد رحیمی با انرژی و شور و حال استثنایی آغاز می شود و معمولا زبان آموزان ایشان، اصرار زیادی در شروع سریع تر کلاس های خود دارند.
طبق قوانین آکادمی، کلاس همیشه با خوش و بش های دوستانه آغاز می شود و این موضوع از جهات مختلف، مزیت های بسیاری خواهد داشت. یک اینکه استاد را از حال و روز و احساسات زبان اموزان خود واقف، و در نتیجه ذهن و جسم زبان آموز را در یک ساعت و نیم حضور در کلاس های آنلاین، باکلاس همراه می سازد. نکته دوم اما بر می گردد به تمرین مهارت مکالمه انگلیسی به روش ناخودآگاه و درگیر کردن زبان آموز با موضوعاتی که در ترم های پیشین یا جلسات قبل آموخته اند.

 

 

از بخش های خوشمزه زبان انگلیسی!

ازبخش های خوشمزه زبان انگلیسی که در عین حال هیجان انگیز نیز هست، صحبت کردن در مورد انواع غذاها در انگلیسی و علاقه مند بودن یا بی علاقه بودن زبان آموزان نسبت به آن غذاهاست. اما نکته جالب آنجاست که نه تنها ما بلکه زبان آموزانمان هم از هیچ غذایی بدشان نمی آید و در نتیجه این بخش به خوشمزه ترین بخش یادگیری انگیسی، تبدیل می شود.
?What are your favorite foods
  (شما به چه غذاهایی علاقه دارید؟) این سوال در واقع مروری بر دروس جلسات قبل بود و استاد خواستند که زبان آموزان در این گفتگو با او همکاری کرده و در فعالیت های کلاس مشارکت نمایند تا کم کم به موضوع اصلی که The Vitamin Alphabet بود برسند. 
الفبای ویتامین در زبان انگلیسی
 در واقع درباره ویتامین ها و خواص آنها در زبان انگلیسی صحبت می کرد و این موضوع می توانست علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، اطلاعات علمی خوبی را به زبان آموزان ما بدهد.

 

 

صحبت در مورد ویتامین ها و خواص مواد غذایی، با گفتگوی انگلیسی، تایپ کردن جملات پرسشی و موارد دیگر تمامی زمینه های مهارتی در یادگیری زبان انگلیسی را در بر گرفت. در واقع در این درس، زبان آموزان با سه نوع روش پرسش و پاسخ درباره این موضوع نیز آشنا شدند که ما به صورت مختصر به آنها می پردازیم:

– ?Which vitamins help our bones
– ?How many different kinds of vitamin B are in the chart
– ?Which vitamin do we get from the sun

این سه سوال مربوط به درس ۷ کتاب بیگ انگیش می شد که با روشهای متفاوتی پیرامون ویتامین ها به انگلیسی، جملات پرسشی بکار برده بود و زبان آموزان را به حل درک مطلب انگلیسی، تشویق می نمود.
مکالمات نیز به شکل پیش می رفت تا تمامی مهارت ها از جمله تلفظ صحیح عبارات انگلیسی و شکل صحیح ادای عبارات انگلیسی به خوبی انجام شود. در واقع استاد رحیمی نه تنها بر گرامر انگلیسی تمرکز داشتند بلکه توجه ویژه ای به نکات ریز و درشت تلفظی، نگارشی و املای صحیح لغات انگلیسی زبان آموزان داشتند.

 

 

تفاوت دو کلمه some و Any در زبان انگلیسی!!

این دو کلمه در زبان انگلیسی از لغات پرکاربرد انگلیسی هستند و دانستن در مورد آنها در مسیر یادگیری اصولی انگلیسی، بسیار حائز اهمیت است. در واقع این دو کلمه، با موضوع بالا نیز مرتبط است و هر دوی آنها قبل از اسامی غیرقابل شمارش و یا قابل شمارش جمع بکار می روند. در حقیقت این دو جایگزین  a / an  در حالت جمع و غیرقابل شمارش در جملات انگلیسی هستند هر دو در معنی یکسان و به معنی ” برخی “ هستند.
جایگاه این دو کلمه در زبان انگلیسی متفاوت است و نمی تواند آنها را در جملات، جایگزین همدیگر کرد. some در جملات مثبت و غیرسوالی بکار می رود و در جملات سوالی وقتی کاربرد پیدا می کند که سوال مطرح شده همراه با پیشنهاد، درخواست و یا تعارف باشد.
any
 اما برای جملات منفی و سوالی استفاده می شود و  در جملات مثبتی که معنی و مفهوم منفی دارند نیز، کارایی دارد. در واقع اگر شباهتی بین این دو لغت انگلیسی باشد این است که در جملات شرطی در زبان انگلیسی، می توان از هر دوی آنها استفاده نمود.

 

بیشتر بخوانید:
زبان آموز موفق

 

هدف دوره های آنلاین زبان انگلیسی ویژه کودکان!

یادگیری زبان انگلیسی در سنین پایین می توان در اعتمادبنفس کودکانمان تاثیر بسزایی داشته باشد. دوره های آنلاین زبان با شکل سرگرم کننده ای که برای زبان آموزان رقم می زند، در واقع تفریح و یادگیری را در کنار هم به آنها اعطا خواهد نمود.
نیاز امروزه جامعه تسلط بر زبان انگلیسی و شکل صحیح استفاده از اینترنت است. این دو در دوره های آنلاین در کنار هم رشد کرده و مسیر همواری را پیش روی زبان آموزان ما در زمینه شغلی و آینده شان، قرار می دهد. دوره های آنلاین رفت و آمده های بیهوده را کاهش داده و در حقیقت ادای دینی به محیط زیست و فرزندانمان نیز خواهد بود. با کاهش رفت و آمد، فرزندان ما، زمان بیشتری را جهت یادگیری و جلوگیری از اتلاف وقت دارند که این خود بخش مهمی در یادگیری زبان انگلیسی و چالش های پیش روی آن است.
اگر شما عزیزان علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین آموزش زبان ویژه کودکان هستید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان مشاور ما بوده و همچنین از مشاوره رایگان آنها، در زمینه انتخاب زبان و دوره متناسب با شرایط و موقعیت خود، بهره مند شوید.کارشناسان آکادمی زبان بهین دانش، همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه، مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار می دهند.