برگزاری دوره های آنلاین زبان های خارجه، از تخصصی ترین دوره های آموزشی در آکادمی زبان بهین دانش بوده و امروزه با دیدی وسیع تر و با نگاهی تفکر شده، در حال برگزاری هستند.
دوره های غیرحضوری زبان انگلیسی
، به شکل ویژه و با ادغام دو دوره مهم و کاربردی در آکادمی زبان بهین دانش استارت خورده، و امروز شاهد نتیجه مثبت این تفکر هستیم. دوره های آنلاین و راکت انگلیسی، در کنار هم، انقلاب و تحول بزرگی در یادگیری زبان انگلیسی ایجاد نموده اند، که با استناد به تفکر سیستم آموزشی رامیت احمدرضا ابراهیمی، گامی مطمئن و پرقدرت را در جامعه آموزشی، برداشته اند. این دوره ها در این سطح، تحت عنوان دوره آنلاین Movers انگلیسی (ویژه کودکان) معرفی می شود که در واقع گذراندن این دوره، و داشتن مدرک آن، نیاز به گذراند ۶ ترم متوالی دارد.
Moves ۴ از مجموعه دوره های MOVERS انگلیسی است که زبان آموزان این سطح در واقع مسیر اصلی خود در یادگیری زبان انگلیسی را یافته اند و تا پایان دوره پیشرفته، مسیر چندانی ندارند. قطعا زبان آموزانی که در این سطح قرار دارند با هدف و برنامه ریزی در مسیر قرار گرفته اند و این برای ما، از اهمیت بالایی برخوردار است.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

اساتید این دوره، به صورت تخصصی در دوره های تربیت مدرس راکت شرکت نموده اند و تمامی مهارت های لازم در حوزه های آموزشی و تدریس را دارند. استاد هانیه رهنما نیز، از اساتید کارکشته، جوان و خوش فکر مجموعه ما است که به صورت کاملا تخصصی در حوزه آموزش زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان، فعالیت می نمایند.
هانیه رهنما به دو زبان رایج بین المللی مسلط بوده و مدرس دوره های حضوری و غیرحضوری زبان انگلیسی و زبان اسپانیایی هستند. ایشان با داشتن خلاقیت بالا در تدریس، امروزه کارنامه درخشانی را برای خود رقم زده اند.
کتاب معرفی شده توسط استاد رهنما در این دوره، کتاب Big English ۳ است. اگر بخواهیم درباره ویژگی های مثبت این کتاب صحبت کنیم بهتر است که یک توضیح جامع درباره این کتاب بدهیم.
کتاب Big English ۳ Second Edition
 سومین کتاب از مجموعه آموزشی بیگ انگلیش می باشد. که برای زبان آموزان در سطوح پیش متوسط، مناسب است. این کتاب از سوی انتشارات Pearson برای فراگیری زبان انگلیسی طراحی شده است و برای سنین ۸ تا ۱۱ سال قابل استفاده بوده و از سطح A۱ تا B۱ را تحت پوشش قرار می دهد.
لهجه ای که در کتاب های بیگ انگلیش مورد آموزش قرار می گیرد، لهجه آمریکایی است و در این راستا به همراه کتاب، CD آموزشی، DVD آموزش زبان، کتاب کار و موارد دیگر در نظر گرفته شده است تا تمامی مهارت های اصلی در زبان انگلیسی مانند لیسنینگ انگلیسی، رایتینگ انگلیسی، ریدینگ انگلیسی و اسپکینگ انگلیسی تقویت شود و همچنین در مکالمه انگلیسی، بر لهجه زبان آموزان کودک نیز کار شود.

 

 

زبان آموزان خوش ذوق کلاس Movers ۴، قبل از شروع کلاس، آنلاین شدند و به چت و گفتگو پیرامون درس و سلام و احوالپرسی به انگلیسی پرداختند. استاد رهنما از این کار خوشش آمد و او نیز همراه با آنها به خوش و بش های دوستانه پرداختند.
نکته مثبت این کلاس داشتن انرژی خوب، جسارت در ایجاد مکالمه روزمره انگلیسی، تلاش و تمرکز بیشتر برای بکار بردن لهجه آمریکایی و … است.
زبان آموزان خوش ذوق ما با انرژی تمام کلاس را آغاز کردند و شروع رسمی کلاس آنلاین زبان انگلیسی راس ساعت ۱۵:۰۰ آغاز شد. استاد رهنما مثل همیشه با یک پلن آموزشی کامل و برنامه ریزی شده، در کلاس حاضر شدند و در  واقع این پلن و برنامه آموزشی، از قبل توسط استاد براهیمی و استاد رهنما، مورد بررسی قرار می گیرد و برای کلاس آماده می شود.
استاد در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی، با شیوه راهبرانه، در حقیقت زبان آموزان را برای تقویت مهارت های مهم در یادگیری انگلیسی، راهنمایی می کند و بجای داشتن کلاس استاد محور و متکلم وحده، در واقع یک کلاس فعال و پویا را رقم می زند.

 

بیشتر بخوانید:
زبان آموز شاد و موفق

 

تفاوت ON, IN و AT در انگلیسی!

در زبان انگلیسی بخش مهمی از سوالات به این موارد مربوط است و سوالات متنوعی در این حیطه مطرح می شود که به دلیل نزدیک بودن کاربرد این سه حرف اضافه، در حقیقت برای زبان آموزان موضوعی سردرگم کننده است. اما اگر کاربرد حروف اضافه انگلیسی به زبان ساده، توضیح داده شود، در مکالمات روزمره بیش تر مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در نتیجه برای طولانی مدت در ذهن مخاطب ماندگار خواهد شد.
حروف اضافه یا prepositions در زبان انگلیسی بسیار رایج هستند و برای بیان رابطه بین دو کلمه مورد استفاده قرار می گیرند.
موقعیت های استفاده از این حروف متفاوت است و بهتر است این موضوع را به صورت بخش بخش فرا بگیرید. در یادگیری این امر بهتر است به این نکته نیز توجه داشته باشید که، یکی از دو کلمه ای که قبل یا بعد از حرف اضافه بکار می رود، همیشه صفت و یا اسم است.

حروف اضافه on, in و at برای زمان و تاریخ

– حرف اضافه in، به همراه ماه، فصل و یا سال بکار می رود.

.Reza is going to the London in June ( رضا در ماه ژوئن به ایتالیان می رود.)
.The concert will be held in summer ( کنسرت در تابستان برگزار خواهد شد.)

– حرف اضافه on به همراه تاریخ یا روزهای هفته بکار می رود.

.The concert is on September ۱۸th
.I go to university on Friday

– حرف اضافه at به همراه ساعت یا کلمات night, noon و midnight بکار می رود.

.It’s at noon
.The movie is at ۳ pm

در ادامه به این نکات ریز نیز توجه داشته باشید:

– at هنگام صحبت در مورد فعالیت های گروهی مثل مهمانی، جلسه، نمایش، کنسرت و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

– هنگامی که ما فقط اسم ماه را در جمله استفاده می کنیم دیگر نیازی به استفاده از on نیست؛ بلکه باید در این مورد از in استفاده کرد. ولی وقتی که به همراه اسم ماه، تاریخ نیز استفاده شود، آن وقت باید از حرف اضافه on استفاده کرد.

– اصطلاحات ثابتی مانند In the morning, In the afternoon, In the evening همیشه با حرف اضافه In در انگلیسی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

بیشتر بخوانید:
آموزش گرامر انگلیسی

 

در این میان با تمرین های مختلف به زبان آموزان باهوشمان، تفاوت before و after توضیح داده شد. این تمرین ها هر یک تمامی مهارت ها را در نظر می گرفت و در عین حال که گرامر زبان انگلیسی توضیح داده می شد، همزمان مکالمه انگلیسی، چت به زبان انگلیسی جهت تقویت قدرت نوشتن در انگلیسی و خواندن متون انگلیسی و غیره نیز، تمرین می شد.
هر تمرین با هدف خاصی به انجام می رسید و زبان آموزان هر یک با جسارت و اعتمادبنفس، سعی داشتند در مشارکت در فعالیت های کلاس، ثابت قدم باشند.
کلاس های آنلاین انگلیسی با روش راکت
، در واقع به زبان آموزان اجازه بروز می دهند. از آنها خواسته می شود که جسارت نشان دادن مهارت های خود را داشته باشند و تنها رقیبشان خود امروزشان با خود دیروزشان باشد.

 

 

هدف دوره های آنلاین زبان انگلیسی ویژه کودکان!

هدف از یادگیری زبان دوم برای کودکان، بر می گردد به نیازی که امروزه در جامعه احساس می شود. برآورده کردن این نیاز در سنین پایین تر، می تواند در خودباوری و اعتمادبنفس زبان آموزان ما موثر واقع شود و در عین حال، راهی مثبت در آینده شغلی و شخصی آنها بوجود بیاورد.
دوره های آنلاین انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش
، در واقع با هدف دستیابی تمامی کودکان ما، به آموزش زبان، بدون توجه به موقعیت جغرافیایی و شهر و یا روستایی که در آن زندگی می کنند، بوجود آمده است. این مهم با تدریس و خلاقیت استاد، مسیری بهتر به خود می گیرد و در  نتیجه علاقه مندان بیشتری را به این نوع یادگیری راغب می سازد.
دوره های آنلاین با ویژگی هایی که در دنیای مجازی دارد، مشکل نبود پارتنر انگلیسی را برای زبان آموزان کودک ما جبران کرده و آنها می توانند با ارتباط روزانه ای که با همکلاسی ها و اساتید خود می گیرند، این مهم را به راحتی کسب نمایند.
همچنین این دوره از رفت و آمدهای بیهوده و زمانی که در طی این رفت و آمدها از زبان آموزان گرفته می شود، کاسته و در نتیجه این زمان را به یادگیری و تمرکز زبان آموزان اختصاص می دهد.
اگر شما عزیزان علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان های خارجه برای خود یا فرزندانتان هستید، یا نیاز به مشاوره در انتخاب زبان یا دوره متناسب با شرایط خود دارید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس همکاران ما بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان مشاور ما بهره مند شوید.کارشناسان آموزش در آکادمی زبان بهین دانش، همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما از لحظه اقدام به ثبت نام تا گذراندن پایان دوره، از حمایت و پشتیبانی آموزشی این عزیزان، بهره مند خواهید شد.